Большой или маленький

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
12 вер. 2015 12:21 #101378 від GoBLin
Завис перед выбором: смартфон с дисплеем меньше или больше 5".
Какими диагоналями обладают Ваши смартфоны, как относитесь к большим/маленьким дисплеям. В чем основные неудобства большого экрана для Вас (только если Вы обладатель телефона с большим дисплеем)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 вер. 2015 13:08 #101379 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Большой или маленький
Такий, щоб працювати з ним одною рукою. В мене 3.2"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 вер. 2015 15:18 #101385 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Большой или маленький
Для мене моїх 5.2 дюйма ідеально. Але май на увазі, що діагональ екрану це ше пів біди, багато ще залежить від рамок навколо дисплею. Для прикладу, мій LG G2 та Люмія з однаковими діагоналями, як то кажуть "двє большиє разніци"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 01:23 #101398 від Yyuurriiyy
Відповідь від Yyuurriiyy у темі Большой или маленький
Кажуть що розмір не грає ролі- не вір, брешуть! Адназначна бальшой!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 вер. 2015 22:13 #101433 від neodix
Відповідь від neodix у темі Большой или маленький
Зі свого досвіду (а я мав багато смартів різних діагоналей) скажу що самий оптимальній розмір це 5".
Звісно розмір долоні також грає роль. Самий більший в мене був 6", зимою таскати його ще куди не йшло - куртка і тд., а літом то вже є проблема. Віддав його жінці, вона як усі жінки/дівчата в сумці носить, для неї подобається, тобто проблем нема. В джинсах таскати навіть 5" не вийде - в передніх карманах незручно а в задніх запросто можна зламати смарт коли сідаєш.
Звісно все що вище це мої особисті спостереження і рекомендації. Ще дуже багато залежить від самої моделі смартфона, від рамок як написав Островський О.В. Ось в мене зараз Meizu MX4 майже рік в користуванні, він не маленький по діагоналі дисплею, але сам корпус у нього не великий, до того ж він дуже зручний у руці... зверніть на це увагу при купівлі, це дуже важливо.
.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2015 22:44 #101434 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Большой или маленький

В джинсах таскати навіть 5" не вийде - в передніх карманах незручно а в задніх запросто можна зламати смарт коли сідаєш.

Неправда, я свій 5.2 завжди ношу в джинсах у передньому кармані. Сідаю без проблем. Звичайно якщо хтось любить тугеньки джинсики, то може і репнути.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 вер. 2015 22:59 #101435 від neodix
Відповідь від neodix у темі Большой или маленький

Островський О.В. пише:

В джинсах таскати навіть 5" не вийде - в передніх карманах незручно а в задніх запросто можна зламати смарт коли сідаєш.

Неправда

Чого зразу неправда? У мене нормальні джинси, но сидіти на лавці/стулі ,наприклад, коли смарт в передній кишені незручно, банально ногу не м ожна підняти :pinch:
Чи скажеш що з цим нема проблем?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2015 23:06 #101436 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Большой или маленький
У мене немає :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 23:11 #101437 від 259051213422@odnoklassniki.com

Чи скажеш що з цим нема проблем?

По сайту ходить чутка, шо Саня з дівана просто не злазить :) Тому усе і влазить :)

Хоча "лопата" - це уже не телефон. Це маленький планшет. А якщо заглянути всередину - то виявляється що так воно і є :) Хіба що батарея, зазвичай, слабша.

Дуже крихка конструкція в поєднанні із самими умовами експлуатації - і маємо той прикрий факт, що більшість "шуфель" попадає у ремонт із тріснувшими екранами на протязі перших 2-ох тижнів після покупки. В той час як нормальні "трьошки" приносят на заміну сенсорів ледь не коли вже той сенсор до дірок протертий.

У цьому плані мені раніше подобалась політика Apple - телефон не має бути більший 3,5 дюйма, щоб лежав у руці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2015 23:16 #101438 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Большой или маленький

По сайту ходить чутка, шо Саня з дівана просто не злазить :) Тому усе і влазить :)

Ага, а вся та масса контенту, що тут береться, прилітає з неба. Хоч ти не починай, бо вже починає дратувати.
Якщо хто не вірить що я спокійно хожу зі своїм смартом у передній кишені, то завтра можу показати. У нас чатовка накльовується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів