Мамин хліб

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 вер. 2016 09:38 #108596 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Мамин хліб
Теж був там декілька раз, і в обідню перерву (година пік) і ввечері, коли народу поменьше, проте і в обід і ввечері прийшлось чекати довгенько свого замовлення. Один раз прийшлось вистояти чергу в першій касі, в якій зробив тільки частину замовлення, потім постояти в черзі на іншу касу щоб дозамовити (перша каса цього товару не проводила).

Тут, як Горобчик писала, не знаю, яких вражень більше, ніби й задумка непогана длдя нашого міста, проте виконання - через *опу, В усякому разі особливого! бажання заходити туди - не виникає (особливо в обідню перерву). Хоча, якщо буде вільний час й приємна компанія, можна почекати, поспілкуватись)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: admin, olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 вер. 2016 17:41 #108599 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Мамин хліб
о как, ясно
А я вот вкуснейший торт попробовал от них на днях "прага"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 вер. 2016 17:57 #108614 від Dred
Відповідь від Dred у темі Мамин хліб
якось був там. Музика дещо голосновато грає. Такий галдьож стояв

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 вер. 2016 16:24 #108619 від
Відповідь від у темі Мамин хліб
Дуже подобається ця кафетерія! Тримайте марку!Більше б таких у місті

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 вер. 2016 23:30 #108702 від Петро Петрович
Відповідь від Петро Петрович у темі Мамин хліб
Хреновая кафетерия, крики и галдежь мамочек постоянно...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 лист. 2017 02:16 #115546 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Мамин хліб
Пора освіжити вже свої враження від кафе "Мамин хліб", тому що від часу мого останнього відгуку пройшло немало часу.

За цей період кафе розширилось, збільшило асортимент та кількість посадочних місць, а головне акцент змістився від кафе при хлібобулочному магазині до повноцінного кафе з реалізацією товарів.

Для мене розвиток цього закладу - приклад правильного розвитку бізнесу, звичайно не без огріхів, але про все по порядку.

Перше за що хочеться похвалити, це за зовнішній і внутрішній вигляд. Виглядає заклад гармонічно та довершено, видно що над дизайном працювали фахові люди, а не так як у нас зазвичай. Атмосфера тепла та затишна, в дизайні немає нічого лишнього і такого щоб дратувало. По цьому параметру однозначно - ліпший заклад міста.

Але що мене точно дратує, то це організація замовлень та внутрішня логістика. Попри розширення, в кафе все одно не так багато місця, так воно ще з'їдається постійним непотрібним переміщенням клієнтів по залу. Всьому виною самообслуговування.

Я не кажу, що самообслуговування - погано, просто якщо ви визначились з таким типом обслуговування клієнтів, то треба його налаштувати як слід. Для прикладу, банальна річ - меню, його ніде немає. Висять великі гарні телевізори, на яких миготять пропозиції, але їх перелік неповний, ти втрачаєш час щоб дочекатись коли нарешті покажуть те що тебе цікавить і його ціну.

Потім новачку не дуже зрозуміло де треба лишати замовлення, а де його забирати. От і бігаєш як навіжений по залу між прилавками та своїм столиком.

Я би на місці власників не заморочувався і врешті зробив повний цикл обслуговування, щоб все робили офіціантки, тим паче, що вони в штаті є. Накиньте тих пару грн на страви, але дайте змогу гостям дійсно розслабитись.

Повірте, навіть із збільшенням ціни у вас клієнтів не поменшає, тому що страви дійсно смачні, кухня тут мені одно значно подобається.

Мені подобається підхід, коли страв здається не так і багато, але всі вони вивірені та цікаві. Сніданкові сети, сендвічі, випічка та десерти....все виглядає апетитно, а головне смачно та ситно.

Я багато що спробував раніше, але востаннє як заходив скоштував надзвичайний вишневий штрудель. Це просто якась феєрія смаку та насолоди.

Взагалі десертна випічка - це головний козир закладу, вона хоч і не дешева, але дуже смачна та з натуральних природніх інгридієнтів, без пальмових олій, крохмалів і інших хитрощів, які кондитери використовують для здешевлення продукції.

Я ще жодного разу не був розчарований своїм замовленням тут, все дуже смачно і головне страви оригінальні та часто ротуються, тобто ти завжди знайдеш для себе щось цікаве.

Ну і наостанок також хочеться відмітити бариста, капучіно було таким як слід: з правильної кави, гарно взбитим молоком та оптимальною температурою.


Коротше якщо вирішити проблеми із самообслуговуванням, то буде просто ідеальне кафе. Тим не менш навіть зараз можу рекомендувати Мамин Хліб до відвідування.

Такі заклади як Мамин Хліб та, до слова, Лате, що на вулиці Українській, вселяють оптимізм, сподіваюсь що подібних грамотних закладів в Шепетівці буде лише більшати.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лист. 2017 17:20 #115558 від Andrii-Zelinskii-facebook
Відповідь від Andrii-Zelinskii-facebook у темі Мамин хліб
Після останніх відвідин щодо даного кафе в мене склалось негативне враження. По перше дівчата багато метушаться, довго обслуговують, але це не саме головне. Ми замовили тістечка та каву, і коли спробували їх скуштувати, виявилось що тістечко настільки черстві, що ложечкою шматок не можливо відокремити. Продавчиня майже зі скандалом погодилась їх заманити на інші, на мої запитання навіщо продавати несвіжі черстві тістечка, вона сказала що їх багато і дівати кудись треба. Ось так, хоч раніше проблем з якістю продуктів харчування в даній торговій точці в мене особисто не було.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 лют. 2018 18:23 #116976 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Мамин хліб
Забіг нещодавно перекусити в Мамин Хліб і взяв сет - круасан з яйцем та куркою, салат та компот. Несолодкі круасани це таке нововведення як я зрозумів.
Коротше кажучи сет мені не сподобався, що круасан, що салат були так собі, не гидотні звичайно, але таке ще раз я б не став замовляти. Звичайно у кожного свій смак, але я би радив вам замовляти щось інше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 лют. 2018 00:29 #116980 від Іван
Відповідь від Іван у темі Мамин хліб
В більшості таких випадків залишаю запис в книзі скарг.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 лют. 2018 00:33 #116981 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Мамин хліб

Іван пише: В більшості таких випадків залишаю запис в книзі скарг.

Та ну, на що тут скаржитись. Просто висловив свою думку щодо нових страв

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.205 секунд
0
репостів
0
репостів