Заработок в интернете... Кто как зарабатывает?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 черв. 2010 23:21 #52527 від Dj Os

Ну, торенти не заборонені, а от авторське право і заборону розповсюдження неліцензійного програмного забезпечення, музики, фільмів і тп... ше ніхто не відміняв... =)а взагалі бачу, шо не твій... =)

Ну це само собою...але ж все не проконтролюєш)

я розумію що толку від пропозиції ніякого і працювати ніхто не хоче!!!

я тобі дав пропозицію, ти же хочеш з пустого міця колотити бабло, так не буває. треба спочатку багато роботи вкласти да і грошейнят трохи. Блоги вже зараз нікому не потрібні, на широку тематику тим більше. Треба шукати нові ніші і їх займати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Эвген
  • Эвген аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 черв. 2010 10:15 #52537 від Эвген
просто торрент не найкраща ідея, а щоб його підняти треба вкласти дуже багато грошей !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 черв. 2010 14:45 #52539 від НатС
здоров*я більше покладеш чим грошей

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 жовт. 2011 15:02 #72313 від odin

Эвген;52526 пише: я розумію що толку від пропозиції ніякого і працювати ніхто не хоче!!!

а сайтік то працює. Навіть на головній софтінка "Odin Frame Photo Creator".Але до всіма абажаємого модератора - Одіна ця програмка не має відношення. Просто співпало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 лист. 2011 23:19 #72431 від andreypry

Dj Os;52527 пише: треба спочатку багато роботи вкласти да і грошейнят трохи. Блоги вже зараз нікому не потрібні, на широку тематику тим більше. Треба шукати нові ніші і їх займати

Доречі сайт Колотибабло існує! і там заробляють навіть деякі. На тему блогів НЕ ЗГОДЕН, блоги заробляють і поки що будуть заробляти, просто треба розуміти принципи, за якими блог може дати грошенята, тоді він стане грошовитим. Що до "працювати" -так скрізь треба працювати! нахаляву ж ніде не дають!Чи то на Форексі - мусиш вчити, знати, розуміти, ризикувати. Чи то на сайтах мусиш друкувати й варити головою, чи на будові мішкі тягати...Питання лише одне - хто на що гаразд!?А про грошенят трохи не згоден, я не вкладав ні цента, тільки виводив, оплачував з заробленого хости, домени, лоти на Аукро чи ще де і тому подібне. Короче можна і без донорства заробляти. Бажання мусить бути.

Dj Os;52428 пише: free-tracker.net/

Шот єтот сайт больной какой-то!Пишет мне Опера:Опасный сайтПосещение этой страницы может представлять опасность. Страница была замечена в распространении вредоносного программного обеспечения.Opera Software настоятельно не рекомендует посещать эту страницу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лист. 2011 16:48 #72439 від Dj Os
Вже все має бути ок, якась скатіна віруса всунула на сайт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лист. 2011 16:57 #72440 від T-S
Я б трекер в Німців не хостив. Хтось абузу напише і ....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лист. 2011 22:09 #72669 від Kravac
Кого цікавить заробіток в інтернеті, пишіть в "личку". Поділюсь секретом. Сам трішки підзаробляю. Получається в середньому по 60 - 90 доларів в місяць. Гроші не вивожу, зразу оплачую послуги інтернету та зв'язку, і плюс ще й телефон мобільний купив. Пишіть, залюбки відповім. :df:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лист. 2011 22:11 #72670 від jaruto
меені в лічку скажи як)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2011 00:50 #72672 від T-S
Люди, якi дiйсно заробляють в iнетi, маючи 5 постiв на форумi секретами не дiляться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.244 секунд
0
репостів
0
репостів