Horizon Capital отримала понад 70% акцій українського інтернет-провайдера «Датагруп»

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 вер. 2016 21:45 #108608 від Dj Os

Інвестиційна компанія Horizon Capital збільшує свою частку в акціонерному капіталі одного з найбільших українських провайдерів широкосмугового доступу в інтернет «Датагруп». Як повідомили у прес-службі компанії, після завершення цієї транзакції, Horizon Capital отримала операційний контроль над компанією – понад 70% акцій. Фінансові деталі транзакції не розголошуються.

Очолить «Датагруп» Михайло Шелемба, колишній старший менеджер міжнародної консалтингової компанії McKinsey&Company.

У Horizon Capital сподіваються, що збільшення частки компанії в акціонерному капіталі почне нову історію «Датагруп».

У 2010 році інтернет-провайдер «Датагруп» вже отримав $50 млн інвестицій від фонду Horizon Capital.
Horizon Capital – це приватна компанія в Україні, яка керує трьома фондами прямих інвестицій із загальним капіталом понад $600 млн. Компанію засновано у 2006 р. чотирма партнерами — засновниками Джефрі Нілом, Марком Івашко, Оленою Кошарною та колишнім міністром фінансів України Наталією Яресько. Компанія співпрацює з інвестиційним фондом Western NIS Enterprise Fund, який фінансується урядом США.

«Датагруп» є національним оператором зв’язку на ринку телекомунікаційних послуг, що посідає лідируючі позиції в основних сегментах: передача даних, міжнародний транзит трафіка, супутниковий зв’язок. Основним напрямком діяльності є організація каналів передачи даних і підключення до мережі Інтернет, послуги фіксованого та цифрового телефонного зв’язку, розміщення обладнання, радіо і супутникового зв’язку, організація відеоконференцій та відеоспостереження.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 вер. 2016 21:46 #108609 від Dj Os
Хоч хтось має навести порядок, а то щось цей провайдер геть розсипався в останній час.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2016 14:25 #108646 від zlyj vuyko
да, что то у них как то в последние время не особо, по пону вроде вообще пртихли. Но Дата серьёзная контора, по объёму (ширине и протяжности) крупнейший игрок

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2016 15:23 #108650 від Dj Os
Ну якщо брати взагалі по Шепетівці, то вони поки що працюють найстабільніше. Київстар та ікс сіті ріжуть швидкості. Тут неподалік мене 9поверхівка, там чомусь лише Київстар. Люди дуже жаліються на швидкість, обіцяють одне, а реально швидкість в рази три менша.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2016 15:32 #108651 від zlyj vuyko

О В Островський пише: Ну якщо брати взагалі по Шепетівці, то вони поки що працюють найстабільніше. Київстар та ікс сіті ріжуть швидкості. Тут неподалік мене 9поверхівка, там чомусь лише Київстар. Люди дуже жаліються на швидкість, обіцяють одне, а реально швидкість в рази три менша.

ну как я и говорил у даты свои каналы и они достаточно широки, поэтому они могут себе позволить отдавать заявленные скорости

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2016 15:37 #108652 від Dj Os
Хіба свої? Я чогось чув що орендують там же де інші

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2016 16:01 - 13 вер. 2016 16:08 #108653 від zlyj vuyko

О В Островський пише: Хіба свої? Я чогось чув що орендують там же де інші

ну часть покупает (в Франкфурте например). И продаёт их в Украине и не только. В Украине многие провайдеры покупают каналы именно у даты. У даты на секундочку на конец 2015 года внешних каналов было 900Гбит/с. Дата в этом плане один из самых крупных игроков на рынке не только у нас, но и снг (а их провайдер "домашнийтелеком" это всего лишь побочный продукт деятельности. имея такие широкие каналы с узлами по всей стране почему бы ещё не завести провайдера под своей крышей
Останнє редагування: 13 вер. 2016 16:08 ким zlyj vuyko.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2016 16:09 #108654 від Dj Os
Ну в Україні вцілому можливо, я кажу саме про Шепетівку. До нас не так багато оптичних каналів заходить

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2016 16:14 - 13 вер. 2016 16:18 #108655 від zlyj vuyko
ну в самой шепетовке наверное только укртел. Домашний телеком, думаю берёт у "мамки" (хотя им сетть досталась от нетишинского интерлинка, но те наверное тоже у Даты брали), то есть у Даты, у неё магистраль проходит возле нас и узел есть. Хз кто ещё у них берёт у нас, может и киевстар. Винет тоже у кого то берёт (может и у даты напрямую) поинтересуйся у них.
Останнє редагування: 13 вер. 2016 16:18 ким zlyj vuyko.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2016 19:13 #108656 від Dj Os
Я чув що всі крім укртела беруть у Уарнету

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів