Петро и CapsLock

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 черв. 2016 08:35 #106978 від Symbioz
Петро и CapsLock був створений Symbioz
На більшості форумів вважається "не етично" використовувати CapsLock і виділяти ним назви тем та повідомлення.
В нас в правилах ніби такої вимоги немає, проте все одно, якось фіговенько виглядає - типу "один я Карл Маркс, а всі ніші підор-си".
Чи я помиляюсь і може просто клавіша залипла? А мо, так наболіло, що це такий собі "крик душі"? B)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 черв. 2016 11:44 #106980 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Петро и CapsLock
Це просто так копіпастить

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 черв. 2016 23:32 #107244 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Петро и CapsLock

Symbioz пише: На більшості форумів вважається "не етично" використовувати CapsLock і виділяти ним назви тем та повідомлення.
В нас в правилах ніби такої вимоги немає, проте все одно, якось фіговенько виглядає - типу "один я Карл Маркс, а всі ніші підор-си".
Чи я помиляюсь і може просто клавіша залипла? А мо, так наболіло, що це такий собі "крик душі"? B)


А ви впевнені, що Карл Маркс не підор-с? Борода у нього не менш пишна, ніж у Кончіти Вурст, а у партнера ще пишніша. Як його собаку?... Однофамілець Саші Фрідріх... Фрідріх Енгельс. Всі вони не натурали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.102 секунд
0
репостів
0
репостів