Десять місяців над безоднею.

 • arfe6
 • arfe6 аватар Автор теми
 • Старший учасник
 • Старший учасник
Більше
28 лист. 2016 18:27 #109758 від arfe6
Час плине. Він не зважає добре нам чи погано! Так ,сьогодні,рівно 10 місяців, коли наше звичне життя перетворилося на пекло. Коли мої ,ніби-то спокійні сусіди(Митроп. Шептицького 1 та 5,ми 3-ій номер) перетворилися на монстрів- вбивць,що слідкують за кожним нашим кроком в нашому дворі, полюють на нас, та як з хати,опромінюють маму до пів смерті,поки я йду у справах ,тими електромагнітними установками,що дав їм шиномонтажник(Митроп.. Шептицького 3а,він все робить чужими руками),а ночами з двох сторін опромінюють наші кімнати! Вони так хотять нашої смерті!!! Дивно! Та з якої радісті? Я ,напевне знаю,що сусіда праворуч шиномонтажник тримає на такі дурні! Сусіда ліворуч -- на скелетах в шафі.

Шиномонтажник нічого не робить своїми руками! Шукає дурнів для брудної роботи. Коли починалося переслідування моєї родини,шиномонтажник робив спроби переконати мене,що то не він влаштовує засідки з циганами( лютий 2016 року по 7 березня),то "малой"(його робітник , він сам не любить працювати). "Малой робить всю ту невиличку роботу, яка там трапляється. Скажіть мені,нівіщо "малому" мене переслідувати? Яка йому користь від того? Так! Ніякої!!!

В березні цього року шиномонтажник запропонував мені свій захист ,цілодобовий, в обмін на те,що я зроблю заповіт на його користь. Я була в шоці! По суті він запропунував мені ,щоби я своїми руками знищила свою родину!!! Моя родина була в шоці!!! Так! Ми не є самогубцями! Ми нормальна родина,нормально жили,нікого,ніколи не чипали,не пліткували ,бо не мали ні часу на те, ні бажання! Я не знала,що брат шиномонтажника був начальником нашої поліції! Я пішла в поліцію,написала заяву,звістно, нічого виявлено не було! З мене "свої люди" стали робити дурня,не вийшло,тоді стали з мене робити ,взагалі іншу особу - не вийшло! Я місцева,в мене пів району родичів та знайомих! Я пообіцяла поліції поскаржитися в прокуратуру! Та наслідуючий день(24 березня ) шиномонтажник зі своєю бандою блокував прокуратуру( прокуратура була ,дуже,налякана,коли я написала листа,мене гарненько відфутболили,відповіді по суті ,я не отримала),я в той день їхала в собор,везла миску,мене висліджували ;на кожній зупинці виходили та заходили якісь дивні люди. До собору я добралася без пригод! А назад...то був жах!

Що від тоді почалося ! Я не могла вийти ні на город,ні на вулицю,ні в крамницю ,навіть по хліб, а ні винести сміття! На базар я їздила тільки на таксі,на город(біля хати)виходили всією родиною! Бо сусід праворуч, робив спроби мене ловити з якимись молодиками. Залякував,як міг! Стріляв рогаткою в вікна,благо не розбив,скло грубе ! Та я попередила сусідку,що,як що він розіб"є мені скло, то я зроблю те саме їм.

Потім ,ніби-то благоустрій викопав виличезну яму,де мені потрібно було йти в крамницю. Лякали,що зариють! Вся вулиця ранками бігала дивитися чи ще не зарили. Потім шиномонтажник навозив землі (машин з 10) до Паски хотів побити нас,правда,як завжди ,чужими руками! Бігали спостерігачі усілякі: хлопці,дівчата,навіть літні чоловіки та сиві жінки. Спостерігали за нами,дражнили псів ночами та ранками,усіляко залякували цілодобово! Шиномонтажник показував своїм халуям мене на моєму городі та обурювався перед ними,яке я мала право вирубати виноград на своєму участку!

Коли я їхала на таксі на базар,батьки випроваджали мене ,як на війну! Так,навіть,на базарі слідкували за мною всякі халуї та доповідали шиномонтажнику ,де я обертаюся.

Цілу весну шиномонтажник з братом влаштовували сафарі вихідного дня! В суботу та неділю шиномонтажник з братом займали пункт спостереження,такий собі балкончик. Всяка наволочь заганяла сусідів по домівках,заставляла закривати собак. наставала мертва тиша! Часом,хтось з сусідів невитримував, ставало зле від приниження! Приїзджала швидка.Та знов наставала тиша. Ніде не було нікого,навіть дітей люди ховали! Тоді роспочиналася вистава,як що я не була на базарі! Як що я встигала втікти на базар,то шоу відмінялося! Серед білого дня цибали через муровані стопчики якісь молодики та вимагали відчинити двері під яким -небуть ,дуже,дурним приводом! Звістно,ніхто не відчиняв. Більше я ніколи не бачила тут тіх молодиків! Чи ще придумляли якусь гидоту! Я не була на проводах у своєго любого чоловіка,бо всі заїзди були заблоковані( в службі таксі мені так відповідали,таксисти росказували),я бачила також!

