Пошта

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 черв. 2011 12:04 #67092 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Пошта
відправляла рекомендований лист з дрібничками. отримую сьогодні відповідь від отримувача по електронці що у конверті недостача...хотя добре пам"ятаю що все поклала у конверт.і перерахувала перед відправкою.і отримувачу нема сенсу мені брехати. отаке...речі не особливо цінні,щоб йти сваритись,але сам факт на лице...
Додано о 12:04
Попереднє повідомлення було написане в 12:01
коли вже відкриють нову пошту???????????????????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 черв. 2011 12:55 #67094 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Пошта

LuK;67092 пише: відправляла рекомендований лист з дрібничками. отримую сьогодні відповідь від отримувача по електронці що у конверті недостача...хотя добре пам"ятаю що все поклала у конверт.і перерахувала перед відправкою.і отримувачу нема сенсу мені брехати. отаке...речі не особливо цінні,щоб йти сваритись,але сам факт на лице...


Додано о 12:04
Попереднє повідомлення було написане в 12:01
коли вже відкриють нову пошту???????????????????

Якщо отримувач отримувач з аукро, сенс брехати у нього може бути. Взагалі конверти з дрібничками доволі тяжко відкрити так, щоб не було слідів, а якщо сліди є, на пошті на конверті пишуть "Надійшло пошкодженим". Я б задумався.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 черв. 2011 13:04 #67095 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Пошта
та сенс брехати за 5 грн?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 черв. 2011 13:42 #67096 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Пошта

LuK;67095 пише: та сенс брехати за 5 грн?

Всяке буває. Наступний раз все завертай в листок А4 і обклеюй скотчем так, щоб без слідів не можна було щось дістати, а вже тоді в конверт, який, доречі, також можна скотчем в місцях стиків обклеїти. На Аукро і спецскотч, що дозволяє побачити сліди вскриття посилки, продають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 черв. 2011 14:18 #67097 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Пошта
хароша штука той скотч))) але уявляю реакцію наших працівниць почти:bm: довети їм щось буде складно))))думаю 3.60 не варті потрачених нервів:be: підозрюю про існування такого скотчу вони не мають жодного уявлення

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 черв. 2011 14:42 #67098 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Пошта

LuK;67097 пише: хароша штука той скотч))) але уявляю реакцію наших працівниць почти:bm: довети їм щось буде складно))))думаю 3.60 не варті потрачених нервів:be: підозрюю про існування такого скотчу вони не мають жодного уявлення

3,60 це коли скотч самої укрпошти. Можна купити свій, а можна просто обклеїти звичайним.:bm: Доволі тяжко без слідів його відірвати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 жовт. 2011 09:17 #71340 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Пошта
Послуги укрпошти значно подорожчають! В Украине планируется подорожаниеуслуг почтовой связи на треть (около 33,4%), оно пройдет в два этапа, первый начнется с 20 октября 2011 года. Соответствующие положения содержатся в проекте изменений к Граничным тарифам на универсальные услуги почтовой связи. Документ на своем заседании 6 октября утвердила Национальная комиссия по вопросам регулирования связи (НКРС). Согласно тексту документа от 1 сентября этого года, повышение тарифов состоится в два этапа:- с 20 октября 2011 года, когда планируется повысить тарифы на письменную корреспонденцию на 20%;- с 1 января 2011 года – на письменную корреспонденцию в среднем на 11,2% и посылки без объявленной ценности весом до 10кг в Украине на 15%. Тарифы на приоритетные почтовые отправления не изменятся. Так, с 20 октября простое письмо до 20 г будет стоить 1,8 грн., а с 1 до 2 кг – 16,2 грн. Простая бандероль до 100 г – 2,5 грн., с 1 до 2 кг – 16,2 грн. С 1 января следующего года простое письмо до 20 г будет стоить 2 грн., с 1 до 2 кг – 18,4 грн., бандероль – от 2,9 грн. за вес до 100 г, и с 1 до 2 кг – 18,4 грн. С полным списком изменений можно ознакомиться на сайте НКРС. Документ будет направлен на регистрацию в Министерство юстиции Украины и вступит в силу со дня официального опубликования. В комиссии обещают, что принятие документа будет способствовать повышению качества почтовых услуг. Напомним, действующие ныне тарифы на услуги почтовой связи вступили в силу в конце 2008 года. С тех пор существенно выросли затраты Укрпочты: увеличились траты на транспорт для технологических надобностей, а также на оплату труда в связи с повышением минимального уровня. краще б якість обслуговування підняли!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2011 10:27 #71350 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Пошта
Улитки подорожали? :ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 жовт. 2011 11:34 #71364 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Пошта

краще б якість обслуговування підняли!!!

а що в них з якістю не так? окрім часу доставки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 жовт. 2011 11:48 #71367 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Пошта
та сидять недовольні життям тітки і таке враження що вони роблять дуже велику послугу,приймаючи посилку чи листа чи якусь оплату. а хамство - то взагалі окрема тема.мені особисто не хамили,бо я цього не дозволяю,але при мені були такі випадки (особливо пенсіонерам) ну і почитай попередні мої пости про вартість пересилки .почта одна а тарифи виявляється різні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.123 секунд
0
репостів
0
репостів