Закриваємо форум?

×

Опитування: Закриваємо форум?

Так
Голоси відсутні 0%
Ні
15 100%
Загальна кількість голосів: 15 ( letitbe, extrimal.77, LuK, Dentist, kolbasnik ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 лип. 2018 13:17 #118316 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Закриваємо форум?

Немає сенсу тримати форум заради 7-х чоловік. Але чому б і ні, адже нашу писанину постійно читають :)

Так ви ж і не пишете нічого :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лип. 2018 15:58 #118322 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Закриваємо форум?
А для кого писати? 130 переглядів теми за три дні, відняти ботів і буде тих самих 7 чоловік) Коли в соц. мережах може бути тисячі за пару годин.

Зараз кожен сам собі медіа.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лип. 2018 16:24 #118324 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Закриваємо форум?
Ти не правий) Реальних користувачів тему передивилось 100 чоловік, аналіитка гугла ботів не рахує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лип. 2018 23:33 #118326 від myron
Відповідь від myron у темі Закриваємо форум?
Всеодно читають!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лип. 2018 10:19 #118337 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі Закриваємо форум?
Слухати корисніше, ніж говорити, не так? Казнить нельзя, помиловать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 лип. 2018 23:11 #118365 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Закриваємо форум?
До речі кількість переглядів на форумі лише приблизна, через кешування багато переглядів не враховується. Для прикладу тема про бій Усика пише що лише 51 переглядів, хоча насправді їх втричі більше і без ботів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 лип. 2018 06:23 #118369 від Novaya
Відповідь від Novaya у темі Закриваємо форум?
Пам"ятаєш, Dj Osе, я тобі писала, що через твоя зухвалість і відношення до форумчан, їх приниження відштовхує людей від твого сайту і форуму. І я приводила приклад, що в соцмережі активніше спілкуються шепетівчани, в чому ти сам переконався. Хазяїн спитає про статистику і приписані боти не допоможуть.
Не я тобі казала,що відкритий діалог з владою на сторінках форуму приверне увагу людей і вони потягнуться до форуму, бо відкрите спілкування і обговорення проблем з ОФІЦІЙНИМИ представниками влади ( а не твоїми перлами від імені влади) одержання ОФІЦІЙНОЇ інформації зацікавить людей! Та й ще додай сюда майбутні вибори...Поле діяльності - неміряне!
.Та й шефи твої з білого дому також недолугі, ховаються від людей. Ось так,Dj Os! Тільки робити як ти, так і влада не вмієте толком..окрім "гарної лапши". А ти рванув в соцмережі владу піарити. Получив від користівачів? Працюй, голубе, працюй і виправляй ситуацію! Поки що мої поради тобі безкоштовні! Підніми і почитай той наш діалог. Бувай здоров!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 лип. 2018 18:24 #118371 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Закриваємо форум?

Пам"ятаєш, Dj Osе, я тобі писала, що через твоя зухвалість і відношення до форумчан, їх приниження відштовхує людей від твого сайту і форуму.

Уточнення, до ДЕЯКИХ форумчан. Які спочатку брешуть як дишуть, лайном поливають, а потім чекають, що я їх обціловувати буду :-)

І я приводила приклад, що в соцмережі активніше спілкуються шепетівчани, в чому ти сам переконався.

Америку відкрила, ми типу в своїх групах не бачимо:silly:

Хазяїн спитає про статистику і приписані боти не допоможуть.

Наочний приклад твоєї тупості, досі вважати що хтось тут мною командує

Не я тобі казала,що відкритий діалог з владою на сторінках форуму приверне увагу людей і вони потягнуться до форуму, бо відкрите спілкування і обговорення проблем з ОФІЦІЙНИМИ представниками влади ( а не твоїми перлами від імені влади) одержання ОФІЦІЙНОЇ інформації зацікавить людей!

Від імені влади я ніколи нічого не писав, вчергове брешеш. А щодо реакції влади на форумі, то я тільки за.

Та й шефи твої з білого дому також недолугі, ховаються від людей.

Якби у мене були шефи у раді, то вони б дали мені відверто тебе зневажати? Ти хоч на хвилинку голову включи, дурепо:-)

А ти рванув в соцмережі владу піарити. Получив від користівачів? Працюй, голубе, працюй і виправляй ситуацію! Поки що мої поради тобі безкоштовні! Підніми і почитай той наш діалог. Бувай здоров!

Просто ржу з твоєї хворої уяви :-) У соц мережах у нас групи ще з 2013 року, коли "рванула" ти? Блін, людино, що в тебе у голові робиться взагалі?
Це наскільки треба бути відбитою, щоб мало того що самій собі придумати щось, так ще і з цим лайном ходити по всьому інтернету. Невже так самотньо?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 лип. 2018 18:29 - 24 лип. 2018 18:41 #118372 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Закриваємо форум?
До речі свої поради можеш голубам давати, нормальним людям ними користуватись не варто. Хоча ти дійсно дала мені неоцінений досвід, тепер я бачу, що душевно хворих треба відразу банити, таким як ти щось пояснювати немає сенсу.
Останнє редагування: 24 лип. 2018 18:41 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 жовт. 2018 00:06 #118708 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Закриваємо форум?
Всі голосують за те щоб форум не закривати, але ніхто нічого не пише. Ви б вже визначились :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.232 секунд
0
репостів
0
репостів