ГАЗкантора

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 бер. 2010 10:43 #50169 від LuK
ГАЗкантора був створений LuK
Пропоную поговорити про цю службу.Служба одна з головних у місті.Але сьогодні попсували мені нерви.:ac: До багатьох приходять з плановими перевірками?Завалився сьогодні до мене з такою перевіркою в квартиру який напів"яний мужлан з таким перегаром,шо думала сама вп"янію.:be::be::be:(як казав Задорнов,перегар відчувався навіть із вух)))Я так і не зрозуміла шо він перевіряв.Шось промичав мені про витяжку.Навіть показники лічильника не глянув. І саме головне,що мене взбісило,поперся через всю квартиру на кухню взутим у грязних чоботях.На моє зауваження і прохання розутись навіть не відреагував,промичавши щось невнятне знову у відповідь. слів нема.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
16 бер. 2010 11:00 #50170 від Forester
Відповідь від Forester у темі Відповідь: ГАЗкантора
Я думаю такі індівідуми були в кожного в дома.Це не тільки ГАЗконтора. Це ЖЕК, Водоканал, РЕС і т.д. і т.п.Як би кожен написав скаргу про неадикватний стан чи поведінку отаких провіряючих і керівництво підприємства чи відповідні органи місцевої влади зробили висновки то таких Афонь не було б.З.І. Коли працював директором магазину був конфлікт з РЕСом. І коли я подзвонив директору там якраз виявився перевіряючий з Хмельницького, не повірите наскільки швидко все вирішилось.:af:

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 бер. 2010 15:21 #50177 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: ГАЗкантора
Ну в цьому випадку звичайно варто подзвонити в службу і поскаржитись на робітника, звичайно якщо ви запитали його призвіще.Було би цікаво поговорити на другу тему. Я думаю всі хто ставив індивідуальне опалення знають що в цьому плані газконтора монополіст, зі всіма витікаючими наслідками. Цікаві думки з цього приводу та якісь історії з досвіду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 бер. 2010 16:49 #50178 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: ГАЗкантора
Цього року треба було провірити котел, були невеличкі проблеми. Все це я міг би зробити і сам, але зателефонував у газконтору, дзвонив я до обіда. Диспетчер сказала що у нас на вулиці працюють їхні люди, попросила назвати номер буд/квартири, і сказала що скоро прийдуть робітники. Годин так в начало сьомого вечора!!! в двері подзвонили, на порозі стояло 2 чіпа - один зовсім мертвий а другий ще намагався щось бормотати і рвався в квартиру))), звісно я їх не пустив. На другий день телефоную в газконтору, а мені: - до вас вчора приходили працівники а ви їх не пустили! Я: - ті працівники ледь на ногах стояли, це ж газ, тим більше як би я знав що так буде зробив би все сам. Після розмови приїхали двоє працівників, один до мене: - ти чого вчора людей не пустив? Я: - Вони були готові. Він: - не був я готовий, я все пам"ятаю, треба було пустити, то ще вчора б зробили. Короче, почистили вони канали в котлі, взяли 50 чи 70 грн (вже не пам"ятаю) і поїхали. В слідуючий раз сам буду робити, ну їх нах з таким сервісом)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 бер. 2010 18:05 #50183 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Відповідь: ГАЗкантора
Обслуговування "не дуже" і ціни в "газканторі" добряче кусаюця, хоч раніше було все безкоштовно, а стосовно пресоналу "пяні та невічливі" все залежить від людини і не має значення де ти працюєш. P.S. багато разів з РЕСУ приходили перевіряти показники завжди вічливі ніколи не хамили, або можливо мені такі попадали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Pirat
  • Pirat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 бер. 2010 12:44 - 18 бер. 2010 12:55 #50280 від Pirat
Відповідь від Pirat у темі Re: ГАЗкантора
Реально пришло такое ЦУ во все газконторы из Киева, еще в начале года, чтоб проверяли вентиляционные отверстия в квартирах. Если вытяжки загаженные и забитые - то штраф ~400-500 грн. Вот такие пироги, следите за чистотой кухонных вытяжек.У меня был случай - сгорело что-то в щитке на площадке, ждали полдня электриков, часа в 4 дня приперлись, оба синющие в хлам! Один, тот что был помоложе, полез в щиток. Его как ни нае...ло током, со спецэффектами! Он с лестницы кубарем летел, цирк был еще тот. Смех сквозь слезы называется. Да, вот такие у нас коммунальные службы...:bk:"...Пьют даже те, кто сидит на горшке, ё...ло чтоб по безмозглой башке..." © Сектор Газа

