Qiwi

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 січ. 2014 18:16 #88978 від Dentist
Qiwi був створений Dentist
З'явилась потреба перекидати гроші з qiwi гаманця на карточку ПриватБанку, хтось робив таке? В тех. підтримці привату сказали, що це не їхня платіжна система, тому вони там нічого не знають, в ківі підтримці якось вже 2 день не можуть дати відповідь. Карточка МастерКард.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 січ. 2014 18:18 #88979 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Qiwi
Якось намагався розыбратись з цією системою, коли на вебмані податкова наїхала, але як вивести грші так і не зрозумів. По ходу можна лише оплатити послуги...коротше в Україні поки шо геморна фігня получається.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 січ. 2014 18:28 #88981 від Lego
Відповідь від Lego у темі Qiwi
Не знаю как в Украине, но в России гемора нет.
Деньги закидываются по реквизитам на любой банковский счет.
Естественно за процент вознаграждения. Поэтому пофиг какая карточка, были бы реквизиты.
Кроме того, они сами выпускают свою карточку, с помощью которой можно без комиссии оплачивать безналичные покупки.
Удобно и то, что перевод можно сделать просто на привязанный номер телефона.
Однако при обналичивании также берется процент, что не айс.
Если нужно для безналичных покупок - то их карточка самое то: моментальный перевод, цена самой карточки приемлема (где-то около 3$)
Если принципиален вывод именно на свою карточку, тогда может есть смысл попробовать перевести маленькую сумму?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 січ. 2014 18:46 #88983 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Qiwi
Все шо ти сказав справедливо для Росії, в нас все ж набагато гірше. Нема ніяких карток, ніяких виводів коштів хоча б під процент і тд....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 січ. 2014 14:51 #88992 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Qiwi
Отже, все-таки добився найкращого способу.
1. Якщо в мене є доллари і хочу перекинути на картку з гривнями.
2. Якщо в мене є рублі і я хочу перекинути на картку з гривнями.

Найдешевший спосіб виводу через PrivatMoney, оскільки там комісія найменша, для доларів виходить десь 3,5% (по моїх розрахунках) для рублів 0%. Курс валют в ПриватБанку вигідніший ніж в Ківі, але не більше ніж 3,5% (комісія), отже найкраще це в самому гаманцю Ківі перевести гроші в рублі та виводити їх через PrivatMoney без комісії. Переходимо по вкладці вивести і шукаємо в списку PrivatMoney, вибираємо країну вводимо номер телефону отримувача та вносимо ПІБ відправника та ПІБ отримувача (в моєму випадку сам собі пересилав). Вибираємо з якого рахунку перераховуємо і в якій валюті і тиснемо далі. потім підтверджуємо переказ і все.
Через хв 10-15 прийде СМС-ка з 12-ти чисельний контрольний номер переводу. Заходимо в систему Приват24, Все услуги, Переводы, Получить перевод. Вибираємо систему переводу privatmoney вводимо оцей 12-ти чисельний номер, пишемо яку суму грошей ми отримуємо та в якій валюті та тиснемо далі. Потім буде запропоновано на яку саме картку буде зараховані кошти, в мене були рублева картка тому перевів туди, якщо ж не має, походу ПриватБанк сам конвертує валюту.
Навіть через хв 20 подзвонив оператор ПБ і сказав що мені є переказ, на що я йому сказав, що вже перерахував його собі на карту сам. Загалом десь через 30хв в мене на рахунку з'явились кошти.
Якщо в Приваті24 не знайшли потрібного меню для перерахування коштів телефонуйте на номер 3700 і в телефонному режимі оператор вам допоможе.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 січ. 2014 14:55 #88993 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Qiwi
Некіслий процент виходе

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 січ. 2014 14:59 #88994 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Qiwi
В рублях виводить без %, жере лише різниця між конвектором валют в ПР та Ківі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.175 секунд
0
репостів
0
репостів