Магазин Британія! Секонд хенд чи хенде хох !!!!

Більше
06 жовт. 2013 21:43 - 09 жовт. 2013 13:30 #87459 від Золушка
Зайшла сьогодні у магазин « Британіка», що на новому ринку. Я не є частим покупцем цього магазину . але і досьогодні мала неприємну змогу бачити, як власник магазину виганяв жінку за те, що вона не захотіла жіночу сумочку з грошима класти у камеру схову .Також мені не пощастило бачити , як друга жінка мало не плачучи просила прийняти назад річ. у якій вона дома помітила величезну дірку. До мого сорому ми всі мовчали, знаючи . що продавець порушує цим Правила торгівлі. Він не має права не повідомляти покупців про скриті дефекти, він повинен надавати покупцю всю інформацію про товар . І от сьогодні- неначе за мою ХАТУ З КРАЮ- я теж потрапила у жахливу ситуацію. ….. Вибрала для примірки 4 речі. Дві з них висіли на одній вішалці, можливо як комплект, чи просто через нехватку вішалок власник їх повісив на одну – не знаю. Саме ці дві речі мені не сподобались – і я чемно повернула їх у зал. Одразу ж прибіг власник магазину , почав перевіряти речі і запитав :»Де вішалка?». Я була здивована , адже повісила все так . як і до того… Абсурд цієї ситуації в тому. Що він звинуватив мене у кражі вішалки за 80 копійок !!!!!!!!!!!!!!!!!! Сказав , що по прихованій камері він бачив, як я у примірочній її ховала у сумочку. Бред звичайно, але він таки може туди поставити камеру!!!!!!!! Запропонував мені пройти у окреме приміщеня для обшуку. Я відмовилась, так як боялась . що він може мені щось підкинути у речі, і відкрила для огляду сумочку прямо у залі. Він був незадоволений , що вішалки у сумці не було і заставив мене зняти верхній одяг. Переконавшись, що вішалку я за пазухою не ховаю, кричав, що у нього всі все крадуть. А я тут до чого ???? Боїшся за свої вішаки, чіпляй на них чіпи.Не можеш вести себе нормально- звернись до психолога чи психіатра. Поміняй врешті решт роботу !! Я настільки була шокована, що не могла згадати жодного мотюка, яким потрібно було назвати цього власника магазину. Дуже шкодую, що не викликала міліцію, і дозволила себе оглянути. Вперше в житті , ромінявши шостий десяток літ , мене звинуватили у крадіжці. Адже є статя у нашому Законі про відповідальність кримінальну у разі приниження честі і гідності. Чому ця , з дозволу сказати, людина, себе так постійно веде??? Можливо його у сім’ї пресують? чи він мало заробляє? Чи через те, що ми самі мовчимо, коли це стосується інших ? На мою думку , лише та людина, яка все життя крала, може звинувачувати інших і подібному. Власник магазину має поважати людей , від яких залежить його добробут, які дають йому заробити гроші , щоб їсти –пити.
Ось так – не купила я собі футболку, а бабушці- сведра. Вже стільки годин не можу заспокоїтись. Не знаю чи нести завтра заяву до МВС ??? Хто може у нашій державі наказати продавця ,який нагло відноситься до клієнтів, аби такого більш не повторилось ?????
Останнє редагування: 09 жовт. 2013 13:30 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 жовт. 2013 10:08 #87463 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Секонд хенд чи хенде хох !!!!
Чорний PR? ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 жовт. 2013 10:27 #87464 від LuK
Відповідь від LuK у темі Секонд хенд чи хенде хох !!!!
та не думаю.
ніколи там не була,але чула купу діфірамб від знайомих про британію.
і раз вирішила зайти глянути шро там продають.
перше що мене :angry: ,це запах...
таке враження що в тих речах не один европеєць помер.
гуманітарка-гуманітаркою.
п.с.як на мене то в Каміля турецький сток набагато кращий.

а взагалі купую тільки нові речі у магазинах.
«Я не настолько богат, чтобы покупать дешевые вещи»

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 жовт. 2013 19:56 #87465 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Секонд хенд чи хенде хох !!!!
Теж там ніколи не був :unsure: Доречі, у мене сестра у Каміля працює - тому я вдітий у сирійський хендехох з ніг до голови :oops:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 жовт. 2013 21:25 - 07 жовт. 2013 21:26 #87467 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Секонд хенд чи хенде хох !!!!
Я би послідував пораді юзера із вк
"Taras Pochapinsky
Зверніться у службу прав споживача! За Вашою заявою вони обов'язково проведуть перевірку, і штраф власнику гарантований!!! Відкупитись в нього не вийде, тому як є заява і служба має на неї відреагувати."
А взагалі по хорошому я би його ше в магазині послав подалі.
Ну це звичайно якшо така історія дійсно мала місце бути
Останнє редагування: 07 жовт. 2013 21:26 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 жовт. 2013 21:38 #87468 від LuK
Відповідь від LuK у темі Секонд хенд чи хенде хох !!!!
ніколи нее лишаю речі у камерах схову магазинів.
Бо адміністрація магазину не несе відповідальності за ті камери.
І якщо у вас там шось зникне,магазин буде не при делах.
раджу ознайомитись ТУТ і ТУТ
і надалі посилати всіх адміністраторів у пішу еротичну мандрівку :oops:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
09 жовт. 2013 12:59 #87481 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Секонд хенд чи хенде хох !!!!
может я невнимателен - но не вижу в таком разделе как "Книга скарг" котактных телефонов этой самой службы захисту справ споживач1в, ни его адреса в Шепетовке. У меня вообще легкое впечатление что эту службу особо не афишируют. По правде говоря ее телефоны должны быть на обозрении в любом среднем/крупном магазе и это должно быть закреплено в законе Украины о торговых точках.
Давайте исправим ситуацию и кто их знает пусть опубликуют телефоны на нашем сайте в этом разделе например.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 жовт. 2013 13:29 #87483 від LuK
Відповідь від LuK у темі Секонд хенд чи хенде хох !!!!
zps.org.ua/?page_id=588
Хмельницький
Телефон довіри упр.по захисту прав споживачів
(0382) 762929
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Staruy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів