У місті Шепетівка відкривається крамниця електронних послуг «Твій час»

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2017 00:48 #110805 від Dj Os
Я не брехав на відміну від вуйка та інгара, станом на сьогодні у winet більше абонентів pon ніж у фрінету. Спеціально перевірив цю інформацію. Якби я був не правий, то я би вибачився і відкрив тему. Так що для мене вони в тій самій когорті що і енікей. Та і ти бачу дуже туди просишся. Свої звинувачення не маєш чим підкріпити, тому і ліпиш сюди родинні зв'язки і розповідаєш казки про рейдерство.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2017 09:41 - 22 січ. 2017 09:42 #110808 від San-Sanich-odnoklassniki

О В Островський пише: Я не брехав на відміну від вуйка та інгара, станом на сьогодні у winet більше абонентів pon ніж у фрінету. Спеціально перевірив цю інформацію. Якби я був не правий, то я би вибачився і відкрив тему. Так що для мене вони в тій самій когорті що і енікей. Та і ти бачу дуже туди просишся. Свої звинувачення не маєш чим підкріпити, тому і ліпиш сюди родинні зв'язки і розповідаєш казки про рейдерство.

Людино, ти нормальний? Причому тут взагалі абоненти фрінету?
Які казки? Які звинувачення? Яке рейдерство? Яка когорта?

Кум в тебе там працює? Працює, сам казав. Моє посилання на твій допис було саме для цього. Я ще щось стверджував? Де в мене хоч одне слово звинуваченнь? Навпаки, в першому ж свому дописі я попросив твого опонента заспокоїтись, бо дискусія переходила в офтоп. Він-то заспокоївся, зате до мене ти доколупався з всякою маячнею, хоч я взагалі спочатку до тебе не звертався.
Останнє редагування: 22 січ. 2017 09:42 ким San-Sanich-odnoklassniki.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2017 10:18 #110812 від Anykey

вони в тій самій когорті що і енікей

А твій маразм крепчає. Ти вже і когорту видумав, прям таки Дон Кіхот шепетівський )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2017 11:11 #110816 від Іван
Думаю ,що цей "твій час" ще попаде до розділу Шепетівський ревізор.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2017 11:17 #110817 від Іван

О В Островський пише: А ну тепер зрозуміло звідки вітер дме :-) Давайте продовжуйте, не стримуйтесь. Ви такі всі сміливі за ніками. Прийдіть особисто в крамницю і в очі скажіть для прикладу Тетяні Кіндюк, як її родича поперли з фірми і тепер вона в логові ворога лохотроном займається, ходів би я стати свідком подібної розмови :-)
Люди, звідки стільки заздрощів і жовчі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 січ. 2017 11:19 #110818 від
Я бачу ,що ПАН Модератор завжди любить усіх направляти,щоб кудись ходили...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2017 16:26 #110835 від Dj Os

Людино, ти нормальний? Причому тут взагалі абоненти фрінету?
Які казки? Які звинувачення? Яке рейдерство? Яка когорта?
Кум в тебе там працює? Працює, сам казав. Моє посилання на твій допис було саме для цього.

А ну вибач тоді, я думаю ти щодо іншого казав.

А твій маразм крепчає. Ти вже і когорту видумав, прям таки Дон Кіхот шепетівський )))

Не вигадав, ви самі її для себе обрали. Якщо я когось ловлю на брехні раз, більше сенсу зважати на його слова немає сенсу, бо кожне наступне слово може бути такою самою брехнею. Який сенс вести дискусію з такими людьми?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2017 18:45 #110840 від Anykey

Не вигадав, ви самі її для себе обрали. Якщо я когось ловлю на брехні раз, більше сенсу зважати на його слова немає сенсу, бо кожне наступне слово може бути такою самою брехнею. Який сенс вести дискусію з такими людьми?

В світі твоїх фантазій будь-яка точка зору, яка не співпадає з твоєю, вважається брехнею. На щастя, в реальному житті це не так.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2017 23:26 #110843 від Dj Os
Навіть не намагайся це перевести в площину "сам дурак". Твою брехню спростували беззаперечними доказами. Повернись до реального життя і перестань заперечувати очевидні речі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 січ. 2017 00:18 #110844 від
Модератор(кум,родич), люди підсказали що на сайті в данному розділі ви пишете повну нісенітницю.
Маю на увазі ваші "слова" що начебто співвласника Кіндюка Володимира ПОПЕРЛИ!!! То запитайте в свого "кума" (Володимира Колесника) як це було насправді, він вам розповість правду!!!!!!
А ви займаєтесь словоблудством (пліткарством). Модератор на таке права не має!!!!!!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.173 секунд
0
репостів
0
репостів