Блог

  • Lego
  • Lego аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лют. 2012 20:24 - 06 лют. 2012 20:25 #75213 від Lego
Блог був створений Lego
Не помню, может поднималась уже данная тема на форуме, но все же -
кто из пользователей или гостей портала ведет личный блог (микроблог)???
Местный блог не в счет.
Может кто-то подписан на чьи-то дневники. Вот уже который месяц пытаюсь найти оптимальный вариант, который максимально охватывал бы друзей и знакомых, но большинство банально дальше ВК не выходят.
Кто-то говорит, что эра ЖЖ и прочих уже прошла. Кто-то что будущее за микроблогами типа Твиттер.
Кто имеет опыт публикаций - делитесь им и ссылками.
Останнє редагування: 06 лют. 2012 20:25 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лют. 2012 22:36 #75217 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Блог
Як на мене блоги і мікроблоги то зовсім різні речі і для різних речей. Свої думки я особисто в твітері вмістити не можу. Я там лише публікую або лінки цікаві, або фотки або якусь гарячу інформації. Твітер більше підходить для швидкої транспляції. Блоги більше підходять вже для осмислення подій.
Мені байдуже де вести блог, зараз в мене їх 3, 2 з яких на моїх сайтах. Різниці немає ніякою, тому що кожен свій блог я перелінковую в твітері та фейсбукі. Так шо можеш вести тут блог і не паритись. Для друзів просто лінки в соц пережах лишай, кнопки для швидкого посту лінків є навіть на цьому сайті.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 лист. 2012 17:35 #80864 від odin
Відповідь від odin у темі Re: Блог
Ос, ти писав про архаїчність жж, а мене зараз бісить наповненість вконтакта і фейсбука. -- суцільні картінки з текстом розумних фразочок, котики і інша хєрня. І хай мене в ЖЖ ніхто не коментує, бо людей там серед друзів дуже мало, але бложити я вирішив там (і вже звідти кросспоститься всюди, де я зареєстрований).
А от читати френдлєнту саме цікаво в ЖЖ -- принаймні мені.
І в ЖЖ можна залишати коментарі залогінившись в якійсь із соцмереж.
Мій: uarik.livejournal.com
і ще один на ua-rik.ya.ru (цей раніше почав вести)
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 лист. 2012 21:30 #80887 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Блог
Ну на рахунок вконтакті цілком погоджуюсь, саме через це там не тусуюсь. А от у мене в фейсбукі повний порядок, мабуть в тебе просто друзі звикли дуже до вконтакта))
А якшо тебе не коментять на жж то який сенс там сидіти? Тут в тебе 100% 1 коментатор вже буде в моїй особі))
До речі з часом трохи таки розхавав твіттер, іноді корисно думки вміщати в 140 символів)) Та і дуже легко слідкувати за подіями, отримуєш тільки необхідну інформацію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів