ШепетівкаГаз дурить людей і не виконує постанову Кабміну №848 від від 21 жовтня 1995 р.

  • oleg_2653
  • oleg_2653 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
04 груд. 2015 21:55 #103824 від oleg_2653
Вітаю усіх. Я думаю, що ця тема буде цікавою всім, хто отримує субсидію, а таких людей багато. Існує діюча постанова Кабміну №848 від від 21 жовтня 1995 р. (із останніми змінами від 30.10.2015р) «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива». Пряме посилання - zakon0.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page . В цій постанові є пункт 15 і такий абзац:

Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат
на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно
сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг.
У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж
обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни
сплачують її фактичну вартість. Сума субсидії, яку структурними
підрозділами з питань соціального захисту населення було
переказано на рахунки виконавців/виробників житлово-комунальних
послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і
яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання
послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата послуг, у
тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на
наступні розрахункові періоди.

Тобто держава, відповідно до призначеної субсидії кожного місяця, незалежно від погоди та інших чинників перераховує на рахунок споживача фіксовану суму і, якщо споживач в теплий період спожив малий обсяг газу, то на його рахунку виникає переплата, яка відповідно до постанови має зараховуватись в якості оплати за наступні періоди. Я думаю цей механізм всі бачили по рахунках, які приносять за електроенергію і воду. Я звернувся в абонвідділ ШепетвкаГаз і мені повідомили, що вони не «бачать» грошей, які їм перераховує держава і потрібно платити обов’язкову плату або за фактично використаний обсяг газу. Тобто вони відмовляються виконувати вище згадану постанову і зараховувати невикористані кошти на рахунки споживачів.

Я дзвонив на урядову гарячу лінію і там мені підтвердили неправомірність дій ШепетвкаГаз у цьому питанні.

Підкажіть, яким чином можна усунути це неподобство і грабіж???
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2015 22:18 #103825 від Dj Os
А позвонивши по урядовій лінії, чому не залишили офіційну скаргу? Наскільки я знаю, там є така можливість
Ці користувачі подякували: pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • oleg_2653
  • oleg_2653 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
04 груд. 2015 22:32 - 04 груд. 2015 22:42 #103826 від oleg_2653
Скаргу зареєстрував, але хочу донести до мешканців міста цю інформацію, бо впевнений, що не всі знають про цю ситуацію і не дуже впевнений, що моя скарга дасть результат - тут потрібен більший резонанс...
Останнє редагування: 04 груд. 2015 22:42 ким oleg_2653.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2015 22:34 #103827 від Dj Os
Ну треба буде більш детально вивчити це питання, але якщо ваша інформація підтвердиться, то звичайно це обурливо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 груд. 2015 11:09 #104057 від vasyok
Дійсно така проблема є і абон відділ газконтори відмовляється про це говорити, якщо по водоканалі і РЕМ питань ніяких немає там ця переплата падає на особовий рахунок то ВАТ Шепетівкагаз прямо відмовляється робити перерахунок, мені сказали платити по субсидії і все, цікаво кому можна реально поскаржитися на цю ситуацію на місці?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 груд. 2015 13:27 #104060 від Старик Хотабыч
А ви взнавали про стан свого рахунка, є там у вас переплата чи нема, ці ж гроші десь мають бути

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 груд. 2015 13:55 #104061 від vasyok
В нашій "газконторі" щось взнати неможе навіть такий зубатий як я, на минулорму тижні людей там була тьма, мені сказали, що переплати немає, платіть по субсидії, коли я спробував взнати за жовтень місяць, коли я заплатив менше обовязкової плати в два рази мені ще раз порадили платити по субсидії, а так як черга за мною була величенька то кілька "активісток" з черги порадили мені йти далеко і не затримувати чергу. Після нового року буде дубль 2, якщо не допоможе піду до начальства їхнього.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 груд. 2015 15:10 #104062 від Старик Хотабыч
Думаю все таки треба взнати конкретно суму на рахунку, з мінусом чи з плюсом (борг чи переплата). Не зі слів, а хай монітор вам поверне, щоб ви власними очима пересвідчились.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • oleg_2653
  • oleg_2653 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
16 груд. 2015 23:29 - 16 груд. 2015 23:30 #104068 від oleg_2653

S пише: Думаю все таки треба взнати конкретно суму на рахунку, з мінусом чи з плюсом (борг чи переплата). Не зі слів, а хай монітор вам поверне, щоб ви власними очима пересвідчились.


Вони відмовляються повідомляти суму на рахунку - кажуть, що не бачать грошей, які по субсидії відшкодовує держава....

Портібно всім дзвонити на урядову гарячу лінію - 0 800 507 309 (безкоштовний, з мобільного також) і реєструвати скаргу про незарахування коштів по субсидії на рахунок. Я думаю, що це має дати результат - чим більше скарг, тим швидше буде результат. Я зареєстрував - мені підтвердили, що це незаконно, чекаю письмової відповіді про вирішення цього питання. Буде відповідь - повідомлю на форумі.

Дзвоніть і реєструйте скарги !!!!
Останнє редагування: 16 груд. 2015 23:30 ким oleg_2653.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 груд. 2015 07:51 #104096 від milka
Напишіть їм листа : Прошу надати інформацію про рух коштів з вересня по грудень, по рахунку ххххх на прізвище, відповідь прошу прислати на адресу, з підписом та датою. Обов'язково в 2-ох примірниках, зареєструйте в приймальні, один екземпляр з вхідним номером заберіть собі, та чекайте на відповідь.

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд
0
репостів
0
репостів