УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ

  • 555valera
  • 555valera аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 лист. 2014 21:24 #94722 від 555valera
Нещодавно дружина родила сина в Шепетівці. Поступили в лікарню як місцеві, так як в Шепетівці проживає теща,але ми проживаємо в іншій області. Після родів дружина проходила огляд в гінеколога і здала аналізи. І тут нам телеп щастя вхату!.. В дружини тріпер і сіфіліс знайшли. Як, де, якщо статевих стосунків ми не мали, бо після родів пройшло 10 днів. Почали грішити на пологове відділення. Вичитали в інтернеті, що можливе зараження побутовим шляхом, але щоб одночасно одне і друге то це дуже рідко.
Гінеколог Ковеня Марія Адамівна пропонує звернутися за консультацією до дермовенеролога, але не штатного,а той що через дорогу від районної лікарні. (Нажаль забув назву контори). Прийшли, її вже попередили, що ми будемо, дружині призначають платні повторні аналізи, консультація також платна. І тут до мене доходить, що це простий розвод на гроші. В мене так складаються обставини, що нам потрібно їхати додому. Дружина говорить лікарям, що вона обстеження буде проводити вдома, а їй навіть виписка з медичної картки не хотіли давати. Сьогодні ми отримали результати аналізів (звернулися до нормальної контори) і як ви думали дружина цілковита здорова.
Шановні форумчани будьте пильними з лікарями.
Підкажіть як контора називається про яку я писав, вона приблизно знаходиться біля аптеки 24?
Ці користувачі подякували: Dj Os, kolbasnik, pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лист. 2014 21:48 #94723 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Жесть, не думав що в лікарні зараз процвітають такі шахрайства. А у вас є документальне підтвердження таких поставлених діагнозів?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лист. 2014 22:01 #94724 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Коли у вас є докази такого діагнозу, то, чоловіче, не залишайте цей злочин не покараним! Такі "лікарі" мають понести відповідальність як кримінальну так і моральну!
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 лист. 2014 22:34 #94725 від
Відповідь від у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Миламед, клиника. Да этот доктор еще тот... Она и мою беременость вела, как не таблетки никому не нужные, по 300грн., так и 1 степень анемии, так кипиш такой что чуть не реанимация.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
14 лист. 2014 22:44 #94726 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
Довести, що в діях лікаря містяться ознаки шахрайства практично не реально у даному випадку. Такі випадки не поодинокі, нічого нового тут немає: коли лікарі направляють за ліками у "потрібну аптеку" або до "потрібного консультанта". Прикро звичайно що це й досі відбувається. І ще, перед тим як робити якісь висновки та ставити звинуваченння, не погано було спитати про це у того ж лікаря та нашого головного лікаря.
Ці користувачі подякували: pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 лист. 2014 23:00 #94728 від LuK
Відповідь від LuK у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ

марьяна пише: Миламед, клиника. Да этот доктор еще тот... Она и мою беременость вела, как не таблетки никому не нужные, по 300грн., так и 1 степень анемии, так кипиш такой что чуть не реанимация.

Міламед здається знаходиться біля парку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2014 00:56 #94734 від Dred
Відповідь від Dred у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
нє. біля парку Сіліцея

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 лист. 2014 01:34 #94735 від
Відповідь від у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ
і хочуть сказати що нікому не треба давати в карман називається як не покладеш на лапу то по іншому викачують гроші і нерви потріпають ту в поліклініку навіть йти нехочеться бо як заходиш в кабінет до лікаря таке відчуття як ти йому щось винен

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лист. 2014 09:18 #94739 від LuK
Відповідь від LuK у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ

Dred пише: нє. біля парку Сіліцея

так,Сіліцея біля парку на проспекті,а Міламед біля парку на вул.К.Маркса ,Героїв Небесної Сотні

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лист. 2014 11:47 #94741 від LuK
Відповідь від LuK у темі УВАГА!!! ВИКАЧКА ГРОШЕЙ

555valera пише: (Нажаль забув назву контори).
Підкажіть як контора називається про яку я писав, вона приблизно знаходиться біля аптеки 24?

Міламед.
Ці користувачі подякували: Dj Os, pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів