проблеми

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 вер. 2015 23:15 #101747 від
проблеми був створений
Власник магазину Забудовник що знаходиться по вул.Котовського з тратуара зробив в!трину ,пройти неможливо ,можна булоб об!йти по дороз! вблизь тратуара ,так там стоять пост!йно грузов! авто власника магазина ,лишается лише вийты на середину дороги щоб об!йты , людям похилого в!ку ! д!тям вкрай небезпечно обходили , п!дскаж!ть куда можна звернутися щоб на власника заставили зв!льнити тратуар и про!зжу частину ,на зауваження власник не звертае уваги

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 вер. 2015 23:31 - 23 вер. 2015 23:32 #101751 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі проблеми
Він скоро магазіна навпроти моєї хати поставить :) От і звільниться вам місце :)

ЗІ. Вулиці Котовського уже давно не існує в природі.
Останнє редагування: 23 вер. 2015 23:32 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 вер. 2015 00:08 #101757 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі проблеми

Забудовник пише: Власник магазину Забудовник що знаходиться по вул.Котовського з тратуара зробив в!трину ,пройти неможливо ,можна булоб об!йти по дороз! вблизь тратуара ,так там стоять пост!йно грузов! авто власника магазина ,лишается лише вийты на середину дороги щоб об!йты , людям похилого в!ку ! д!тям вкрай небезпечно обходили , п!дскаж!ть куда можна звернутися щоб на власника заставили зв!льнити тратуар и про!зжу частину ,на зауваження власник не звертае уваги


Якщо не помилюсь, можна звернутись в комунальну інспекцію із скаргою а також в ДАЇ на погіршення умов пересування учасників дорожнього руху (пішохіди сюди відносяться), що може створити аварійну ситуацію. "Навскідку" якось так. Повинно допомогти.

На допис Міши не звертайте уваги, останнім часом в нього вистачає незрозумілих дописів)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 вер. 2015 00:16 #101758 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі проблеми
Ну й дарма. Власник "Застройщика" навпроти мого дому купив ділянку і будує там новий магазин. Що тут незрозумілого?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 вер. 2015 14:32 #101773 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі проблеми
"Зима близко" а якщо не встигне все зробити до зими і ситуація залишиться така сама, людям реально по дорозі треба буде ходити?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 вер. 2015 18:39 #101786 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі проблеми
Я хіба шось маю проти наведення порядку? Будь-ласка, хай напишуть заяви, спортять люині бізнес :) І на тому місці знову повиростають 2-охметрові буряни, як і було до цього.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2015 09:02 #101811 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі проблеми
Давай я на перехресті біля 6-ої аптеки в центрі поставлю кіоск для фаст-фуда і буду собі бізнес будувати. Буде такий собі міні-мак, нормально же

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 вер. 2015 09:52 #101812 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі проблеми

Dentist пише: Давай я на перехресті біля 6-ої аптеки в центрі поставлю кіоск для фаст-фуда і буду собі бізнес будувати. Буде такий собі міні-мак, нормально же

О, до речі, а давай)))
До речі, в тих краях дуже багато площин має звільнятись....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 вер. 2015 10:09 #101813 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі проблеми
Звичайно, краще б ти якогось хоть міні-заводика поставив, і 20-30 чоловік отримали роботу. Але у нас так не вийде, тому якщо створиш хоч 2 робочих місця - ну то хай буде і міні-мак. Ну а якщо по іншому не виходить? Раз у нас така ситуація в країні що кожен мусить сам за себе думати - доводиться і так робити. З доброго дива їх ті кіоски мурують по всій Шепетівці?
У Антонюка он була ідея всіх зібрати в одному місці - ну так ви ж йому за це свинячу голову на забор повісили :) Всі МАФи на одній площі, місто вільне і чисте. Але чогось то стоїть та площа майже порожня. Щось не так з цією ідеєю.
А якщо дати людям спокій - то помаленьку на місці кіоска стане і щось куди привабливіше і гарніше.
Тут як приклад можна Туйбова згадати (цей що "Гаранти" тримає). Я ж памятаю як вони починали - кіоск у себе в дворі поставили, де жувачки ми малі ходили купляти. Потім контейнер. Потім магазин. Потім взяли в оренду клюб сахзаводський. Потім і свій магазин побудував величезний. І фактично за рахунок периферії - сюди до нас майже ніхто не лізе. Будь це все у центрі - фіг би дали шо зробити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 вер. 2015 14:19 #101818 від
Відповідь від у темі проблеми
Я не памятью за свои 45 рок!в щоб на тратуар! там Тим б!льше на дороз! р!зь двух метровой бурян:-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.123 секунд
0
репостів
0
репостів