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 бер. 2010 00:08 #50398 від RomCola
Відповідь від RomCola у темі Відповідь: ГАЗкантора
Тут можна багато що писати, але якщо є скарги, то пишіть їх не тут, а на стандартному листку формату А4 з відступом зліва не менше 2 см. Якщо працівники ВАТ "Шепетівкагаз" (а не ГАЗконтора) чинять не правомірні дії, на Вашу думку, то ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте їхнє посвідчення. У кожного працівника оперативних служб (наприклад 104) має посвідчення. І звертайтеся з листом-скаргою до приймальні голови правління. Мені ДУЖЕ не приємно читати і чути про такі випадки за участі співробітників підприємства де і я працюю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
21 бер. 2010 22:46 #50429 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Відповідь: ГАЗкантора
На то и рассчитано что бы было стыдно и неудобно тем от кого это зависит. Гласность-чуть ли не единственный способ влияния в таких ситуациях. Смотрю западные фильмы-душа радуется как вижу чиновников которые сидят за прозрачными перегородками. Никаких отдельных кабинетов. То же и в полицейских участках. А нас же в одном кабинете следак мордобоем занимается, в другом кабинете "колядуют", в третьем банально чаи гоняют. Или вот, недавно был в налоговой, подписывал документ в каб. 504. Подошел к двери-закрыто на ключ. Но в кабинете смех. Пошевелил ручку-ноль реакции. Собрался уходить-дверь открылась, вышла женщина, закрыла за собой на ключ дверь и ушла, хотя люди там остались. На меня ноль внимания, хотя не обеденный перерыв. Через минуты две пришла, открыла, зашла и так же не обращая внимания на меня закрыла за собой дверь на замок. Хоть бы сказала или спросила чего я тут под дверьми жду.Не контора а частная лавочка за казенный счет. Ещё: позапрошлая зима, магазин "Вулык". В магазине холодрыга, девченки принесли какой то обогреватель для себя, посинели все. Тут хозяин привозит торты. Увидел обогреватель и что, думаете совесть проснулась что не он позаботился?! Ага, как бы не так, налетел на них с матом,кричит, что если торты пропадут - "Вы сами у меня их жрать будете!!". И все это не обращая внимания на покупателей. Хочу сказать что других методов борьбы с таким непотребством, кроме как предавать общественности, у нас просто нет, если не хотим утонуть в этом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 бер. 2010 07:04 - 22 бер. 2010 07:06 #50435 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ГАЗкантора
не думаю що пуста писанина скарг щось дасть...буву мене випадок з ощадкасою.платила комунальні послуги.касир у корінчику ,що лишається мені,виправила 4 на 9,і я оплатила замість 40 гривень 90 .Хоча у іншому корінчику ,що лишився у кассі,лишилось 40,і на проплату через касу пішло також 40.А мої 50 грн. вона поклала собі у кишеню. але я все таки знайшла той чек,принесла завідуючій ощадкасси.прикріпила до скарги ксерокопії обох чеків.мені пообіцяли у всьому розібратись. чекаю свої гроші до цього часу.................

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лют. 2011 09:00 #60336 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ГАЗкантора
Знову мала конфлікт з перевіряючими.Приходили витяжки перевіряти.На цей раз тверезі та ввічливі.Але розутись знову відмовились.Сказали їм не положено. Ну а я відповіла що у мене по квартирі взутими ніхто не ходить і їм не дозволю. Або розуєтесь або до побачення. Ще як варіант - запропонувала піти купити в аптеку бахіли ,якщо їм лінь розутись. У нормальних цивілізованних містах усі перевіряючі заходять у будинки та квартири в бахілах та рукавичках.мало лі....воно й правильно,а у нас чомусь все навпаки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів