Кафе та ресторани нашого міста

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 січ. 2012 22:52 #75017 від BeterOk

LuK пише: карла маркса. біля газкантори (старої) , навпроти хімчистки.
кухня там цікава через те,що чоловік власниці - іспанець. (здається)
правильно Сельва (вроді)

М Сельва
Мігель Сельва - таки справжній іспанець, разом з дружиною тримають ресторанчик. За кухню не скажу, забігав лише втамувати спрагу. Тиха, спокійна атмосфера, як на мене.

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 січ. 2012 23:09 #75018 від Morkovka
Ех, нема Олі Фреймут на нашу Шепетівку! Шо не заклад - ресторан!))) В лапках... Єдиний заклад, що найбільше подобається - Околиця. Приємно здивувала Сельва біля хімчистки влітку....Сидиш собі, їсиш піцу справжню смачнющу і дихаєш свіжим повітрям під захід сонця)))) Не знаю як зараз там піца, але влітку вона була божественна! Проблема усіх наших закладів в тому, що на усьому економлять... на ремонті, на хороших приборах (ви загадайте тільки Юність! Шампанське в стаканах аля Сандора!!!), витяжках, якісному ремонті туалетів, в кінці кінців на охороні, про ідейну задумку самого типу закладу я мовчу! Чесно сказати в деяких закладах страшно їсти, боюся за своє здоров"я. До речі нещодавно побувала на свята в ПіціХіт так як усі заклади були забиті, але на диво там було досить нелюдно. Вибачте, але то піцерією і кафе важко назвати - це убожище! Персонал вибачте "втикає" в телевізор, непривітні. Замовила чашечку заварного чаю, але мені: "У нас тільки в пакетиках чорний або зелений". Ну і на тому дякую... До чаю оці знаєте чоколадки запаковані, або драже запаковане в шоколаді. Туалет за царя гороха ремонтувався і брудний! Друзі це печально.... Я нічого як то кажуть не приписувала і не додумувала - таке воно є і буде. А краще вдома своє домашнє їсти))))

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Ці користувачі подякували: BeterOk, Lego, ARTIST

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2012 00:56 #75020 від Dj Os
Був вчора в Мсельві, Тортилья і свинина по-неаполітанськи просто суперові)) В слідуючий раз хочу спробувати ще мясо по-німецьки, в пиві))
Ці користувачі подякували: BeterOk, LuK, Lego, Morkovka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 трав. 2015 21:47 #97929 від Dj Os
Як вам ремонт в Околиці? Звідки у наших рестораторів така тяга до гігантизму? У нас буде в місті хоч один не банкетний ресторан?








Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.138 секунд
0
репостів
0
репостів