Домашний интернет от Киевстар

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 груд. 2011 15:45 #73421 від T-S
В славутi конкуренцiя бiльше. Х-сiтi йе...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2011 16:12 #73422 від Dj Os
А в нас шо немає конкуренції? В інтерлінка зараз вигідніші тарифи...а з нового року буде Эконом 5 Мбит/с 50 грнАктив 10 Мбит/с 60 грнРитм 20 Мбит/с 75 грнЭнергия 35 Мбит/с 95 грнСвобода50 Мбит/с 125 грн2012 50 Мбит/с 100 грн

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • japp
  • japp аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 груд. 2011 16:19 #73424 від japp

Додано о 16:19
Попереднє повідомлення було написане в 16:16

Dj Os;73422 пише: А в нас шо немає конкуренції? В інтерлінка зараз вигідніші тарифи...а з нового року буде Эконом 5 Мбит/с 50 грнАктив 10 Мбит/с 60 грнРитм 20 Мбит/с 75 грнЭнергия 35 Мбит/с 95 грнСвобода50 Мбит/с 125 грн2012 50 Мбит/с 100 грн

Але й постiйнi лаги нiхто не вiдмiняв. Так що швидкiсть не головне

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2011 17:48 #73433 від Dj Os
Лагів на Інтерлінкі впринципі зараз немає, єдине шо підтримка шкульгає на обидві ноги. Сподіваюсь шо коли повністю Датагруп поглине Інтерлінк ситуація зміниться.Великий мінус для Київстара що він не робе безлімітної сітки в межах міста хоча б, мені особисто зараз і 2 мегабіт хватило б, тому що кіно я качаю на швидкості 100 мегабіт з сєтки інтерлінку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 груд. 2011 18:56 #73437 від T-S

Dj Os;73433 пише: Лагів на Інтерлінкі впринципі зараз немає, єдине шо підтримка шкульгає на обидві ноги. Сподіваюсь шо коли повністю Датагруп поглине Інтерлінк ситуація зміниться.Великий мінус для Київстара що він не робе безлімітної сітки в межах міста хоча б, мені особисто зараз і 2 мегабіт хватило б, тому що кіно я качаю на швидкості 100 мегабіт з сєтки інтерлінку.

От поглине датагруп інтерлінк і не буде тобі сєтки із фільмами на швидкості 100 мбіт... :ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • sergei
  • sergei аватар
  • Спамер
  • Спамер
  • Славутське бидло
Більше
06 груд. 2011 14:55 #73493 від sergei
Да, X-CiTY солідна фірма. 5 мбіт за 50 гривень і повна відсутність глюків це непогана конкуренція. Ще у нас Мітел щось хоче замутити. В нашому ОТС цілу залу взяли під серевери. Скоро провайдери в буквальному розумінні слова будуть битися за клієнта.А Київстар пропнує зараз роутери за 270 гривен. Сплачена сума відразу на рахунок. А вигода в тому, що 10 мбіт буде за 50 гривень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 груд. 2011 15:03 #73495 від PAMIDORVIP
народ який інтерлінк не рівняйте з Києвстаром..в мене був і ОГО і Інтерлінк і Київстар..ого був супер но тарифи низькі..а ось інтерлінк ...немає слів...як тільки підключив з першого дня пропадав..його більше не було чим він був..я від нього відмовився..зараз у мене Київстар....не пропадав не разу..але один раз якось був пропав..то після цього в мене швидкість збільшилася в два рази...я раджу всім Київстар(не прийміть за рекламу)..це моя думка..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2011 15:07 - 06 груд. 2011 15:09 #73496 від Lego
Данные темы всегда перерастают в "холливары" ведь кому-то нужно одно, а кому-то другое. И никто тут никого не переубедит.Зато наглядно видно у кого какие преимущества... ну и недостатки конечно. Хотя они могут быть локальными.А в Шепетовке нужно еще сделать поправку на то, что не все операторы могут охватить весь город.В итоге, приходится выбирать из тех, кто хотя бы может дотянуться до дома. Я имею в виду частный сектор.И часто приходиться мириться с тем, что есть, а не выбирать...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 груд. 2011 15:22 #73497 від Dj Os
У Київстра на початку були лаги ше і добрі, але зараз це мабуть самий стабільний провайдер у нас. Але я ніколи не передйу на нього з такими тарифамиШвидкість доступу до інтернету, Мбіт/с 2 5 8 20Щомісячний обов'язковий платіж, грн 55,00 70,00 90,00 140,00

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 груд. 2011 15:32 #73498 від Dentist
Ос, а бонуси, якими можна покрити наступний місяць? виходить що за 1 щомісячний платіж проплачуєш на 2 місяці. А за 50грн бонусних збільшення швидкості в 2 рази, також не вигідно?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів