ЛОХОТРОН (ОСТОРОЖНО АФЕРИСТЫ!)

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 лип. 2014 17:28 #92368 від
Есть такой сайт Лохотроншиков savingbox.com.ua/ которые якобы предлагают волшебную коробочку с помощью которой каждый приобревший сможет сэкономить около 50% электроэнергии, на самом деле в коробочке ничего серьёзного и светодиодид ))) Разводняк на голом месте и многие ведутся.
Я предлагаю каждому кому хочется наказать их хоть как то на сайте справа вверху ввести номер реального мобильного кого-то или свой и подшутить над ними, Я к примеру заказал 3 штуки наложенным платежом на новую почту, пришли через 2 дня звонили 2 недели просили забрать ))) ес-но не подозревая что Я тем самым наказал их хотя-бы на суму доставки в две стороны)))
Предлагаю каждому неравнодушному сделать такое, 100% Вам ничего не будет, ну в крайнем случае скажите извините я передумал забирать в последний момент, или мне не понравился гдето отзыв. Они простят и заберут свой товар обратно но попадут же на деньги!
А ТАК ИМ И НАДО! ОНИ ЖЕ ДУРЯТ НАС!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лип. 2014 07:16 - 19 лип. 2014 07:17 #92372 від Старик Хотабыч
А може ти все-таки повівся на халяву, а тепер хочеш насолити?Звідки знаєш, що в коробочці? Вони з нової пошти взагалі її можуть не забирати, щоб не платити доставку в 2 кінці, просто відмовляться від посилки і в такому разі влетять тільки на собівартість, а це пару гривень відсили.
Але ідея хороша, розвелось їх...
Останнє редагування: 19 лип. 2014 07:17 ким Старик Хотабыч.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лип. 2014 07:48 #92373 від Dentist
загалом шкода тебе, і погоджуюсь з тим, що аж дуже багацько розвелось виродків, сьогодні спробую замовити

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лип. 2014 08:47 #92374 від PAMIDORVIP
та да це лохотрон..там в коробці тільки 2 діода і пару резисторів які зменшують напругу на ці діоди)і все)
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лип. 2014 09:21 - 19 лип. 2014 09:24 #92375 від LuK
Відповідь від LuK у темі ЛОХОТРОН (ОСТОРОЖНО АФЕРИСТЫ!)
лохотрон ше той))) їх купують в Китаї по 6 долларів ,а якщо беруть великим оптом то ше дешевше))) десь 2-3 дол....
Останнє редагування: 19 лип. 2014 09:24 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.139 секунд
0
репостів
0
репостів