Купівля на eBay

Більше
14 жовт. 2011 13:55 #71738 від IhorMykolaiovych
Купівля на eBay був створений IhorMykolaiovych
Доброго дня користувачі!Моє запитання в заголовку теми.Ніколи не користувався данним сервісом, а зараз все більше розумію що краще придбати імпортний товар а ніж "радянський" ;)))1.Цікавить де знайти надійних посередників?2.Скільки коштують їхні послуги?3.Наскільки збільшиться ціна лоту при доставкі додому?4.Чи можливо обійтись без посередників? З.І. Прохання не писати: "погугли" і в тому дусі...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 жовт. 2011 14:28 #71742 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Купівля на eBay

Garza;71738 пише: Доброго дня користувачі!Моє запитання в заголовку теми.Ніколи не користувався данним сервісом, а зараз все більше розумію що краще придбати імпортний товар а ніж "радянський" ;)))1.Цікавить де знайти надійних посередників?2.Скільки коштують їхні послуги?3.Наскільки збільшиться ціна лоту при доставкі додому?4.Чи можливо обійтись без посередників? З.І. Прохання не писати: "погугли" і в тому дусі...

А як читається - єбау?...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 жовт. 2011 14:32 #71744 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Купівля на eBay

Alois;71742 пише: А як читається - єбау?...

ібей ..........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 жовт. 2011 18:38 #71756 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Купівля на eBay
якось купувала там одну річ. напряму.через посередника що знає мову набагато краще,бо америкос мене все не міг зрозуміти))))тупі вони взагалі)))гляну посередників і пізніше кину ссилку.їх в гуглі дійсно багато,але головне щоб були відгуки про їх роботу.на рахунок доставки - дорого.+ процент посередника (шукай не більше 10%)але все одно виходить інколи дешевше чим у нас. п.с. мені краще подобається в китаї купувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 жовт. 2011 09:44 #71781 від LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 жовт. 2011 12:25 #71881 від andreypry
Відповідь від andreypry у темі Відповідь: Купівля на eBay
Знайомий купує частенько там лаптопи, але в нього там (в Америкоції) брат живе, тому приходить товар до брата, а той вже потім пакує його на Хмельницький (там знайомий живе)Говорить що вигідно, але думаю це тільки при закупах на штуку баксів та ще й найдешевших методах переправки. А після цього ж деякі речи треба перепрошивати, мову ставити (якщо це взагалі можливо для того девайсу), літери кириличні доліплювати часами, якщо ноут чи мобіла... Та й мати щастя не купити лайно ( як і в нас) теж ризиковано.Хоча на все свій купець.Рега там для українців начебто є, маю на меті для оплати послуг, регитись на ПейПалі треба буде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 жовт. 2011 12:44 #71882 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Купівля на eBay

andreypry;71881 пише: Знайомий купує частенько там лаптопи, але в нього там (в Америкоції) брат живе, тому приходить товар до брата, а той вже потім пакує його на Хмельницький (там знайомий живе)Говорить що вигідно, але думаю це тільки при закупах на штуку баксів та ще й найдешевших методах переправки. А після цього ж деякі речи треба перепрошивати, мову ставити (якщо це взагалі можливо для того девайсу), літери кириличні доліплювати часами, якщо ноут чи мобіла... Та й мати щастя не купити лайно ( як і в нас) теж ризиковано.Хоча на все свій купець.Рега там для українців начебто є, маю на меті для оплати послуг, регитись на ПейПалі треба буде.

Ноути без мита ? (44% ) ??

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
16 жовт. 2011 22:40 #71903 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Відповідь: Купівля на eBay
Сам би хотів купити без посередника, але поки шо не займався цим. А служба доставки ось перевірена ebay-dostavka.com.ua , знайомий замовляв через них декілька раз, здається якістю послуг був задоволений.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 січ. 2014 20:34 #88931 від LuK
Відповідь від LuK у темі Купівля на eBay
Знайшла хороший розмовник з стандартним набором фраз для спілкуваання з продавцями на англійській мові.
Я в інглиш не дуже :( але з допомогою цього зараз без проблем веду переписку з продавцями :P
Шаблоны писем и стандартные фразы, используемые при покупках на eBay и интернет - магазинах, на английском языке.
п.с.бажаю всім швидкої доставки і щоб посилочки не губились ;)
Ці користувачі подякували: artem

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 лист. 2014 11:09 - 18 лист. 2014 11:21 #94767 від LuK
Відповідь від LuK у темі Купівля на eBay
до теми доповнення.
якщо шось з трек номером не так ,не відслідковується довгий час - пишем продавцю
Hello!
The track number __________________ is not tracked. Check, please, where is my parcel.

п.с.з алі китайці дуже часто не відправляють товар і скидають фейкові трекномери.
або відправляють посилку , зекономивши на трек номері і теж скидають фейковий.
п.с. Адмін відредагуйте будь ласка тему, можна добавити до Ebay ще Aliexpress
Останнє редагування: 18 лист. 2014 11:21 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.147 секунд
0
репостів
0
репостів