Більярдна в Урожаї

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 січ. 2016 14:50 #104548 від Dj Os
Більярдна в Урожаї був створений Dj Os

У цьому закладі я вже був не раз, але лише позаминулої суботи з друзями ми вирішили провести свій вільний час саме там. Впринципі писати про більярдну не було би чого, але на відміну від інших, там є кухня та столики. Ми думали початку перекусити, а потім поганяти шари, але сталось не так як гадалось.

Колись хтось мені нахвалював тамтешні суші, хотів спробувати, але офіціант повідомила, що рис не зварений і доведеться чекати суші 2-2,5 години, це в суботній вечір, Карл! Невже персонал не в курсі, що в цей день найбільше відвідувачів і хтось обов'язково щось таке замовить?

Довелось просто замовити глінтвейн (дуже змерз, морози сильні були). Ціна становила 25 грн, напій мені сподобався, дещо переборщили з апельсином та корицею, але піде.

Отож сидимо ми, чекаємо своєї черги на більярд, чекати довелось довго, народу було повно. Але я хочу описати один момент - за одним зі столів було вимкнене світло, як виявилось клієнти "поставили на паузу гру" і сиділи собі попивали горілочку. Ну я ще розумію там 10 хвилин перекурили і далі грати, але ж ні, пауза тривала близько години, в цей час ми як і інші відвідувачі чекали черги. Або це халатність персоналу, або деякі клієнти мають особливе ставлення.

Ми подивились на цю картину і не дочекавшись черги пішли в іншу більярдну. Поки що висновки робити зарано, але саме це відвідування лишило неприємний присмак.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2016 23:00 #104552 від Demchuk
Відповідь від Demchuk у темі Більярдна в Урожаї
На рахунок кухні, гарячі страви вони не готують, а носять з "Козаків". Неодноразово бачив картину, як офіціантка носила їжу під дощем/снігом, думаю це не дуже гігієнічно. Замовляю у них зазвичай чай, бо кава - не смачна і пити її не реально (куштував амерікано).
Сиділи сьогодні з друзями за столиком під телевізором, який працював занадто голосно, попросив їх двічі зробити тихіше - проігнорували.
Також велекий мінус у тому, що за столиками немає серветок, а самі столи не завжди чисті.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 січ. 2016 23:07 #104553 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Більярдна в Урожаї
Не згадував за ціни на сам більярд, бо якщо чесно, конкретну суму забув, але там точно дорожче ніж на АТП, куди ми і попрямували.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2016 19:52 #104606 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Більярдна в Урожаї
А чому більярд на АТП без вивіски? Я от, наприклад, і не знав про існування тієї більярдної, якби не допомога добрих людей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.104 секунд
0
репостів
0
репостів