Купівля в інтернеті, інтернет магазини, інтрнет гроші

  • НатС
  • НатС аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 лист. 2009 08:55 #45363 від НатС
Йдем в майбутнє все популярніше і мабуть швидше/дешевше купувати в інтрнеті. Власне це і обговорюємо в темі.Мене цікавить як купуються твоари в інеті,оплата, чи не лохотрон це і тд. Розкажіть хто користувався.

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лист. 2009 09:00 #45364 від IIIkinep
Та нормально все.Я пару раз користувався,пішов в банк проплатив вислав скан чека і прийшло.А якщо боїшся то заказуй почтовим переказом,прийшов товар прийшов за нього проплатив забрав зразу і пішов.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 лист. 2009 09:02 #45365 від НатС
Про лохотрон мене менш всього цікавить, ціна спосіб оплати доставка поштою чи через "нічний експрес" наприклад і тд.Ось що найшов один з відгуків:Знаю по собі, що перед купівлею шукав відгуки про інтернет-магазин. Тож, не вважайте за рекламу, але купляв у «Розетці» і, впринципі, задоволений ним. Хоча є й маленький осад: у відгуках до мого товару один з покупців сказав, що його ноутбук скриготить при великому навантаженні. Я при замовленні попросив продавців, щоб перед відправкою вони перевірили ноутбук на наявність цього скреготу, оскільки він працюватиме в одній кімнаті з маленькою дитиною (ну, звісно, ніяка маленька дитина не передбачається, сказав щоб вони не махнули рукою, мовляв «той скрегіт не заважає»), проте після купівлі виявив, що ноутбук навіть не розпаковували (про це свідчили «нерозривні» наклейки від HP) і, відповідно, не вмикали.Сама процедура купівлі і доставки така: Ви замовляєте товар на сайті (в такому випадку через декілька хвилин на Ваш контактний телефон перетелефонують з інтернет-магазину і уточнять всі деталі) або у чаті магазину (тоді всі деталі там і уточнюються). Там, де замовляв я, товар доставлять Вам вже на наступний день (якщо Ви подали замовлення до 16 години) або через день. В обласні центри (крім кількох великих) доставка здійснюється через службу автоперевезень («Автолюкс», «Нічний експрес», «Євроекспрес» чи будь-яку іншу). У день доставки Вам зателефонують з Інтернет-магазину і повідомлять номер декларації. Потім Вам потрібно взяти свій паспорт, цей номер декларації і поїхати на склад фірми, яка привезла Вам товар (мені назву повідомили по телефону, а адресу довелось шукати самому в Інтернеті). Як правило, ці склади розміщені далеко не в центрі, тож, можливо, Вам доведеться замовити таксі (щоб не стукнути покупку десь у громадському транспорті). У мому випадку, доставку здійснював «Нічний експрес», його офіс у Тернополі знаходить на Бродівській, 44 (хто не знає, це біля будівельного гіпермаркету «АРС», на «Старій Ватрі»). Після того, як зійдете на зупинці «АРС», проходьте у непримітну фірточку і склад Ви побачите відразу.Ну і кілька порад для тих, хто ще не наважувався купляти в Інтернеті. По-перше, не варто думати що це обов’язково лохотрон і Ви залишитесь і без грошей, і без покупки. На мою думку, ризик придбати неякісну річ у більш-менш відомому інтернет-магазині рівно такий самий, як і у звичайному магазині. Просто, теоретично, більше проблем буде з поверненням товару, адже доведеться (не дай Бог, звісно) відправляти його до Києва. По-друге, якщо остаточно не впевнені, яку модель хочете придбати, йдіть на сайт HotLine.UA, на якому діє ледь не ідеальна система підбору за Вашими параметрами. По-третє, не женіться за ціною. Якщо у маловідомому магазині ціна менша ніж у вже відомому на ринку, я б радив купляти у магазині, який має репутацію; краще ж переплатити за покупку, ніж зовсім не отримати її, чи не так? І по-четверте, перегляньте всі сторінки інтернет-магазину, які можуть Вас стосуватись. У «Розетці» те, що WebMoney приймають за курсом 1,06 було непомітно вказано лише у розділі «FAQ».Цей запис створений вже на ноутбуці. Велике дякую Hewlett-Packard (хто не знав, саме так розшифровується HP) за якісну і зручну клавіатуру :)

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 лист. 2009 09:22 #45366 від Dj Os
Я багато чого купив уже через інет. Якщо магазин відомий і йому дорога репутація кидалова можете не боятись. Інет то така штука що одного кинув - всі інші прочитають і зроблять висновки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 лист. 2009 09:51 #45367 від НатС
Як оплачується покупка, крім ВебМаней і тд?Які варіанти доставки?

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 лист. 2009 10:07 - 29 лист. 2009 10:15 #45370 від LuK
я купувала багато раз.Зручно!!!Кидалова не було ні разу.Навіть одного разу прислали товар,а потім роздивившись товар вже оплачувала))))Оплачую поштовим переказом ,переказом з картки на картку (приватбанк),зарахуванням на рахунок у банках,або ввожу прямо у магазині дані своєї кредитної карточки,і гроші знімають.А мені товар приходить поштою. Якось навіть курьер доставляв товар,але то дорогувате задоволення....якось купувала навіть гітару в інтернет-магазині,прислали поштою.Гітара при пересилці не постраждала))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лист. 2009 19:00 - 30 лист. 2009 11:39 #45388 від Immortal

IIIkinep;45364 пише: Та нормально все.Я пару раз користувався,пішов в банк проплатив вислав скан чека і прийшло.А якщо боїшся то заказуй почтовим переказом,прийшов товар прийшов за нього проплатив забрав зразу і пішов.

шото ти багато ходив ;-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лист. 2009 19:10 #45389 від IIIkinep
пардоньте за тавтологію))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 груд. 2009 15:09 #45423 від T-S

НатС;45367 пише: Як оплачується покупка, крім ВебМаней і тд?Які варіанти доставки?

Янедкс-гроші, банківський переказ, PayPal ну і звичайно на пошті при доставці. Доставляється службами доставки і поштою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 груд. 2009 23:09 #45949 від wow@n
Всім привіт!Пропоную всім бажаючим послугу доставки будь-якого товару з інтернет-аукционів та інтернет-магазинів (США, Канада, Китай, Європа) в Україну (Шепетівку).Ви відправляєте мені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ссилку з описом, я - ціну і термін доставки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.118 секунд
0
репостів
0
репостів