Інтерлінк знову знижує ціни

  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 бер. 2013 11:48 #84992 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Re: Інтерлінк знову знижує ціни
Мені, здається, потрібно вимагати від головного Нетішинського провайдерського керівника Миколи Петровича замінити Шепетівського безтолкового Фердмана Н.П.- іншого виходу немає! А його номер телефону 03842 4 00 99

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 бер. 2013 14:02 #85001 від muko
Відповідь від muko у темі Re: Інтерлінк знову знижує ціни
Чого ж іншого не має? Я просто зміню провайдера і все.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 трав. 2013 18:04 - 20 трав. 2013 18:04 #85604 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Інтерлінк знову знижує ціни
Для мешканців міст Шепетівка високошвидкісний інтернет від «Домашнього телекому» став ще доступнішим! Безмежні можливості на швидкості 100 Мбіт / с всього за 1 грн. в день! Поспішай підключитися з 15 травня по 7 серпня. Термін дії акційних умов 6 місяців.

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Останнє редагування: 20 трав. 2013 18:04 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 трав. 2013 16:45 #85620 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Інтерлінк знову знижує ціни
Мдаа..наслідки акції вже відчуваються. Сьогодні інтернету практично немає, у мене в мобільному і то швидше все грузиться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
01 черв. 2013 12:26 #85723 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Інтерлінк знову знижує ціни
Вже три дні сиджу без інтернету. Техпідтримка = 0. Шепетівка вчора не відповідала, взагалі, а сьогодні направила в Нетішен де вчора мені сказали що у них все ок. Датагруп в Києві обіцяли перезвонити. Знайомий дозвонився до Нетішенського директора від якого нічого толкового не почув, тільки різні нападки, що все має робити. Для чого мені їхні акції коли я не можу отримати мінімум інтернету. За весь період їхньої роботи у них весь час проблеми(свіч западає, інтернету нема, на вихідних аут повний, і нема кому позвонити, порт вигорів, перехід на інше підключення і.т.д) я сам адмін і я це розумію, але коли проблема вирішується по декілька днів а то і неділь, носить систематичний характер при цьому нічого не робиться для виключення подібних проблем в майбутньому то це вже людський фактор, або нема кому робити(керівництво вирішило "оптимізувати" кількість адмінів) або все що робиться - робиться "як небудь" і необхідно постійно щось "дьоргати". Особисто я після сьогоднішніх катавасій змінюю провайдера.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 черв. 2013 15:05 #85724 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Інтерлінк знову знижує ціни
Я також без нета сижу і не я один. Вчора ж вони остаточно всіх перевели на датагруп, тільки от перехід цей виявився глюкавим. У когось гроші не перенеслись, когось взагалі чомусь не стло серед абонентів....бардак

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 черв. 2013 02:27 #85737 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Інтерлінк знову знижує ціни
Ох і невчасно вони затіяли перехід, на вихідні у людей купа проблем, а їм кажуть почекати до понеділка і то не факт шо зроблять. Дивлюсь зараз форуми домтеле і інтерлінка, такий срач, шо не встигають чистити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.215 секунд
0
репостів
0
репостів