Випивайка "Люкс" перетворилась у паб

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 трав. 2016 17:56 - 11 трав. 2016 17:58 #106625 від Dj Os


Друзі затягнули на перегляд футбольного матчу у новий заклад, який знаходиться в приміщенні колишньої випивайки "Люкс". Впринципі враження скоріше позитивні, але є пару моментів.

У ремонт видно не сильно вкидались, навіть столи старі, але в цілому інтер'єр не дратує і доволі затишний. Зате за рахунок цього ціна пива за закусок доволі демократичні. Порадувало Сангушко на розлив.

Але що викликає у мене питання, так це відсутність свого туалету. Бармен запропонував сходити у магазиний, але це не дуже вдалий варіант. Добре що друг поряд жив, а інші як? Боюсь новобудова, що знаходиться поряд, буде скоро попахувати.

Ще раджу повішати один додатковий телевізор і щось вирішити зі світлом, яке заважає дивитись футбол. Або перевішати телевізор у інше місце.
Ось до речі невеличке відео з того вечору

А як вам заклад? Хто вже побував?
Долучення:
Останнє редагування: 11 трав. 2016 17:58 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 черв. 2016 08:09 #106933 від gorobchik
Заходили на морозиво...Враження негативних більше: бармен стояв на вході курив,зайшов слідом за нами.Я розумію,що заборона куріння в громадських місцях у нас не діє,але можна було хоча б руки помити...,Морозиво чекали довго,двічі перепитував,кава ніяка.Туалету дійсно нема,що для мене неприпустимо у закладі харчування,банально руки помити з вулиці ніде.З плюсів: обстановка нормальна,під пиво з футболом якраз те,що треба,але якщо ви просто вирішете зайти в цей заклад без мети вживання алкогольних напоїв,не рекомендую.
Ці користувачі подякували: admin, Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лип. 2016 17:08 #107610 від maryna_more
нічого собі! треба буде зайти

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 лип. 2016 21:32 #107813 від
Проблему з туалетом дійсно необхідно вирішувати, тому що пиво під час переглядів матчів випивається дуже багато

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.120 секунд
0
репостів
0
репостів