ВІДСТРІЛ НА ТРАВЛЯ СОБАК У МІСТІ!!!

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 трав. 2013 20:28 - 17 трав. 2013 20:33 #85590 від LuK
Вчора в чаті писав гість що на Карла Маркса відстрілюють собак

- Ребята помогите найти телефон того кто отстреливает собак, я эту с**у найду он отстрелил мою собаку которую я оставил в дворе буквально на несколько минут когда пошол в магазин.

-И с**а перестрелял всех дворовских собак которые жили 3-4 года во дворе, и одну отстрелил и оставил мертвую во дворе дома, пришлось всем домом делать могилку

-Сьогодні, К.Маркса 88-90

-Першим ділом я набью йому морду .

-Я сам не бачив , казали що повидстрілювали точно незнаю як, вродь мужчина, за пару хвилин закинули в машину і уїхали.



а сьогодні мені сказали що райка біля будинків розкидує ковбасу з отрутою! :angry:це було приблизно 3 неділі тому. її б нею накормити....
Всім порада - щоб хоч якоссь перестрахуватись вигулюйте собак у намордниках.
Останнє редагування: 17 трав. 2013 20:33 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 трав. 2013 23:21 #85592 від Dj Os
Ну як так можна? А потім діти дивляться як ті тварини конають. І взагалі ніхто не замислюється, який вплив на психіку дітей матиме ці заходи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 трав. 2013 16:47 #85594 від kredit
На рахунок того чи відстрілювали - не скажу, а от те що травили - то 100 % правда. Потравили так, що по всьому дворі були, навіть в підїзді, навіть ту що навела щенят маленьких і вони під гаражами скавчать. Картина жахлива.
Розумію що їх розвелося багато і вони кусають людей - але ж не таким методами треба боротися, принаймні не отрутою під дією якої ще пів дня вони мучилися.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 трав. 2013 00:12 #85611 від Oleg Im
Доброго дне, Кредіт Ти взагалі думаєш що пишеш???????? "Собак багато і вони кусають людей, але ......." Сидіти перед компом і "тіпа" розсудливо писати про якісь "тіпа" справедливість може кожен. По твому виходить що якщо тебе вкусила собака то вкуси ти її, так? А ти взагалі замислювався про подальшу долю тих людей про яких ти так легко пишеш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 трав. 2013 00:29 #85612 від Dj Os
Олеже, одне коли собака агресивна і пристає до людей, а інше коли травлять і відстрілюють всіх собак без розбору. В цивілізованому світі навіть агресивних собак не відстрілюють, а просто забирають в притулок для бездомних тварин.
А головне не можна допускати взагалі такого, щоб собака конала чи її вбивали на очах у дітей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 трав. 2013 20:04 #85621 від kredit

Oleg Im пише: Доброго дне, Кредіт Ти взагалі думаєш що пишеш???????? "Собак багато і вони кусають людей, але ......." Сидіти перед компом і "тіпа" розсудливо писати про якісь "тіпа" справедливість може кожен. По твому виходить що якщо тебе вкусила собака то вкуси ти її, так? А ти взагалі замислювався про подальшу долю тих людей про яких ти так легко пишеш?


Олег твоє бажання випендритися і хоча б щось написати на форумі здійснилося. Я розумію що пишу, читай уважніше - я обурююся тим що саме таким методом вбивали тварин і такі методи навпаки ще страшніші для нас перехожиш, так як тваринка може накинутися в стадії агонії. Хіба це нормально коли травлять отрутою після якої пів дня собаки бігали по дворі і скулили, піна з рота текла, дітки були налякані і засмучені...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 трав. 2013 23:56 #85624 від Oleg Im
Доброго дня Кредіт, Ти не задоволений що цих псів травлять, Люк, що їх відстрілюють. Якщо такий розумний то скажи яким чином зарадити цьому лиху, тільки реальними шляхами а не фантастичними?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2013 00:54 #85625 від Dj Os
Закордоном у всіх містах функціонують притулки. Всіх бездомних тварин забирають туди. Якщо на протязі певного часу хазяїн не з'являється тварину усипляють.
У нас же відстрілюють прямо на вулицях та отруюють разом з домашніми тваринами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2013 09:06 - 22 трав. 2013 09:07 #85626 від Dentist
У нас дит садки закривають, зарплату не платять, з боку влади до людей відношення свинське, а ви хочете до собак нормальне відношення. Здається цих псів здають на косний, де за це гроші отримують, за сучку більше платять, ну так було раніше то точно.
А взагалі собак добре побільшало, в парку трохи вештаються, то реально стрьомно ходити коли їх зграйка біжить і між собою гризуться, я за те що їх треба трохи ліквідувати, але робити це зранку, як раніше, щоб ніхто не бачив
Останнє редагування: 22 трав. 2013 09:07 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2013 15:07 #85627 від Dj Os
Взагалі якщо не вистачає грошей на притулок, то хоча б відловлюйте і знищуйте їх подалі від людського ока. А робити це на наших вулицях категорично не можна!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів