Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3 -ого віку

  • Lianalana
  • Lianalana аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
16 лист. 2012 09:28 #81124 від Lianalana
Скажіть будь ласка, хто знає чому до сих пір не має допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3 -ого віку? В совбез дозвонитися нереально, там або зайнято або скидають дзвінок! 130 грн. і ті виплатити не можуть!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 груд. 2012 22:19 #81468 від Morkovka
В мене подруга вже двічі мама, так от їй теж не виплачували. Лише одними дзвінками щось добитися - нереально. По-перше, вона обходила всі інстанції, щоб добитися більших виплат (повірте наше законодавство приховує чимало інформації від мам), по-друге, "капала на мозги", оббиваючи пороги наших спеціалістів, щоб добитися виплат, і по-третє, зараз реально все роблять для того, щоб знайти будь-яку дірку у вашій справі, щоб не виплачувати навіть і цих копійок. Я ще не мама, але я б порадила вам проконсультуватися з юристом. Звичайно, це не безкоштовна послуга, але так ви зекономите час, нерви і будете знати чи усе вам платять по закону і найголовніше - як змусити владу віддати ваші законні гроші на дитину. До речі зараз багато сайтів, де можна знайти безкоштовні он-лайн консультації від юристів. Багато мам з схожими проблемами там питають як вчинити і що робити з такою проблемою. Можливо, якщо ви пошукаєте, погуглите питання яке вас турбує - ви знайдете шлях, відповідь :)

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.106 секунд
0
репостів
0
репостів