"День за днем" від 11 вересня 2013 р.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 вер. 2013 23:00 #86899 від Dj Os
Абсолютно нічого додати, наші газети живуть в паралельному всесвіті і їх врятувати можуть лише вони самі. Саме тому не бачу сенсу щось писати на їх емейл, це лише дарма витрачений час. Якщо якась є проблема, то ліпше її викласти тут на сайті і обговорити з людьми, яким дійсно цікаво. Тим паче шо вже маємо немало прикладів коли обговорення на цьому форумі давало позитивні результати в реалі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2013 10:29 #86904 від Sposterigach
Дідусь, про "паралельний всесвіт" ви перебільшуєте. На мою думку, газетам бракує різносторонності. Але де ж їй узятися? Тож тих, хто пишуть, у редакціях по 3-4 людини всього.
От за вами я теж спостерігаю. Вас чомусь завжди "тягне" до смажених фактів, повязаних з комуналкою, ЖКГ, повсякденням міста. Звісно, ці теми важливі, без них ніяк, але ж ми не хлібом єдиним живемо, хіба ні?
Ви мабуть гадаєте, що газети мають тільки те й робити, що владу критикувати? Думаю, люди і так усе бачать.
А от журналісти люди не дурні. Всі ці огріхи вони бачать. Але їхні матеріали на ці теми не подобаються власникам газет. Бо власники побоюються, що на газету наїдуть.
Дідусь, якби в Шепетівці був філіал газ. Нью-Йорк таймс, ото б вони і критикували день у день. А так...
Ці користувачі подякували: odin, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2013 13:01 - 13 вер. 2013 13:01 #86907 від Ёмигрант

Sposterigach пише: якби в Шепетівці був філіал газ. Нью-Йорк таймс

Лучше филиал журнала "Форбс", чтоб знать кто сколько с3,14здил и кто на каком месте, ну, там, Гандонюки, Штены, Весёлые, итд-итп :woohoo:
Шепетоква - вперде!!!
Останнє редагування: 13 вер. 2013 13:01 ким Ёмигрант.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 вер. 2013 13:01 #86908 від vasyok

Sposterigach пише: Але де ж їй узятися? Тож тих, хто пишуть, у редакціях по 3-4 людини всього.
От за вами я теж спостерігаю. Вас чомусь завжди "тягне" до смажених фактів, повязаних з комуналкою, ЖКГ, повсякденням міста. Звісно, ці теми важливі, без них ніяк, але ж ми не хлібом єдиним живемо, хіба ні?
Ви мабуть гадаєте, що газети мають тільки те й робити, що владу критикувати? Думаю, люди і так усе бачать.
А от журналісти люди не дурні. Всі ці огріхи вони бачать. Але їхні матеріали на ці теми не подобаються власникам газет. ..


Можу підтримати Dj Os у місті вагон проблем(в.т.ч комунального характеру) з якими люди стикаються щоденно і які чомусь вперто не бачить влада і міські газети. Я абсолютно не бачу різниці в публікаціях ДЗД і Шепетівка стосовно проблем міста, політики і влади - всі пляшуть під дудку влади, а різниця, що ДЗД купують почитати оголошення а Шепетівка виписується насильно працівниками бюджетних установ, тому Ви можете взагалі друкувати одну рекламу попит буде той самий а затрати менші. З Вашого попереднього посту стає зрозуміло, що Ваша газета підконтрольна владі, і вона не буде відображати проблеми людей, різні чп в місті будуть висвітлюватися під потрібним кутом зору( матеріали на ці теми не подобаються власникам газет).

P.S Шепетівських газет не читаю, ДЗД беру раз в рік коли необхідно глянути оголошення

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sposterigach
  • Sposterigach аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2013 13:20 #86913 від Sposterigach
Для vasyok

Самі лише загальні слова, "піна". Пропонував Dj Os, пропоную й вам - викладіть перелік поточних проблем міста в листі на е-мейл ДЗД чи "Шеп.вісник".

Легше всього бризкати слюною, клавіатура все стерпить.

Якщо ви - справді маєте що сказати, а не самі лише заяложені загальні фрази, гадаю вашу думку надрукують обидві ці газети.

Складається враження, що ви ці газети останній раз читали 5-6 років тому назад.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 вер. 2013 15:33 #86917 від vasyok
Я не є читачем цих газет, і мені однаково їхній зміст, з попердніх постів я зрозумів, що гострі і цікаві матеріали публікуватися не будуть(Але їхні матеріали на ці теми не подобаються власникам газет. ..), тому не бачу смислу тратити свій час.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2013 16:28 #86924 від Dj Os
Sposterigach, з якого дива це я дідусем став?))
Не потрібно тут ображати людей тільки за те, що вони не хочуть виконувати вашу роботу. Скільки б листів вам не написали на ваш е-мейл, від того у вас більше бажання висвітлювати ці питання не стане, самі сказали, що власники бояться, тільки я от не розумію чого. Ще ладно шеп вісник та Шепетівка, але ДЗД? Чого вам боятися? Вас вже і так поперли звідусіль звідки можна було, яким ше чином вони на вас можуть впливати? Це називається самоцензура.
Ніхто не каже шо в газеті взагалі немає цікавих матеріалів, цікаві історичні матеріали, висвітлення якихось культурних чи спортивних подій, але це все другорядне, немає головного. Я не лише про ЖКГ кажу і смажені факти,

Ви мабуть гадаєте, що газети мають тільки те й робити, що владу критикувати? Думаю, люди і так усе бачать.

Влада дискредитує сама себе, вам лише потрібно не замовчувати факти. І не заспокоюйте свою совість тим що ніби то люди все бачать. Ви ближче до тіла, то ви бачите, а повірте 90% інших не бачать нічого.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2013 23:10 #87023 від Dj Os
Рамантіка блін у вас :cheer:
Попередження: Спойлер!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2013 10:10 #87024 від Lego
Романтика, конечно, но чем он думал?
За что-то же его посадили. Сделать предложение и пусть даже сыграть свадьбу, а потом на 10 лет за решетку?
И как потом Анне жить и объяснять ребенку кто и где папа? Или он думал, что его преступления после свадьбы забудут?
По-моему это эгоистично, хотя и драматично.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.140 секунд
0
репостів
0
репостів