Огляд супермаркетів міста

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 січ. 2015 09:39 - 09 січ. 2015 09:42 #95338 від Vent
давайте по темі, доповніть чи поправте мої наблюдєнія:
В шепетівці як на мене є супермаркети, рознлянемо їх, це:
1. Наш край (Пр Миру)
ПЛЮСИ - є своя випічка, готові страви, салатікі мняско, курку гріль ріжуть на шаткі як шо треба, смачна бона кава, вибир товару добрий, магизин зі всіх самий чистий (мишей та тарганів не помічено), акційні товари бувають, є декілька груп товарів які є саме там і тількі, гарні цінникі і майже завжди на своїх місцях, виділений товар який виробляється в росєє.
МІНУСИ - влІтку самий жаркій, так як пари з кухні не виводятся наружу а йдуть взалу торгову і влітку там дуже спекотно, кондішенів нема і тому ппц для жаркого сезону, т.є. влітку обхожу його стороною якшо там черги, сама паршива стоянка прям на проїзжій частині.
2. Вопак (пр Миру)
ПЛЮСИ - є своя випічка великий асортимент, самий більший в місті, готові страви в основному мясні, піца тощо, курку гріль не ріжуть або тількі навпіл, акції теж бувають, непоганий вибір алкоголю, самий довгий графік роботи, самий великий по площі в місті, і так само самий великий вибір і асортимент товару, самі деешві ціни на овочі і фрукти бувають.
МІНУСИ - цінники не місцях, постійні черги, антисанітарія, на свої очі бачили і мишей і тарганів в холодильнику з рибою копченою, іноді не свіжі мясні продукти (влітку частіше), заминкі на касі, товар вибивають за більшою ціною ніж на ціннику (тре слідкувати), та друге (потім продовжу), велика і небезпечна стоянка, вже пару раз питались наїхати, і таксісти добрий кусок зайняли.
3. Економ (К. Марла)
ПЛЮСИ - зручна стоянка, постійно працюючі кондішени влітку, зимою нагрів, затишно, не в часи пік небагато людей, середній вибір товару, основний товар завжди в асортименті, помірні ціни, розташування не на проспекті а це значить шо в субботу нормальний доступ до магазину, досить непоганий кондітерській відділ, картка знижки (а не накопічувальна як в інших).
МІНУСИ - нема випічки, готують лише кури гріль і ті ні в житті не ріжуть,тількі ціляком, мишей бачив, іноді напів пустий мясний відділ, хотя і при цьому він вдоволі затараний, в часи пік довгезна черга і одна працююча касса замість трьох можливих, іноді просроченний товар на прилавках (тре дивитись дати), рідкі дуже акції.
4. Лоток (Залізнична 93)
вже описували його вище.
Добавлю мишей не помічав, самий малесенькій зі всіх маркетів, по товару теж самий скромний, випічкі своєї здається ваще німа, нічого не готують, саме дибільне розташування каси, купа камер відеоспостереження (кидаються в очі), такий собі маленькій чистенький в зручному дуже місці розташований, супер стоянка, поруч офигений магазин хімії іграшок канцтоварів і т.п. Такий собі, товару би добавити, і мнясний відділ затарити.

Це моя думка, мої спостереження, критикуйте доповнюйте оскаржуйте, тут це мона.
Останнє редагування: 09 січ. 2015 09:42 ким Vent.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LaCKy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 січ. 2015 17:02 #95363 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Огляд супермаркетів міста
В цілому погоджуюсь майже із всіма пунктами. Єдине, що мені мишей, на щастя, не доводилось ще бачити ніде :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 січ. 2015 18:04 #95372 від
Відповідь від у темі Огляд супермаркетів міста
Погоджуюсь щодо "Вопака". Інколи дуже важко розібратись у вартості товару. Все не на своіх місцях. Всі байдуже до цього.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LaCKy
  • LaCKy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
09 січ. 2015 18:49 #95376 від LaCKy
Відповідь від LaCKy у темі Огляд супермаркетів міста
В "Нашому Краю" поставили кондиціонер, тому наступне літо таким спекотним не буде ;)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 січ. 2015 19:31 #95382 від Vent
Відповідь від Vent у темі Огляд супермаркетів міста
Ой невже мої дві скарги таки дійшли адресата, і сподіваюсь шо не тікі мої!
Якшо там і правда буде прохолодно то буду тама.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.146 секунд
0
репостів
0
репостів