Офіційний сайт міста і його дискредитація

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 жовт. 2017 23:12 #115179 від Dj Os

Комуну розводите. А з приводу блокувань, то ви вже тут не брешіть. Давно блокували??

А дійсно, забув за вас Іване, вибачте, ви єдиний кого я блокував за останні кілька місяців, може навіть і більше.

Шановний Пан, про депутатство вашого йожа я не вказував.

Процитую вас ще раз.

То в йожа вже розширення території пішло?
Мабуть добре бути депутатом міста.

Зрозумійте, я ж навіть на вашому боці, Йожиков веде себе, м'яко кажучи, непорядно, але не треба приписувати йому неуснуючих титулів. Тому що ось такі перегини якраз і виливаються в те, що ваші слова втрачають вагу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 жовт. 2017 23:46 #115181 від Іван
Я радий, що ми порозумілися. Дякую.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
31 жовт. 2017 07:05 - 31 жовт. 2017 07:17 #115183 від Novaya
Доброго ранку, шановні форумчани! Змушена відповісти Ах думи, мої думи...

О В Островський пише: Я поважаю думки інших, але я не поважаю відвертої брехні і спроб причесати реальність під свої особисті уподобання. І якщо хтось пише відверту дурницю, то я на це завжди вказуватиму, які би це бурхливі емоції у декого не викликало.
Навіть взяти цей конкретний випадок, який ви навели. Іван вчергове збрехав, на цей раз щодо депутатства Йожикова. Я це довів простим посиланням. Адекватна людина б вибачилась і визначала свою помилку, але ж ні, ми знову починаємо ображатись як малі діти.

Ну да, принизив "своїм простим посиланням", прилюдно обізвав ідіотом..Я взагалі не можу збагнути і зрозуміти - чому пан Островський взяв (можливо доручили) на себе роль такого собі санітара- цензора, який таким чином відфільтровує на його думку "відверту брехню"? І не здається вам, що таким чином ".. причесує реальність під свої особисті уподобання"? Про толерантність і повагу до людей і їх думок я Вам неодноразово писала

О В Островський Зауважте, я нікого не баню і не видаляю пости, хоча маю на це право. Я тут з вами спілкуюсь на рівних, а ви замість того щоб аргументовано вести дискусію і спростовувати мої слова, якщо вони не відповідають дійсності, розпочинаєте якусь агітацію.

...І пости Ви видаляли, і двох користувачів(з Ваших слів) Ви забанили, та й і мені погрожували цим, і терміново закрили тему (див. тему про фінансування сайту)

О В Островський Я це роблю не тому, що мені це приємно, я це роблю, бо ось такі прояви ідіотизму приводять до того, що люди починають жити у своєму вигаданому світі.

Тобто, висказування своєї думки - це прояви ідіотизму? Розслабтеся, не тужтеся у своїх потугах відвернути користувачів від "життя у своєму вигаданому світі", тим більше, що це Вам неприємно і Ви себе пересилюєте. Хай вже живуть...

О В Островський Саме тоді вами починають користуватись такі популісти як Пустовойт. Йому байдуже наскільки велика і переконлива буде його брехня, головне щоб вона співпадала з вашими особистими стереотипами та переконаннями. Правда рідко коли буває солодкою, але в брехні жити добре ще ніхто не зміг.

Не треба мене пов"язувати з цією людиною і обзивати мене його ботом, я Вам чесно відповіла на це в інших темах

О В Островський Якщо людина поводить себе як паталогічний ідіот, то на це треба вказувати інакше стан буде лише погіршуватись. Я визнаю, що веду себе дещо зухвало, але у мене немає часу та бажання з вами сюсюкатись.

Ну і знову - "двадцять п"ять".. Ви, шановний адмін, ведете себе не тільки "дещо зухвало", а бескультурно і примітивно, як школяр 5-6 класу в колі своїх одноліток.
і ніхто Вас не примушує "сюсюкатись", тим більше,що у Вас "немає часу і бажання" це робити. А якщо примушують "сюсюкатись" - так скажіть відверто: хто і чому!

