Нічний клуб "Fashion"

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2013 03:11 #86769 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нічний клуб "Black Holl"
Не знаю, але для мене залишається загадкою чому так полюбляють в назвах клубу вставляти це слівце. Ну да ладно, хто там вже бував? Які враження? Яка музика? Чи був ремонт?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 вер. 2013 09:12 - 06 вер. 2013 09:35 #86770 від Lego
Відповідь від Lego у темі Нічний клуб "Black Holl"
Видимо думают, что это слово автоматически придает клубу изысканности, утонченности и гламура :blink:
А то, что внутри... уже не столь важно :lol:
Останнє редагування: 06 вер. 2013 09:35 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 вер. 2013 13:33 #86798 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Нічний клуб "Black Holl"
Сільського гламуру)))) Інакше цю назву не прокоментуєш

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 вер. 2013 20:52 #87183 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Нічний клуб "Black Holl"
Хтось вже бачив афіши нового клубу в ювіку? Якщо так то поясніть мені чого вони дозволені, бо я не розумію. Коротко поясню сьогоднішній випадок.
Сиджу в машині біля будинку побуту балакаємо з людиною, а на вулиці двоє дітлахів бігають, і нічого тут не має незвичайного якби ці діти на тикали пальцями на афіші, їх там було 2-4. Здалека я побачив що написано "Party VODKA", знайомий каже: "***ть, в заборонена ж реклама алкоголю". Ми вийшли з машини та зірвали ті афіші, але так зрозумів що крім паті водка. є ще одне "party playboy", а***еть подумав я, афіши ще й не дуже нормальним зображенням на ньому. Зірвали та викинули в сміття, не думаю що я порушив закон, оскільки на буд. побуту не має рекламного щита, де дозволено розвішувати рекламу. Але вже потім подумав що треба було спочатку сфотографувати, а потім вже зірвати. А ми ще будемо балакати за моральні цінності людини та гниле місто? Чого від моїх знайомих лише чути один заклад де "ніби" можна відпочити? Років 10 назад не було цих клубів і люди знаходили можливість відпочивати якось. Піз**ц, по іншому не опишеш це.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego, Morkovka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 вер. 2013 21:36 #87186 від kredit
Відповідь від kredit у темі Нічний клуб "Black Holl"

Dentist пише: Хтось вже бачив афіши нового клубу в ювіку? Якщо так то поясніть мені чого вони дозволені, бо я не розумію. Коротко поясню сьогоднішній випадок.
Сиджу в машині біля будинку побуту балакаємо з людиною, а на вулиці двоє дітлахів бігають, і нічого тут не має незвичайного якби ці діти на тикали пальцями на афіші, їх там було 2-4. Здалека я побачив що написано "Party VODKA", знайомий каже: "***ть, в заборонена ж реклама алкоголю". Ми вийшли з машини та зірвали ті афіші, але так зрозумів що крім паті водка. є ще одне "party playboy", а***еть подумав я, афіши ще й не дуже нормальним зображенням на ньому. Зірвали та викинули в сміття, не думаю що я порушив закон, оскільки на буд. побуту не має рекламного щита, де дозволено розвішувати рекламу. Але вже потім подумав що треба було спочатку сфотографувати, а потім вже зірвати. А ми ще будемо балакати за моральні цінності людини та гниле місто? Чого від моїх знайомих лише чути один заклад де "ніби" можна відпочити? Років 10 назад не було цих клубів і люди знаходили можливість відпочивати якось. Піз**ц, по іншому не опишеш це.



Мабуть Ште н виліз з машини, наклеїв на Будинку побуту рекламу і пішов на ТРК "Шанс"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 вер. 2013 21:36 #87187 від kredit
Відповідь від kredit у темі Нічний клуб "Black Holl"
:whistle:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 вер. 2013 21:49 #87189 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нічний клуб "Black Holl"
Власник клубу не Штен :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 вер. 2013 11:54 #87194 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Нічний клуб "Black Holl"

kredit пише:

Dentist пише: Хтось вже бачив афіши нового клубу в ювіку? Якщо так то поясніть мені чого вони дозволені, бо я не розумію. Коротко поясню сьогоднішній випадок.
Сиджу в машині біля будинку побуту балакаємо з людиною, а на вулиці двоє дітлахів бігають, і нічого тут не має незвичайного якби ці діти на тикали пальцями на афіші, їх там було 2-4. Здалека я побачив що написано "Party VODKA", знайомий каже: "***ть, в заборонена ж реклама алкоголю". Ми вийшли з машини та зірвали ті афіші, але так зрозумів що крім паті водка. є ще одне "party playboy", а***еть подумав я, афіши ще й не дуже нормальним зображенням на ньому. Зірвали та викинули в сміття, не думаю що я порушив закон, оскільки на буд. побуту не має рекламного щита, де дозволено розвішувати рекламу. Але вже потім подумав що треба було спочатку сфотографувати, а потім вже зірвати. А ми ще будемо балакати за моральні цінності людини та гниле місто? Чого від моїх знайомих лише чути один заклад де "ніби" можна відпочити? Років 10 назад не було цих клубів і люди знаходили можливість відпочивати якось. Піз**ц, по іншому не опишеш це.



Мабуть Ште н виліз з машини, наклеїв на Будинку побуту рекламу і пішов на ТРК "Шанс"




Якщо дивитися усі афіші і Блек Холу і Фешн, то логіки там взагалі мало. Якось смішно стало, коли в афіші Блек Холу назва вечірки звучала так -"Animal party"....сміялася довго)))) Хоча всі ці вечірки однакові і не без алкоголю...що вже говорити про тварин? Не знаю...думаю їх туди не пускали)))

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 вер. 2013 13:08 #87198 від LuK
Відповідь від LuK у темі Нічний клуб "Black Holl"

Morkovka пише: коли в афіші Блек Холу назва вечірки звучала так -"Animal party"....сміялася довго)))))

О! Коли наступна така вечірка?
Піду з тузіком потусити :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 вер. 2013 17:00 #87203 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі Нічний клуб "Black Holl"

Dentist пише: Ми вийшли з машини та зірвали ті афіші

И "ушли домой с чувством выполненого патриотического долга" (с) М.Задорнов.
От жеж делать вам нефик! А если бы толпа пьяных и неадекватных посетителей вышла оборонять родной гадюшник? Тяжкие телесные, поножовщина не дай бог..... Зачем? :blink:
Шепетоква - вперде!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів