Забудовники Шепетівки

Більше
22 груд. 2015 14:38 #104169 від Шепетівчанин
Пропоную у цій темі обговорювати забудовників Шепетівки.
Мене, наприклад, цікавить забудовник, що будує по вулиці Островського, біля Будинку побуту.
Хто що може розповісти про нього, інформації не знайшов ніякої.

Чи будував раніше десь, чи є надійним і т.п.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 груд. 2015 14:40 #104170 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Забудовники Шепетівки
Тритон Буд здається будує, але більше інформації ніякої на очі не попадало мені
Ці користувачі подякували: Шепетівчанин

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
22 груд. 2015 16:51 #104172 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Забудовники Шепетівки
Вони будували новий будинок за будинком побуту, можете підійти до нього ближче, і подивитися бокова стіна вся в тріщинах і сідає, а по відгуках знаю тільки, що дуже дорого.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 груд. 2015 17:14 #104173 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Забудовники Шепетівки

vasyok пише: Вони будували новий будинок за будинком побуту, можете підійти до нього ближче, і подивитися бокова стіна вся в тріщинах і сідає, а по відгуках знаю тільки, що дуже дорого.

Щось на рахунок цього я маю сумніви, за будинком побуту будувало інше підприємство з Ізаслава.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 груд. 2015 10:04 #104177 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Забудовники Шепетівки

Островський О.В. пише:

vasyok пише: Вони будували новий будинок за будинком побуту, можете підійти до нього ближче, і подивитися бокова стіна вся в тріщинах і сідає, а по відгуках знаю тільки, що дуже дорого.

Щось на рахунок цього я маю сумніви, за будинком побуту будувало інше підприємство з Ізаслава.


Вибачаюся за неперевірену інформацію, знайомі які цікавилися квартирою казали, що забудовник один і той самий, як виявилося не той.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 груд. 2015 13:58 #104180 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Забудовники Шепетівки
А що там з тим будинком? Все так погано? Я взагалі не розумію як можна будувати на фундаменті, який кілька років простояв у воді.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2015 14:06 #104181 від Шепетівчанин
А що можете сказати про цей будинок що на Островського будується?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 груд. 2015 14:40 #104182 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Забудовники Шепетівки

Островський О.В. пише: А що там з тим будинком? Все так погано? Я взагалі не розумію як можна будувати на фундаменті, який кілька років простояв у воді.

Я не знаю, що з тим будинком буде далі(2 варіанти - перший фундамент знайшов своє місце і більше сідати не буде, другий - будуть просадки і надалі бо там болото, тоді потрібно фундамент укрепляти, а враховуючи етажність будинку це дуже складна і коштовна робота і не знаю чи таке хтось буде робити), але на етапі будівництва було допущено декілька помилок які тоді зменшили вартість будівництва а тепер вилазять боком. Перше - неправильна конструкція фундаменту, друге відсутність армопоясів, якіб унеможливили просадку однієї стіни. При нинішніх технологіях будують будь-де(навіть на берегах річок висотки), але роблять аналіз грунтів на просадку і враховуючи результати проектують фундамент і або робиться суцільна бетонна основа і якщо вона сідає то вся, або простий фундамент. А новий(старий) будинок на розі Островського і Проспекту має взагалі шикарний фундамент на сваях і розрахований на 9 поверхів, а побудували тільки 5, тому має стояти роки, та і кірпіч будівельники казали, такої міці, що зараз такого не випускають, і між поверхами армопояс пустили, має бути непогано.

P.S все вищевикладене моя власна думка і підкріплена тільки розмовами зі знайомим будівельниками.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 груд. 2015 16:46 #104183 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Забудовники Шепетівки
Але там півтора десятка років ходили сцяти і срати. Не хотів би я такої квартири...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2015 17:20 #104184 від Старик Хотабыч

Василь пише: Але там півтора десятка років ходили сцяти і срати. Не хотів би я такої квартири...

Це перші поверхи, під магазини чи офіси продадуться на ура, дєлов-то

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд
0
репостів
0
репостів