Архітектор міста - або хабарник або бездарь!

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 квіт. 2016 22:19 #106059 від



Вул. Героїв Неб.Сотні. 39. Вліпили фундамент під самими деревами. Ну як так можна?
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 квіт. 2016 22:34 #106060 від olhavs
А ви впевнені, що це дерево там залишиться? Мене більш хвилює саме розташування на тому місці чогось, що схоже на торгову точку

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 квіт. 2016 17:16 #106070 від Mister
Чесно кажучи, я в шоці з того, яким стає наше місто. Таке відчуття, що в нас кожен тиждень десь з'являються кіоски чи торгові точки, що не поворот то пільмєні чи хліб чи шаурама. В усіх містах ведеться боротьба з МАФами, в нас їм надано зелене світло. І зелене не тільки в плані дозволів, а й в плані місця розташування. Що це за мода ставити контейнери на зелених лужайках? Біля Вопака розвернутись нема де, біля технікуму, навіть біля кінотеатру уже шаурму пристроїли, тепер і тут .... Чому дають дозволи на розміщення банерів на газонах (наприклад, біля кінотеатру). Чому ми не бачимо озеленення міста? Де взагалі робота архітектора в плані покращення зовнішнього вигляду міста??? Стільки чому і жодної відповіді. З кожним днем все занедбаніше і занедбаніше місто. Ганьба! :sick: :sick: :sick:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 квіт. 2016 21:28 #106073 від Symbioz
Та ще й в охоронній зоні ПЛ (повітряної лінії електропередачі)...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 квіт. 2016 19:07 - 10 квіт. 2016 19:08 #106080 від kredit
А хто зара в нашому місті головний архітектор ?
Десь місяць тому наш модератор писав що місто все таки отримало генплан розвитку (можу помилятися в точній назві), потратили на ту єрунду скажену суму і що ???? Щоб вагончики ставили з цигарками чи кавою ????
Останнє редагування: 10 квіт. 2016 19:08 ким kredit.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 квіт. 2016 14:58 #106480 від gaz_mag
Та щей пі заллятим фундаментом проходить теплотраса в ненайкращому стані.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 жовт. 2016 12:48 #109085 від
Ну да там напевне Чілій останній підпис на паперах який наглядає за будівництвом! А він самі знаєте куди не пошли скрізь золоті верби ростуть!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 жовт. 2016 23:13 #109161 від LangerRina
А що ми всі робимо для довгоочікуваних змін?
Чи готовий кожен вийти в суботу і поприбирати або, навіть краще, не лишати сміття просто серед вулиці?
Чомусь бачимо демократію лише на рівні, зачасту віртуальної критики, відстоюючи свої права( що безумовно важливо), на превеликий жаль, забуваємо і про обов'язки.

а фундамент і направду нелогічний...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 жовт. 2016 17:42 #109179 від нік
Я згоден вийти не тільки в суботу ,щоб прибрати всі ці мафи-ригаловки раз і назавжди,але для мене і таких як я буде одне-закон/тоб=то судилище/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2017 11:35 #110821 від Іван

Кудрик Василь пише: А хто зара в нашому місті головний архітектор ?
Десь місяць тому наш модератор писав що місто все таки отримало генплан розвитку (можу помилятися в точній назві), потратили на ту єрунду скажену суму і що ???? Щоб вагончики ставили з цигарками чи кавою ????

Донков

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.153 секунд
0
репостів
0
репостів