Цензура на форумі!!

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 трав. 2017 12:55 #112685 від Dj Os

Anykey пише: Це більш схоже на відмазки ображеного школяра, а не на відповідь модератора.

Дякую тобі за твою думку :-) Шкода, що вона мені нецікава.
А Івану та його прибічникам скажу наступне, якщо у вас особисті образи на когось, то висловлюйте їх тій людині особисто. Вже і так перетворили його на якесь хейт комюніті.
Тема заблокована.
Більше
18 трав. 2017 13:39 #112689 від либерман
Відповідь від либерман у темі Цензура на форумі!!
Може комусь iз владних кабiнетiв не подобаеться позицiя активного користувача? Давайте всiх заблокуемо! Навiщо мiсту ресурс де не можна висловлювати власну думку рiзнючу вiд владноi?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 трав. 2017 14:00 #112691 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Цензура на форумі!!
При чому тут владні кабінети? Іван кидався лайном на адресу звичайного магазину. Ну висловив ти свою думку раз, ну другий, але пхати в кожен пост свої особисті образи нічого. Форум не для анонімного поливання лайном
Тема заблокована.
  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 трав. 2017 22:25 #112703 від myron
Нічого мені не дійшло! Моя особиста думка яка була така й лишилась про ту кантору!!! Спор на форуме — это все равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил — ты все равно ацтой? Пане модератор та контора вам як рідня хата? Потрібно бути нейтральним по відношенню до всіх користувачів форуму а не вашими і нашими! Написавби я Б.вітер поганий Ви теж банили?
Тема заблокована.
  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 трав. 2017 22:28 #112704 від myron
Хоча яка різниця кожен лишився при своїй думці з повагою Віктор Мирончук!
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 трав. 2017 22:45 #112706 від Dj Os
Я нейтральний, але коли починають брехати та наговарювати на людей, терпіти не буду. Саме через те що я в курсі ситуації, я можу робити такі висновки.
Тему закрито
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.107 секунд
0
репостів
0
репостів