Все краще людям???

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2011 12:05 #71632 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Все краще людям???

Alois;71631 пише: Ти маєш на увазі Money, автобуси "Man" у множині чи людей, прізвище яких закінчується на ...ман (Фрейліхман, Фрідман...)?

Я мав на увазі автобуси фірми MAN.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 жовт. 2011 12:06 #71633 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Все краще людям???
Тепер все стало ясно. Сірожа вже геть нічим не гребує. Скоро дограється відчуваю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 жовт. 2011 16:13 #71676 від ZzZ
Відповідь від ZzZ у темі Відповідь: Все краще людям???

kaktyc;71613 пише: Декілька років громадяни з району мали зручну послугу... Автобуси з сіл їздили через місто, це було дуже зручно, адже автобус висаджував і забирав пассажирів біля ринку. А як відомо для людей з сіл - це їх заробіток( свіжі молочні продукти, овочі, фрукти), а літні люди, що їм робити, як добиратись до центру міста і щоб потім ще встигнути назад на рейс?????????????? З недавніх часів автобуси перестали курсувати через місто, мотивуючи тим що їм заборонили!!!!!!!!!

ну ви вже там взагалі жируєте (громадяни з району)... краще мовчіть бо будете взагалі пішки добиратись :af:Покращення вже сьогодні!...

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2011 16:43 #71680 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: Все краще людям???
Гадаю це не остання заборона від Антонюка в цій сфері, не дарма ж він стільки чесно награбованих грошенят викинув на ці б/у автобуси. Та якщо з другого боку подумати то нехай забороняє, люди швидше з крісла вишвернуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 жовт. 2011 17:16 #71683 від igga
Відповідь від igga у темі Відповідь: Все краще людям???
Не думаю, що можна заборонити висаджувати та саджати людей у автобуси в місті.Просто приміські автобуси мають починати маршрут від автостанції, а вони, як я зрозумів, цього не роблять, бо це не вигідно. Там станційний збір треба платити та й пасажирів мало, ніж просто зупинитися в центрі.А про МАНи я чув тільки хороше. Дуже зручні автобуси і часто їздять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 жовт. 2011 10:03 #71711 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Все краще людям???

igga;71683 пише: Не думаю, що можна заборонити висаджувати та саджати людей у автобуси в місті.Просто приміські автобуси мають починати маршрут від автостанції, а вони, як я зрозумів, цього не роблять, бо це не вигідно. Там станційний збір треба платити та й пасажирів мало, ніж просто зупинитися в центрі.А про МАНи я чув тільки хороше. Дуже зручні автобуси і часто їздять.

Передай привіт Сірожі. До речі, він тобі щось платить, чи ти працюєш за їду?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 жовт. 2011 10:11 #71714 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Все краще людям???
Сирожа сказал, что скоро запустит отдельный автобус для тролей, т.е. для тебя в том числе...Так сказать ТРОЛЕЙбус)))Об инвалидах же тоже нужно заботиться!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kaktyc
  • kaktyc аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
14 жовт. 2011 22:27 #71770 від kaktyc
Відповідь від kaktyc у темі Відповідь: Все краще людям???
Ці рейси брали і беруть свій початок з автостанції!!!

Тоді лише пізнається цінність часу, коли він утрачений...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kaktyc
  • kaktyc аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
27 жовт. 2011 23:37 #72252 від kaktyc
Відповідь від kaktyc у темі Відповідь: Все краще людям???
В когось всеж таки є здоровий глуз!!! Автобуси знову ходять через місто!!! А чи надовго, це вже інше питання???

Тоді лише пізнається цінність часу, коли він утрачений...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лист. 2011 22:05 #72485 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: Все краще людям???
Ненадовго...в новому випуску агіт-газети "Шепетівка" під заголовком "Перевізники погрожують страйком" написали що заборони ніхто не знімав, бо кабмін рішенням від 1997 року сказав, що не можна зупинятись в межах міста і все.Те що перевізники місцеві будуть протестувати не дивно, але дивують їх аргументи. Вони кажуть що в Києві та Хмельницькому проїзд приміським автобусам заборонено, відверто брешуть при чому на шпальтах газети. Я був у Хмельницькому, Бердичеві, Житомирі, Рівному...там проїзд не заборонено! Автобуси зупиняються на зупинках які зручні пасажирам, а не перевізникам маршрутів по місту. Який сенс створювати незручності своїм же городянам? Це ж не тільки лишніх 2 гривні на проїзд, це ще і час та здоров'я, яке люди похилого віку витрачають на лишні перенесення свого багажу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.159 секунд
0
репостів
0
репостів