Вода

  • makar75
  • makar75 аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 квіт. 2011 20:59 #64110 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Відповідь: Вода

Хлор у великих дозах є шкідливим для організму людини

Щось мені здається,що в моїх трубах дуже велика доза,бо раніше коли хлорували воду,я не помічав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 21:03 #64112 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Вода
Дякую, Люк. Сорвалось...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 трав. 2011 17:14 #65914 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Вода
Хто яку воду вживає? Бо з крана - непридатна до вживання.Купую мінеральну ( Острожську),але газована - теж не вихід. Хочу перейти на іншу.Порадьте щось

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 трав. 2011 18:40 #65918 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Вода
У меня родичи ездят до скважины в поле, что по дороге до Чотырбок после грицевского перекростка. Вода там отличнейшая! А стоит - сколько сердцу не жалко, т.е. мылостыню. Могу приблизительно отметить на карте.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 трав. 2011 19:13 #65920 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Вода
Лего,правий. вода там дійсно хороша.але ще ближче є Красносілка.а з мінеральних моя улюблена "Свалява".але оскільки часто не можна,то "Моршинська"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 трав. 2011 22:23 #65930 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Відповідь: Вода
Я особисто, їзжу по воду на те місце про яке написав Lego. Це свердловини ТОВ "Аква-Стандарт". Вже більше 3-х років накипу в чайнику - не має. За раз нибараю 120-140 л. на три тижні приготування їжі - вистачає повінстю. Вода дійсно - на халяву, там краник виведений ззовін цеху, а іноді можна й в цеху через УФ-фільтр набрати. Та й мінералочку "Поляна подільська" можна дешевше прикупити.Координати 50.007471,27.049749 (GoogleMaps).Ця вода стоїть 3 тижні і не втрачає свої властивості, а Красносільська через декілька днів при кип'ятінні мутніє.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2011 00:44 #65979 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Вода

Symbioz;65930 пише: Я особисто, їзжу по воду на те місце про яке написав Lego. Це свердловини ТОВ "Аква-Стандарт". Вже більше 3-х років накипу в чайнику - не має. За раз нибараю 120-140 л. на три тижні приготування їжі - вистачає повінстю. Вода дійсно - на халяву, там краник виведений ззовін цеху, а іноді можна й в цеху через УФ-фільтр набрати. Та й мінералочку "Поляна подільська" можна дешевше прикупити.Координати 50.007471,27.049749 (GoogleMaps).Ця вода стоїть 3 тижні і не втрачає свої властивості, а Красносільська через декілька днів при кип'ятінні мутніє.

Це десь біля Ленківців?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2011 06:57 #65983 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Відповідь: Вода

T-S;65979 пише: Це десь біля Ленківців?

Так, за Ленківцями. На грицівському перехресті - праворуч, потім другий поворот праворуч (приблизно через 2 км. від грицівського).

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 трав. 2011 15:48 #66258 від Vent
Відповідь від Vent у темі Відповідь: Вода

LuK;65914 пише: Хто яку воду вживає? Бо з крана - непридатна до вживання.Купую мінеральну ( Острожську),але газована - теж не вихід.Хочу перейти на іншу.Порадьте щось

Я воду с крана не пью уже много лет, примерно с начала века. Употрелял воду исключительнос фильтров типа "барьер" только немецкого производства BRITA но в итоге оказалось недешовым удовольствием, медленно фильтруется и малый ресурс, а также продаються только Киев и иногда Хмельницкий.Последние пару лет покупаю бутилированную НЕГАЗОВАННУЮ ВОДУ. Начинал с Моршинской, она самая лучшая но и самая дорогая, по средствам перешел на "Добра Вода" 6 л. примерно 8-9 грн., в основном её, но иногда меняю воду по совету врачей на другую марку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.193 секунд
0
репостів
0
репостів