Адвокати Шепетівки

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 лип. 2014 02:14 #92078 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Адвокати Шепетівки
Допомогли конкретно в якому питанні? Дайте більше інформації, якщо це справжній відгук, а не прихована реклама.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 лип. 2014 08:41 #92342 від
Відповідь від у темі Адвокати Шепетівки
Ніякої тут прихованої реклами немає, я просто висловила свою вдячність за допомогу.Допомогли юридичною консультацією та оформили потрібні документи швидко та якісно.Якщо вам потрібна додаткова відповідь,не на загал можу з вами поспілкуватися в письмовій формі,не хотілося б свої особисті проблеми виставляти на загальний огляд.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 лип. 2014 08:43 #92343 від
Відповідь від у темі Адвокати Шепетівки
Взагалі-то нормальні адвокати саме таку стратегію і практикують...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 серп. 2014 11:10 #92984 від
Відповідь від у темі Адвокати Шепетівки
Адвокати бувають різні.
Все залежить від того, що саме потрібно громадянину.
Чи потрібно йому ім'я адвоката (яке частіше "роздувається" і знайомими, і "коллегами по цеху" - суддями та їх знайомими, працівниками правоохоронних органів, т.і.
Якщо громадянину потрібно виграти процес, якщо громадяднин НЕ вважає для себе можливим давати хабарів та одержувати перемогу будь-яким шляхом, то він буде шукати ПРАВО+ЗАХИСника, який працює чесно, працює на результат, працює тільки ЗА ЗАКОНОМ без жодних порушень чинного Законодавства України - тоді шукайте порядних юристів!
Особисто я працюю тільки НА результат, тільки НА громадянина, БЕЗ порушень Закону, БЕЗ жодних хабарів.
Але в мене нема статусу такого гучного, як "адвокат", проте це мені не перешкоджало отримувати перемоги над цими самими адвокатами у судових процесах з розгляду цивільних справ, дякувати Богу!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 бер. 2016 23:13 #105976 від
Відповідь від у темі Адвокати Шепетівки
Доброго дня. Три страницы реплик и единицы хоть каких то отзывов о ком то. Вот мне например нужен юрист или адвокат кто лучше по наследственному праву в шепетовке. Посоветуете кого то?Буду благодарен. Всем приятного времени суток

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
31 бер. 2016 21:37 #105988 від revizor
Відповідь від revizor у темі Адвокати Шепетівки
Між Приват банком і магизином Зелений, де раніше була, а може і зараз є перукарня. Навпроти скверику приміщення з східцями. Там жіночка адвокат.Рекомендую.

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 квіт. 2016 09:55 #105990 від Алоїз
Відповідь від Алоїз у темі Адвокати Шепетівки

revizor пише: Між Приват банком і магизином Зелений, де раніше була, а може і зараз є перукарня. Навпроти скверику приміщення з східцями. Там жіночка адвокат.Рекомендую.


Рекомендуєш як жіночку, чи як адвоката?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
01 квіт. 2016 21:19 #105995 від revizor
Відповідь від revizor у темі Адвокати Шепетівки
рекомендую як адвоката :cheer: :cheer: :cheer:

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів