Генделики - Ригалети нашого міста

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 жовт. 2016 21:28 #109029 від
Тут ще одна цікава тема яка впливає на культуру та розвиток нашого міста! Проходячи повз дані заклади неодноразово ловлю себе на думці коли це все закінчиться, що з цим робити! То коматози невиходячи від ригалета лежать! Самі яскраві ВЕНЕРА вул. Кузнечна, Ілона біля Царського села. Там навіть можна вивчати анатомію - бо всі справляють нужду вокруг закладу! Водять хороводи! Брутальна лайка ненормативна лексика! Те саме і АТЛАНТ по Шишукова 13, З закладу який призначався для розвитку молоді зробили медично-лікувальний-спортивно не культурний заклад ! З розливом оковитої невідомого виробництва з під столу. Але туалет для його відвідувачів всеодно надворі! Тобто підїзди подвали гаражі навколо! Смак по Проспекту Миру те саме!, НІка 10 років назад був доволі не поганий магазин тепер Ригалет, Берізка і тд. Кому не байдужа тема приєднуйтесь! Закривби всі ці ригалети та ще й ліцензії позабирав за споювання молоді та тих хто постарше !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 жовт. 2016 23:07 #109031 від Dj Os
Боюсь тут проблема не в самих генделях, а в людях. Навіть якщо їх всі позакривати, то будуть бухати по під'їздах, лавочках та парках.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 жовт. 2016 08:54 #109037 від
Взагалі то так ! Як приклад хочу зазначити про те, що совісті в їх продавців - власників немае ні граму. Як можна записувати в зошит борги за оковиту, невідомого походження чи навіть самогон! Тобто хочу 100гр - запиши мене! Правильно алкозалежні люди йтимуть до цих закладів знаючи що в любий час їм знову нальють так би мовити на хрестик! Шановний модератор хто сприяє навмисному споюванню сильної половини нашого міста? Особисте бажання це перше, заклад в якому можна написатись на хрестик. Я ще розумію коли пишуться на хрестик за продукти но не за оковиту! одним словом Ригалети! Столи засмальцьовані жирні, смердить в закладі вчорашнім перегаром! А на шо дивиться санстанція? Чи власники закладів пакети возять?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 жовт. 2016 15:41 #109045 від Dj Os
Санстанцію відмінили, а от реалізацією самогону має займатись поліція. Я не виправдовую власників таких закладів, вони заробляють гроші негідним чином, але все таки доки є попит, доти будуть ось такі ригаловки. Саме смішне те, що ціни там не набагато нижчі чим в нормальних закладах харчування, але очевидно нашим алкашам засмальцьований антураж ближче до душі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 жовт. 2016 17:04 #109046 від
Сьогодні по вулиці залізничній біля центрального входу закладу КОРЧМА спостерігав картину маслом! Один з відвідувачів не встиг перехилити бакал з оковитою -зразу запустив шлейф з глубини душі майже на перехожих! Хочу зауважити невже це не переходить рамки дозволеного ! Ще коні води не пили а тут вже Верунчик привет! Моглиб обмежити продаж спиртних напоїв, ригалети прикрить чи перепрофілювати! Це навмисне споювання людей !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 жовт. 2016 17:34 #109178 від нік
Не потрібно говорити про те що запит породжує пропозицію.Для чого в Шепетівці існує поліція. прокуратура.податкова та ще ціла купа органів,які утримуються за рахунок НАШИХ податків та нічого не роблять крім того ,що качають тільки хабарі.Інакше як можна пояснити те,що всі мешканці міста знають де торгують самогоном та "паленкою" немаючи ніяких дозволів на торгівлю навіть офіційним спиртним,а відповідні органи ні.Можливо вони в долі?Я так думаю,що більш як половина торгових точок тільки й існують для продажі оковитої.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.108 секунд
0
репостів
0
репостів