Якого провайдера обрати?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 січ. 2014 13:08 #88826 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Якого провайдера обрати?
Slavyan, для початку скажи адресу будинку, квартири не потрібно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ilit
  • ilit аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 січ. 2014 20:09 #88834 від ilit
Відповідь від ilit у темі Якого провайдера обрати?
Как вариант - x-city.ua/tarifs.php?setCity=sh

Недовольные есть и в раю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 січ. 2014 00:38 #89027 від Kolya43
Відповідь від Kolya43 у темі Якого провайдера обрати?
Доброго дня!
Якщо це комусь допоможе у вирішенні питання підключення до WI-FI "провайдерів" (офіційних чи не офіційних) не важливо. А саме не на багато, але всеж зменьшить суму підключення (в залежності до кого будете підключатись, сума економії може бути від 150 до 300гр). То можу запропонувати WI-FI обладнання як 2.4 та 5 Ггц діапазонів (таке саме яким вони Вас підключали б) з безкоштовною доставкою до м.Шепетівка та м.Славута. Знаю точно X-link, сіті та "підпільні" погодяться, що Ви підключитись з своїм обладнанням (бо ВОНИ отримають клієнта). У інтертелекому та вінету потрібно уточнювати. Кого зацікавило пишіть - cockchafer1@mail.ru, або в лічку. А ще хочу сказати, що не треба всеж "насідати" на якість інтертелекому - вони теж вже запустили свій WI-FI-доступ (в Шепетівці вже на всіх 3-х БС - тобто накрили дуже велику площину) і з тарифами дуже дуже добрими, а саме безлімітні пакети до 5 МБіт/сек - 45грн/30 днів (також 25 грн/7 днів, 5 грн/24 години, 1 грн/1 година). Ніхто інший по WI-FI вам краще не запропонує.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 січ. 2014 09:31 #89088 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Якого провайдера обрати?

Kolya43 пише: А ще хочу сказати, що не треба всеж "насідати" на якість інтертелекому - вони теж вже запустили свій WI-FI-доступ (в Шепетівці вже на всіх 3-х БС - тобто накрили дуже велику площину) і з тарифами дуже дуже добрими, а саме безлімітні пакети до 5 МБіт/сек - 45грн/30 днів (також 25 грн/7 днів, 5 грн/24 години, 1 грн/1 година). Ніхто інший по WI-FI вам краще не запропонує.


Так, дійсно, вже підлкючаємо. Тільки базові станції з WiFi і тарифами 45грн./30дн. і т.і. є тільки на трубі цукрового та ДОКа, на будинку побуту - немає.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд
0
репостів
0
репостів