Блоги - нові ЗМІ?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лют. 2012 02:32 #75256 від Dj Os
Блоги - нові ЗМІ? був створений Dj Os
Як ви ставитесь до блогів як явища? Зараз роль блогосфери всі вважають дуже вагомою не лише в віртуальному, але й реальному житті. Блогери стають політиками, як Навальний. Блогери продаються, як описали після взлому пошти Потупчик (прес-секретар кремлівського руху Наші), за чималі гроші. Їх показують по ТВ не рідше ніж журналістів.
Для мене livejournal це якась архаїчна блогова площадка минулого, а для когось це середовище споживання думок.
Поясніть мені неотесаному чому блоги такі популярні зараз? Чому такі проекти як livejournal рівняють як до опозиційної платформи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2012 09:10 #75259 від T-S
Відповідь від T-S у темі Re: Блоги - нові ЗМІ?
DJ Os, які нові. ЖЖ вже хтозна скільки років виконує таку роль. Та й не дуже він популярний. Просто там є своє прогресивне ком"юніті, кістяк якого сформувався ще тоді, коли інтернет був малодоступним явищем ЖЖ був революційною платформою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лют. 2012 16:39 #75267 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Блоги - нові ЗМІ?
Томі я і написав шо жж для мене шось старе та архаїчне. Але його рівняють по значущості мало не до фейсбуку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2012 17:06 #75273 від T-S
Відповідь від T-S у темі Re: Блоги - нові ЗМІ?
Ну його можна поважати лише за його вік... А на блоги мода вже пройшла. Хоча їх ще і пишуть багато талановитих людей, але процент "шлаку" там також великий...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2012 19:53 #75275 від Lego
Відповідь від Lego у темі Re: Блоги - нові ЗМІ?
Ну на счет новых СМИ не уверен, но этот способ донесения информации и личного мнения без правительственного или редакционного ценза довольно практичен. И это уже было не раз доказано практически.
На счет продажных блогеров, то по-моему ценность их публикаций обнуляется с момента "продажи"... может по инерции еще кто-то остается подписчиком, но это уже не то...

Конечно, читать блоги в которых пишется о погоде, о том что зачесалось левое яй... ухо))), о том что я сегодня подумал, о чем не подумал, о то что в холодильнике колбаса лежит - дело индивидуальное.

Другое дело, когда освещается что-то интересное, когда есть возможность поделиться мнением и своими мыслями. И когда идея блога совпадает со многими мнениями, когда в нем грамотно обрисована точка зрения, когда она отражает мнения большинства, тогда он вызывает резонанс.
Тогда можно говорить о некотором подобии новом СМИ. Но лишь подобии...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.105 секунд
0
репостів
0
репостів