ЖЕК

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
23 трав. 2010 01:11 - 23 трав. 2010 02:13 #52174 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Re: ЖЕК
re: В Україні так вже чинили і програшних справ не пам'ятаю.Отже Шепетівка - не Україна. Сусід судиться із жеком, в Шепетівці справу програв, зараз пише апеляцію на Хмельницький, мабуть наші місцеві суди якось по цікавому тлумачать закони ЖКХ, тому що там не справа, а суцільний цирк...
Добавлено в 01:11
Предыдущее сообщение было написано в 00:51
re: Підскажіть, будь-ласка, я наймаю квартиру в "не зовсім новому" будинкустосовно каналізації:- якщо в каналізаційному колодязі - звертайтесь в водоканал, оскільки вони займаються водовідводом; - якщо в будинку - тоді в ЖЕК, але там свої нюанси з межами балансової належності...кран:- (в квартирі) власним коштом, але краще найняти людину (зробити самому), що знається на цьому, бо чесно кажучи, не має у мене жодної довіри до якості послуг у виконанні працівників ЖЕК- (в під'їзді, подвалі) це повністю парафія ЖЕКу- (на дворі) ВОдоканал вам у поміч )))лічильник: будь-який старий лічильник(навіть 5А), не кажучі про нові, спокійно витримує до 4 кВт (такий у них запас міцності є). Скоріше річ не в самому лічильнику. Можливо вибивають або гріються пробки, або нема контакту дротів на самому лічильнику? Тоді це ліквідується ревізією контактів.

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 вер. 2010 10:15 #53163 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ЖЕК
так,знову підвищення тарифів :aq:ніхто не в курсі нових розцінок?бо я ще не уточняла.цікавить лише на якій підставі?якість послуг так і лишилась на низькому рівні

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2010 13:50 #53164 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: ЖЕК
Підстава у нас одна - мало!!! Хочется ше більше красти і нема вже ж чого.Да і чомусь з цими "вигідними" контрактами на газ ціни тільки і ростуть далі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • subzero
  • subzero аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
03 вер. 2010 19:44 #53180 від subzero
Відповідь від subzero у темі Відповідь: ЖЕК
хер платити буду

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 вер. 2010 20:12 #53182 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ЖЕК
для тих хто не платить: з 1 січня планують ввести пеню на заборгованнісь.не заплатив вчасно,буде нарахування. казліни....
Додано о 19:12
Попереднє повідомлення було написане в 18:50
із задоволення заключила б договір з приватним жеком.платила їм навіть більше.але на жаль у нас поки їх нема. читала що нашим ринком житлокомунгоспу давно цікавляться іноземні компанії.Але перешкодою для їх виходу на ринок є старий Житловий кодекс.новий так і не затвердили здається .поки....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 жовт. 2010 08:06 #53957 від smiley
Відповідь від smiley у темі Відповідь: ЖЕК
ЖЕК-ом задоволеним бути не можливо, в якому місті б ви не жили. Взагалі вся ця система централізованого водо- і теплопостачання - це повний абсурд. Батареї холодні, з гарячого крану по півгодини щоранку тече холодна вода, хоч лічильник крутить і бере з вас як за теплу. Як на мене від жеку доцільно просто відєднатися. самому собі робити ремонт, прибирати, гріти воду ( благо різного роду котлів і обігрівачів сьогодні - хоч гать гати )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 жовт. 2010 11:18 #53958 від Participant
Відповідь від Participant у темі Відповідь: ЖЕК
У мене на роботі УФО стоїть вже другий рік, і до дому собі такий теж купив, оскільки жек не дає дозволу на автономне опалення, це єдиний вихід, бо по суті приходиться і за тепло платити і за електроенергію переплачувати, з уфо, хоч не так багато за електроенергію платимо, а то був бі повний абзац..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 жовт. 2010 20:36 #53970 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Re: ЖЕК
зі зверненнями громадян там теж "глухо" ...вже майже п'ять місяців, як заніс листа про припинення дії старого договору та укладення нового, а результат нульовий...заходив правда в липні, перед сесією міськради, сказали чекають нових тарифів...

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2010 15:14 #54570 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ЖЕК
Партия «Сильная Украина» будет добиваться ликвидации ЖЭКов. Об этом заявил лидер партии Сергей Тигипко на брифинге после посещения котельной в микрорайоне «Северянка» в Чернигове. По словам политика, только благодаря приходу в коммунальную сферу частного инвестора, который вложил средства в модернизацию оборудования, удалось увеличить КПД и качество предоставляемых услуг этой котельной.«Мы будем предлагать полную ликвидацию ЖЭКов. Я считаю, что нужно привлекать частных инвесторов, проводить для них тендеры и таким образом установить прямую связь между потребителем и поставщиками услуг», — подчеркнул С.Тигипко.Он также добавил, что нужно всячески способствовать созданию организаций совладельцев многоквартирных домов (ОСМД), которые и будут с помощью тендеров выбирать себе наиболее подходящие и по цене, и по качеству компании по предоставлению разного рода коммунальных услуг.Как известно, ранее министр по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины Юрий Хиврич сообщал о планах правительства к 2015 году упразднить государственные жилищно-эксплуатационные конторы. Министр также заявлял о неэффективности работы ЖЭКов.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 жовт. 2010 23:11 #54638 від Bipyc
Відповідь від Bipyc у темі Відповідь: ЖЕК
Не знаю як там з прибиранням,але з приходом осені в мене почала текти криша(я живу на п'ятому поверсі), і ніхто нічого не хоче робити...,кажуть щоб дав їм свій рубероїд,то вони тоді перекриють мені кришу :bh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
0
репостів
0
репостів