Prometheus та доступна освіта для українців

Більше
27 січ. 2016 17:45 - 27 січ. 2016 17:47 #104839 від IhorMykolaiovych

Вже більше року на просторах інтернету з'явився ресурс із безкоштовними онлайн курсами на будь який напрямок. Ресурс розвивається досить швидко і майже кожного місяця додає нові курси.
Напрямків досить багато, починаючи історією та закінчуючи ... будь чим, урбанізація, створення стартапів, боротьба із корупцією.
Чим цей ресурс кращий аніж інші онлайн уроки ? Ці курси готують викладачі українських ВНЗ. Вони більш адаптовані для українського споживача.
По закінченню курсу та складані екзамену мають видавати сертифікат. Ось тут і питання, а кому він потрібен чи дасть він якісь переваги ?


Особисто почав курс «Основи програмування».
Все починалось досить цікаво (оскільки я в програмуванні чайник) та доступно, через декілька прослуханих та перечитаних лекцій, та складених модульних, почалися підводні камінці. Курс зветься «Основи» і в ньому мають бути саме основи для таких чайників як я, але ні... Наступні модулі без допомоги інтернету я виконати не зміг, а під кінець курсу були такі модульні які навіть із інтернетом не зміг виконати, хоча вже завантажував готове рішення завдання, а воно системою оцінювалось як неправильне. Можливо такі проблеми були лише у мене ;-)

Як для саморозвитку ресурс потрібен і бажаю йому процвітання.
Долучення:
Останнє редагування: 27 січ. 2016 17:47 ким IhorMykolaiovych.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 січ. 2016 18:25 #104841 від Dj Os
Повір, в універах також так викладають, що все одно доучуватись треба самому з допомогою інтернету.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 січ. 2016 18:39 #104843 від Andrii-Romanec-vkontakte
Якщо не помиляюсь, там основи програмування на Python викладають?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 січ. 2016 18:44 #104845 від IhorMykolaiovych

Островський О.В. пише: Повір, в універах також так викладають, що все одно доучуватись треба самому з допомогою інтернету.

Знаю;) Сам вчився на заочному (ось такий я лінивий) і не встигав сприймати інформацію, а між сесіями її забував ;)

Андрій Романець пише: Якщо не помиляюсь, там основи програмування на Python викладають?

Саме так, і сама мова не важка, все очевидно. Досить знати на початковому рівні анг. і можна логічно розкинути ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2017 10:02 - 22 січ. 2017 10:04 #110811 від IhorMykolaiovych


Хех чи будуть вони чогось варті але для себе це було цікаво, але чому було, і надалі щось вчу нове.
Долучення:
Останнє редагування: 22 січ. 2017 10:04 ким IhorMykolaiovych.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2017 14:44 #110825 від Dj Os
Вітаю, багато часу зайняло?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2017 14:52 #110827 від IhorMykolaiovych
Насправді не багато, дуже корисна порада на початку кожного курсу - потрібно систематично сідати за пк для навчання і все йде як по маслу.
В інтернет рази три мабуть підглядав (нікому не кажіть:oops: )
Зараз почав курс CS50 і він, порівнюючи з іншими, довгий. Але то ж Гарвард ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.099 секунд
0
репостів
0
репостів