Картоха Free доставка

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 вер. 2014 15:48 #93746 від Dj Os
Картоха Free був створений Dj Os
Таку дивну назву має новий заклад, який знаходиться біля залізничного вокзалу. Хоч відкрився він вже мабуть більше місяця тому, але лише зараз вийшло вперше його відвідати.
Основними стравами кухні є: піца, суші та різні ковбаски. Така собі закусочна, де ви зможете з друзями легко попоїсти та поспілкуватись. До речі в цьому ж приміщенні колись давно була "бульйонна", так що впринципі традиції збережено. :)
Кухня впринципі мені сподобалась, особливо хочу виділити гарячі суші та досить непогана піца. Розчарувало те, що не все що є в меню можна замовити, в суботній вечір це просто злочин, тому що в такі дні меню має бути повністю доступне.
Добре що є хоч в наявності розливне непастеризоване хмельницьке пиво :P
Щодо дизайну закладу, то він якийсь дивний. Там цікаво підібранао блакитно жовта кольорова гама, меблі та оздоблення залу в одному стилі, але в цілому чомусь відчував певний дискомфорт, від нього віє холодом. Під ті меблі які там є пасувала б більше тепла кольорова гама, такі холодні тони більше підходять для нічного клубу чи якогось бістро.
В цілому заклад мені сподобався, у нас нажаль поки що подібних обмаль, шкода що і цей працює лише до 23-30
Я не помітив чи вживають там міцні спиртні напої, але дуже сподіваюсь що не вживають, тому що це відразу зробить із закладу гендель, в які нормальні люди воліють не ходити.
Хтось ще був в "Картошкі Фрі"? Які враження?
п.с. до речі поки немає вивіски на закладі я би подумав на місці керівництва над зміною назви, ця звучить жахливо, ніби з вуст Вєрки Сердючки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
24 вер. 2014 15:55 #93747 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Картоха Free
Это эта пицерия, на месте бильярдного клуба?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 вер. 2014 16:58 #93750 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Картоха Free
Під ним, там де був більярдний зараз магазин одягу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 вер. 2014 18:48 #93751 від
Відповідь від у темі Картоха Free
А я б не сказав, що там смачна піца, я куштував. В піцерії біля "Дружби" набагато смачніша.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 вер. 2014 21:12 #93755 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Картоха Free

Анонімність пише: А я б не сказав, що там смачна піца, я куштував. В піцерії біля "Дружби" набагато смачніша.

Останній раз піцца, яку я коштував Дружбі більше була схожа на млинець з начинкою. Біля залізничного вокзалу у них хоча б більш-менш правильно приготовлена основа з тіста. До начинки дійсно є претензії, ми брали з шинкою, так ось занадто сильно відчувались спеції та підсилювачі смаку самої шинки, так що раджу брати інші начинки або поварам не економити на шинці і брати нормальну без такої кількості хімії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2014 10:58 #93760 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Картоха Free
замовляв там піцу з собою декілька разів, так як я не дуже придираюсь до їжі, то підійде))) єдино що, після суші печія мучила, але то інший випадок))
з.і. пиво Хмельницьке було точно свіже (приблизно 11 вересня).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 вер. 2014 19:09 - 27 вер. 2014 19:14 #93786 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Картоха Free
Була сьогодні. Перше, що скажу - закладу не вистачає реклами, вивісок тощо. 10 хвилин шукали туди вхід, потім хвилин 10 грались з дверима - то не відкривались, то не закривались.І погана вентиляція всередині. Але це можна пробачити. Виправиться, сподіваюсь. Що особливо сподобалось - це меню.Нове, пластикове, зручне. А то вже остогидло зашарпане, перемальоване по 3-4 рази коректором-маркером-ручкою меню в порваних файлах, яке є в майже усіх подібних закладах Шепетівки.
Піца сподобалась більше, ніж в Дружбі. Пиво хмельницьке свіже. Обслуговування теж доволі непогане. Сподіваюсь, так буде і надалі.
P.S. Запитали, чи є у них вино. Сказали, що поки нема, але якщо нам дуже хочеться, то можемо зганяти в кіоск і роздушити пляшечку в них. Все для клієнта))
Останнє редагування: 27 вер. 2014 19:14 ким olhavs.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LaCKy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 вер. 2014 19:51 #93793 від LaCKy
Відповідь від LaCKy у темі Картоха Free
Сама цей заклад ще не відвідувала, але колеги розповідали, що суші досить смачні і помірні ціни, їм сподобалось, тому й мені рекомендували ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
29 вер. 2014 10:29 #93804 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Картоха Free
А суши из свежей рыбы? Или она заменена на други инградиенты/обработанную рыбу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 вер. 2014 13:46 #93813 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Картоха Free
Ну угорь і лолось там точно був

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.209 секунд
0
репостів
0
репостів