"Дирехтора" Хеліксу вже тягнуть в нову піраміду

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 квіт. 2016 00:59 - 26 квіт. 2016 01:01 #106298 від Dj Os

Не встигла загнутись велика інвестиційна :lol: компанія Хелікс , як деякі її "дирехтора" вже закликають людей в ному аферу. Називається нова піраміда "Questra Millennium Club "

Це Юля

Юля дуже любила гроші та Хелікс, гроші вона продовжує любити, але вона вже не любить Хелікс. Тепер вона любить Questra Millennium Club, бо є її представником аж на всю хмельницьку область.



Мені от цікаво, коли вже нарешті Юлю та подібних їй полюбить хтось з нашої поліції?
Долучення:
Останнє редагування: 26 квіт. 2016 01:01 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Dentist, AlexGodjy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 квіт. 2016 07:09 #106300 від Старик Хотабыч
Лидер- вдохновитель- нічого собі посада.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 квіт. 2016 10:06 #106303 від
Попалась мне как то Ваша статейка. Судя по всему написанному вот что скажу. Записывайте и затем делайте выводы.
1-Вы финансово безграмотный человек.
2-Не судите других по себе.
3-Нравится работать на кого то? вперед.
4-Разберитесь что такое Millennium club
5-то кем кто либо есть в своей жизни не Ваше дело. Я понимаю что Вы журналист, но вспомните что кроме черного пиара Вы написали в последний месяц. Или может Вы чтото сделали для Шепетовки? Сделали какое то мероприятие? Вы же ничего не видите что делается у Вас под носом. Напишите о депутатах которые так не достроили дорогу. Напишите о том бюджете, что дают нам на город, но он испаряется. Напишите о том как проходит весна в Шепетовку наконецто. Напишите о молодежи Шепетовки. Вы пишите только всякую ерунду. Причем не проверенную. запомните, что бы сделать информацию фактом, для начало надо тщательно проверить. Спасибо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 квіт. 2016 10:55 #106304 від pan_volodymyr
Така в неї робота - дурити людей і отримувати за це гроші. Її цьому вчили.
Остап Бендер теж знав знав 400 порівняно чесних способів відбирання грошей в населення.
Кожен заробляє як може. Злодій краде, військовий вбиває, а ця язиком чеше і ніякого криміналу :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 квіт. 2016 12:30 #106306 від Sposterigach
Друзі, а не здається вам, що всі ці "фінансові генії" - наслідок надто великих наборів на спеціальності економістів в українських вузах у 2000-х роках?? :silly: :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 квіт. 2016 13:24 #106309 від
Мені здається, наш писака шепетівський не про те пише. Яке ж тобі діло, Островський, до цих людей, які займаються мережевим маркетином? Працюють собі люди, самі вложують гроші, розповідають про цей спосіб заробітку, АЛЕ нікого не змушують! Кожен сам робить вибір. І писати тут про те, що це аферисти, за яких має взятись поліція, ну зовсім недоречно. Навіть ТУПО.
І ще. Гнила душа у тебе, писака. Хто тобі дозволив ось так просто поливати людей брудом?? Ти краще на себе подивись. Продажна шкура. Сайт ніби Шепетівки, навіть офіціний. Чому ти не висвітлюєш проблем міста? Пляшеш під дудку місцевої влади. А те, скільки посадовці накрали, куди насправді йде місцевий бюджет, які афери проводять під носом простих шепетівчан - ніхто не знає. Зате про всяку фігню пишеш.
Звичайно, ти цей комент не наважишся опублікувати, але я впевнена, що ти його прочитаєш.
Ти ж публікуєш, тільки те, що тобі вигідно.
А сайт все ж таки міста. Тут має право кожен висловити свою думку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 квіт. 2016 16:50 #106316 від Symbioz

Більше немає про що писати? пише: ... І писати тут про те, що це аферисти, за яких має взятись поліція, ну зовсім недоречно. Навіть ТУПО...


Цікаво, а як назвати людей/компанію, які називають себе "інвесторами"/"інвестиційною компанією", хоча насправді такими вони не є? Як на мене, "аферисти" - дуже влучне слово)

Якби не називали, а відразу казали - ми, хуєліксоїди - члени фінансової піраміди і якщо ви вкладете гроші і вам повезе - ви на цьому виграєте, не повезе - програєте, тоді б я навіть і не подумав би їх називати аферистами (все ж "по-чесноку", як то кажуть) - вже дійсно кожен би розраховував на свою вдачу...

А так тільки і чути - ми інвестори!!!

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 квіт. 2016 16:54 #106317 від Dentist

Більше немає про що писати? пише: Мені здається, наш писака шепетівський не про те пише. Яке ж тобі діло, Островський, до цих людей, які займаються мережевим маркетином? Працюють собі люди, самі вложують гроші, розповідають про цей спосіб заробітку, АЛЕ нікого не змушують! Кожен сам робить вибір. І писати тут про те, що це аферисти, за яких має взятись поліція, ну зовсім недоречно. Навіть ТУПО.
І ще. Гнила душа у тебе, писака. Хто тобі дозволив ось так просто поливати людей брудом?? Ти краще на себе подивись. Продажна шкура. Сайт ніби Шепетівки, навіть офіціний. Чому ти не висвітлюєш проблем міста? Пляшеш під дудку місцевої влади. А те, скільки посадовці накрали, куди насправді йде місцевий бюджет, які афери проводять під носом простих шепетівчан - ніхто не знає. Зате про всяку фігню пишеш.
Звичайно, ти цей комент не наважишся опублікувати, але я впевнена, що ти його прочитаєш.
Ти ж публікуєш, тільки те, що тобі вигідно.
А сайт все ж таки міста. Тут має право кожен висловити свою думку.

Дізнався б я раніше про оцю **йню з новою пірамідою, так само виклав би це сюди, нехай люди знають. Те що ви не заставляли, а ВИКЛЯНЧУВАЛИ такими вже словами вкласти гроші в Хелікс який зараз лопнув це пройде мимо людей? Ви на**али людей, ви самі справжні шахраї, договори ви не давали, тому й офіційно причепитись до вас, що вони з вас взяли гроші нереально, але всім цим директорам вловили б хтось, може наука була б. Мережевий маркетинг кажете? Так ейвон /фаберлік ось тобі мер. маркетинг на основі РЕАЛЬНОГО ПРОДУКТУ, а ви що пропонуєте? послугу?
Будуть на руках в мене певні ваші адреси, не посоромлюсь викласти їх сюди, чекайте в гості ваших клієнтів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 квіт. 2016 16:57 #106318 від Dj Os
Юлічка, сонце, не нервуй ти так :-) Якщо твій вибір бути гівном, то неси це звання з високо піднятою головою. Навіщо репост видалила? :-)
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 квіт. 2016 17:09 #106321 від
Звідки тобі знати, що деякі з них не працюють відкрито. Половина з них реально говорять людям про ризики. А кожен вирішує сам. Зі мною проводили размову саме таким чином. Не обливайте людей багнюкою, бо все може повернутись бумерангом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.139 секунд
0
репостів
0
репостів