О В Островський Сайт відвідують не лише в Україні, а і далеко за її межами, і дуже багатьох відвідувачів вражає такий спосіб спілкування ОФІЦІЙНОЮ особою сайту з людьми.
А це вже реально смішно:lol: І що вам мер сказав?

А це Ви вже в нього запитайте,

Та які там образи, Ірино? Собака (а вірніше), собачка, гавкає, а караван іде.:)

О В Островський Погоджуюсь з тобою. Ваш гавкіт мене лише забавляє.:)


Ну і останнє - десь там, у омріяних Вами Європах і Америках, Європейські цінності які Ви сповідаєте, за таке спілкування з людьми ( на ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ МІСТА!!!!) Ви давно би були позбавлені роботи і, якщо не відпрацьовували термін у їхній тюрмі, то, повірте, платили би величезні гроші - компенсації за образи і приниження людської гідності людини і інші моральні збитки. А ХАЗЯЇН сайту був би позбавлений ліцензії і платив би величезні штрафи... І достатньо було би тільки одного факта про зневажливе відношення і приниження честі і гідності людини. Ось тоді дійсно "гавкіт" користувачів Вас позабавив.
Да, і ще.. Поясніть, невже сьогодні, в 21 столітті,громада міста не має права знати, хто ж є насправді ХАЗЯЇНОМ МІСЬКОГО САЙТУ, ту "непублічну людину", яку Ви старанно ховаєте від містян?(див. тему про фінансування міського сайту) І чи не є це порушенням прав громадян і законодавства України? А як же з євроінтеграцією і європейськими цінностями?
P.S. Повернулась до редагування - дуже сподобався "перл" нашого адміна про користувачів -ПАТАЛОГІЧНИЙ ІДІОТ!!!!! Красава!!!! А як звучить!!!!

Останнє редагування: 31 жовт. 2017 07:17 ким Novaya.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 жовт. 2017 10:04 #115184 від Іван
Згоден про покарання модера й величезні штрафи власнику за такі нецензурні висловлювання в бік користувачів у розвинутих країнах.
Ваше діло поправляти , якщо і десь хтось , щось пропустив чи навіть і не знає, а не привселюдно ставити якісь діагнози виступаючи тут вже в ролі лікаря, перетворюючи форум на ехо совка. Ви ж самі неодноразово говорите про європейські цінності, то чому ж не робите кроки до їх дотримання.?
Ці користувачі подякували: Novaya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
01 лист. 2017 06:27 #115212 від Novaya
Доброго ранку всім шепетівчанам!
100% погоджуюсь з ІВАНом!
" Модератор – это не надсмотрщик и не палач, а человек, пытающийся поддержать порядок и дружескую атмосферу. Самый хороший модератор – это тот, чья работа практически не видна.."
На жаль, у нас дружня атмосфера тоді,як ти на форумі "радієш" успіхам наших керманичів і піддакуєш особисто модеру. Шаг праворуч-ліворуч - то це вже "прояв ідіотизму", хейтерства та ін.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 лист. 2017 02:52 #115241 від Dj Os
Прояв ідіотизму це - обсирати будь кого без фактажу, те чим ви постійно страждаєте. Це я тут теж облизав керманича міста? shepetivka.com.ua/blogs/yakas-neduha-zko...-mistsevu-vladu.html
Ірино, можете тут до посиніння махати кулачком, перекручувати мої слова, кликати ЦРУ і СБУ... мені пофігу, серйозно. Я висловлював свою думку і буду її висловлювати на тих же правах, що ви тут, і не треба мені затикати рота моїм модераторством.
Я бачу вас бажання всього життя дізнатись хто власник? Що ж, готовий вам його повідомити, але лише при особистій зустрічі.
Ось у вас буде нагода shepetivka.com.ua/forums/znaiomstva/85198-chatovka-2017.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.108 секунд
0
репостів
0
репостів