Майнінг (генерація bitcoin)

  • Staruy
  • Staruy аватар Автор теми
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
14 груд. 2013 11:05 - 14 груд. 2013 12:06 #88632 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Заробіток в неті

Dentist пише: s2.ipicture.ru/uploads/20131208/cV6xADLi.jpg
s2.ipicture.ru/uploads/20131208/KjS78jpg.jpg
Виклали фото однієї фєрми, форум в шоці)

Круто!)) Даже сразу и не соображу как выводить в фиат, без привлечения внимания ссответствующих структур. :)
Может есть у кого девайсы уровня 7950 и выше от АМД? Мог бы предложить нормальную цену.
Останнє редагування: 14 груд. 2013 12:06 ким Staruy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 груд. 2013 21:14 #88667 від LuK
Відповідь від LuK у темі Заробіток в неті
:woohoo: китайські фабрики з 1 грудня 2013 року почали приймати платежі в Bitcoins

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 груд. 2013 22:33 #88670 від Lego
Відповідь від Lego у темі Заробіток в неті
Уинклвосс предсказал рост стоимости биткойна до $40 000

Кэмерон Уинклвосс, наиболее известный судом против Марка Цукерберга из-за авторских прав на Facebook, считает, что стоимость одного биткойна в будущем может превысить $40 000. Своими прогнозами предприниматель поделился в ходе дискуссии на Reddit.

Вместе со своим братом-близнецом Тайлером Уинклвосс основал трастовый фонд, который займётся поддержкой криптовалюты. Заявку компании на IPO уже рассматривают регулирующие органы.

По мнению Уинклвосса, многие события последнего времени идут только на пользу валюте. Так, например, закрытие онлайн-рынка наркотиков Silk Road и других подпольных интернет-магазинов, использовавших биткойны для взаиморасчётов, позволило уменьшить количество оснований для связи криптовалюты с незаконной деятельностью.

Сам Уинклвосс настолько уверен в том, что курс биткойнов будет расти, что даже не всегда следит за его ежедневными изменениями. При этом он до сих пор не продал ни одной криптомонеты, находящейся в его распоряжении.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 груд. 2013 00:01 #88671 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Заробіток в неті
Це все дуже добре, але особисто мене коробить те як ці цифро-гроші у вас легко можуть свиснути.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 груд. 2013 09:27 #88676 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Заробіток в неті
І як ти легко в мене їх свиснеш? Декякі монети лежать на пулі/біржі/вдома, де саме і як ти хочеш в мене їх свиснути?
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 груд. 2013 09:51 #88678 від LuK
Відповідь від LuK у темі Заробіток в неті

Dentist пише: вдома

:lol: Дімка не пались)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 груд. 2013 09:54 #88679 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Заробіток в неті

Lego пише: Уинклвосс предсказал рост стоимости биткойна до $40 000

Кэмерон Уинклвосс, наиболее известный судом против Марка Цукерберга из-за авторских прав на Facebook, считает, что стоимость одного биткойна в будущем может превысить $40 000. Своими прогнозами предприниматель поделился в ходе дискуссии на Reddit.

Вместе со своим братом-близнецом Тайлером Уинклвосс основал трастовый фонд, который займётся поддержкой криптовалюты. Заявку компании на IPO уже рассматривают регулирующие органы.

По мнению Уинклвосса, многие события последнего времени идут только на пользу валюте. Так, например, закрытие онлайн-рынка наркотиков Silk Road и других подпольных интернет-магазинов, использовавших биткойны для взаиморасчётов, позволило уменьшить количество оснований для связи криптовалюты с незаконной деятельностью.

Сам Уинклвосс настолько уверен в том, что курс биткойнов будет расти, что даже не всегда следит за его ежедневными изменениями. При этом он до сих пор не продал ни одной криптомонеты, находящейся в его распоряжении.

А вклав, якщо не помиляюсь, десь 2-20млн долларів) Якщо вінт накриється, ото хохма буде)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 груд. 2013 19:43 #88681 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Заробіток в неті

Dentist пише: І як ти легко в мене їх свиснеш? Декякі монети лежать на пулі/біржі/вдома, де саме і як ти хочеш в мене їх свиснути?

Достатньо стибрити в тебе гаманець з компа і все)) Для хакерів навіть до тебе додому приходити не треба)) І нема жодних способві повернути його назад.
А ще якщо забудеш пароль то також можеш забути за свої грошенята.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 груд. 2013 02:17 #88693 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Заробіток в неті
Там багато нюансів саме з гаманцем, що просто так ти звідти не витягнеш нічого, тим більше усі нормальні люди які не чекають 40к за 1 біток, відразу виводить на біржу, так само і я це роблю, навіть і не маю на компі гаманця, бо це і довго і невелика комісія )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар Автор теми
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
23 груд. 2013 18:23 #88729 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Заробіток в неті

Dj Os пише:

Dentist пише: І як ти легко в мене їх свиснеш? Декякі монети лежать на пулі/біржі/вдома, де саме і як ти хочеш в мене їх свиснути?

Достатньо стибрити в тебе гаманець з компа і все)) Для хакерів навіть до тебе додому приходити не треба)) І нема жодних способві повернути його назад.
А ще якщо забудеш пароль то також можеш забути за свої грошенята.

Можешь запускать кошель с виртуалки. Но и это не все - сам кошель не более чем программа, а все личные настройки находятся в файле wallet.dat, весом несколько Кб. Далее: свиснул wallet.dat? а пароль на отправку типа PTC5YKxPDfTkEawxezkwB6MNaRgAxnMgzF давай подбирай. И это не все - если просто майнишь и выводишь сразу в фиат, то кошелек нафиг не нужен. Я его ставил пол года назад, ознакомился и снес. Не настолько доход большой, что бы впрок майнить.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.187 секунд
0
репостів
0
репостів