Фринет Твій час нонграта

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лип. 2017 23:42 #113571 від myron
Цікаво одне стосовно провайдера інтернету фрінет тільки негативне про нього і все тема закрита, стосовно Твій час те саме останній раз блоканули Івана? Пане модератор що зв'язує Вас та Власника цеї шарашкіної контори ???????? Я Вам вже казав, писав, кричав форум нейтральний по відношенню до всіх магазинів, надавачів послуг і тд. А Ви в крайності лізите!
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лип. 2017 23:47 #113573 від Іван
Відповідь від Іван у темі Фринет Твій час нонграта
Виходить, що не нейтральний:lol:
Тема заблокована.
Більше
08 лип. 2017 08:20 - 08 лип. 2017 08:26 #113576 від либерман
Відповідь від либерман у темі Фринет Твій час нонграта
Вище згаданий провайдер нічим не кращий і не гірший від інших, надає якісні послуги. А пан модератор найнейтральніший. Родина понад усе. Цікаво коли нас забанять?
Останнє редагування: 08 лип. 2017 08:26 ким либерман.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лип. 2017 14:11 #113577 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Фринет Твій час нонграта
Так вже сталося, що я слідкую за розвитком цього бізнесу від самого його зародження і до сьогодні. За цей час цілком логічно з'явились заздрісники. Я прекрасно володію інформацією про показники і конкурентів, яким ці показники як кістка в горлі. Я ніколи не приховував свої зв'язки із хлопцями, про що на форумі писав. Вони пашуть зранку до смерканку і лідируючі позиції у нашому регіоні їм не зі стелі впали, їм ніхто нічого не дарував і не спонсорував.
Фрінет забанили тут не за те що вони просто конкуренти, цілий рік на форумі існувала тема, де про неї писали свої відгуки, при чому абсолютно безкоштовно, але деякі представники почали відверто брехати і свідомо дискредитувати Winet. Я давав шанс вибачитись за брехню і перекручування фактів, цього не сталось, відповідно терпіти таке відношення по відношенню до їх конкурентів і наших відвідувачів я не дам. Я впевнений, що на цьому форумі є подібні факти і щодо інших установ та закладів, але на відміну від них, тут я на 100% впевнений хто правий, а хто ні.
Так само і щодо їх іншого бізнесу Твій Час, я персонально знаю тих хто та чому так люто їх ненавидить і поширює брехню всюди де можна. Більш ніж впевнений, що ви Віктор Мирончук їх знаєте особисто, звідки і такий невмотивований потік жовчі.
Цей бізнес не ідеальний і звичайно кругом є недоліки. Але я прекрасно бачу де реальний аргументований відгук, а де тупа ненависть. Тому вважайте цей пост останнім попередженням, ще один вислів на кшталт "шарашкіна контора" і йдеш в бан навічно. Якщо когось це не влаштовує, я нікого тут не тримаю.
Тема заблокована.
  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
08 лип. 2017 16:01 #113581 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Фринет Твій час нонграта
Появление этой темы и удаление моего поста про Фринет за вчера в теме "Провайдеры" - это збиг чи закономирнисть?)) А я даже название провайдера там не упоминал.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лип. 2017 16:17 #113582 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Фринет Твій час нонграта

Staruy пише: Появление этой темы и удаление моего поста про Фринет за вчера в теме "Провайдеры" - это збиг чи закономирнисть?)) А я даже название провайдера там не упоминал.

Пост не зник, я його переніс у тему фрінету.
Тема заблокована.
  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лип. 2017 20:02 #113585 від myron
Відповідь від myron у темі Фринет Твій час нонграта
Я за те щоб кожна фірма яка є в нашому місті надавала якісні послуги в межах свого роду робіт а не по можливості як в нас заведено!! Більш писати про ці питання не буду можливо когось образив прошу вибачення!
Ці користувачі подякували: Dj Os
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лип. 2017 21:05 #113587 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Фринет Твій час нонграта
Радий що порозумілись. Тут не заборонена критика того ж вайнету чи твого часу, але вона має бути конкретна і без образливих ярликів.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.155 секунд
0
репостів
0
репостів