Податкова

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2012 22:34 #74935 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Re: Податкова

LuK пише: А одна тьотка навіть у грубій формі сказала що вони не зобов"язані мене інформувати . :huh:
А хто ж тоді зобов"язаний ? За що ми платимо податки???

В мене ще прикольніше вийшло. З приводу діяльності юридичної особи - телефоную у Київ, в консультаційний центр ДПАУ.
1-ше питання: чи можна юр.особі (ТОВ) призначати дивіденди засновникам раз на квартал, а не раз на рік (при чому відповідь знаю, хочу впевнитись що вірно) - відповідь "це питання більш юридичне і не в нашій компетенції" (хоча в нашій податковій суворо кажуть, що раз на рік, що протиречить законодавству). Довідка: 1 раз на рік визначають та виплачують дивіденди тільки акціонерні товариства, а не ТОВ, ПП і т.п. І ще приємним голосом мені додали, що я можу отримати питання ТІЛЬКИ щодо податків. Ну думаю, добре, в мене як раз 2 питання, 1-ше - "прольот", тоді нате друге стосовно податків:
2-ге питання: "яким податком обкладаються дивіденди засновникам?" - (відповідь також знаю, хочу впевниись) - 2 хвилини Моцарт, відповідь - "нажаль ми зараз не можемо дати відповідь на ваше запитання, тому що це питання ще врегульовується, і коли буде визначено - достовірно не відомо".

Ось така цікава, суттєва, а асме головне - змістовна розмова, в мене була з одним із операторів всеукраїнського консультаційного центру ДПАУ.

Сумно... :(

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: admin, LuK, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2012 18:33 #74967 від

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2012 21:57 #74983 від Lego
Відповідь від Lego у темі Re: Податкова
Ну, а какая польза от налоговой полиции если этим может заниматься МВС?
В России кстати тоже сократили данный орган власти... и уже давно. И как-то даже и не вспоминается, что он был...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.083 секунд
0
репостів
0
репостів