Мій батько,Парфенюк Анатолій Юхимович,(царство йому небесное) -ветеран збройних сил,участник війни( в 14 сів на трактор), син партизана Парфенюка Юхима Івановіча, який боровся з фашистами у нас на шепетівщині в загоні Музальова,ризикував життям дружини та трьох дітей,мабуть не для того,щоби знищували його дітей та онуку якісь чужинці!!! Які не поважають ні нашіх традицій(на польську Паску було сафарі та на православну також). Хто вони ці хлопці з Криму??? Які мають нас всіх за лайно,я так зрозуміла! Мій батько не витримав того приниження на своїй власний землі ,захворів та помер 26 червня цього року. Він був крепким ше,думала проживе ще років з 10!!! Та йому ті хлопці вкоротили віку!!! Печально,боляче та гидко!!! Гидко від того,що наші люди допомагають чужинцям,які мають їх та їхні традиції за лайно! Похорон батька,ледь не став моїм! Було дуже спекотно,під 40,коли ховали батька,в катафалку ,крім копачів та мене не було нікого. По дорозі змінюють сектор поховання ! Я зрозуміла ,що мене чекає та згадала всю психологію,яку вивчала пів життя! Це мене врятувало!

Коли захворів батько,у мами взялася водянка! Сім місяців болю та відчаю! Я не думала,що спасу маму! Бог допоміг! Добрі люди, також! Дай їм Боже здоровья на 100 літ та більше!!! Щоби не наші чудові люди,ми б не змогли б вижити! Та біда ходить за бідою!

22 серпня цього року о 2:30 ночі з моєї хати шиномонтажник з залізничниками зробив з моєї хати лампу! Та заходився вимикати нам світло,щоби в спеку продукти псувалися у нас,щоби ми не мали шо їсти(я роблю закупки на пару неділь),докупляю потім хліб,молоко,всякі дрібниці.
Мало того,що заходився відключати нам світло,так ще взявся нас опромінювати електромагнітними хвилями! Три тиждні залізничники те все робили йому в буді(Митроп. Шептицького 3а) ті перехідні вимикачі,на даху там що нароблено! Там зроблено так,що можливо використовувати мобільну установку та стаціонарну! Саме дивне,що РЕМ не бажає нічого бачити,навіть того,що шиномонтажник сидить на шиї в родини пенсіонерів та грабує їхні копійки та ще вбиває їх за їхній рахунок, ті платіжки в мене є! Всі! Я їх перефотографую та виставлю сюди. На силу повірили ,що це правда,коли я взялася відключати світло! Шиномонтажник озвірів зовсім! Кожний день,мої любі сусіди ,з двох сторін опромінюють нас на "повний рот,ми встаємо серед ночі та йдемо в другу частину хати! Відкриваємо горище,двері,фортки, чистимо приміщення! Шиномонтажник вбиває нас чужими руками,потім,коли вб"є нас ,посадить сусідів на пожиттеве з конфіскацією. Одним ударом отримає теріторію під автосервіс! А тепер використовує їх,як сліпих цуценят! Він їм дав установки,залізничники їх встановили,я бачила та чула, а тепер,у мами випадають зуби та волосся,бо її дістається більше,ніж мені.Виникло багато проблем зі здоров"ям! Звістно,я так це не залишу!
Саме цікаве те,що шиномонтажникова буда купувалася не під шиномонтаж,а під наші хати, скоріше участки! Шиномонтаж стоїть на перехресті,майже на дорозі,майже на підземних кабелях РЕМу!!! Звітно,РЕМ офіційно то робити не міг, дозволити, то і договору на поставку електроенергії заключити не міг! Так РЕМ всім росказує про договір на поставку електроенергії Панасюк С,І, Але той договір перестав будти чинним з тієї хвилини,як пані Панасюк продала свій МАФ( мала архітектурна форма) . Бо є Постанова КБУ від 21.10.2015р. за №879. Згідно ці Постанові прив"язка МАФ йде до властника! Особливо,це важливо,коли йде перепрофілювання того МАФ. Отже,шиномонтажник(Митроп. Шептицького 3а) веде свій бізнес абсолютно незаконно! Без паспорту та без договору на поставку електроенергії. Паспорт зробити неможливо,бо є абсолютно чітко прописанні норми для паспортизації цього МАФ. ЦЕЙ ШИНОМОНТАЖ - НАСМІШКА НАД ЗДОРОВИМ ГЛУЗДОМ!!! А ТИМ ВСІМ ВІДПИСКАМ МАЄ БУДТИ НАДАНА ПРАВОВА ОЦІНКА!!! СКІЛЬКИ ЗМОЖУ , БУДУ ВОЮВАТИ!!! А ЗАБ"ЮТЬ,ТО НЕХАЙ НЕ ДАРМА!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • jaruto
 • jaruto аватар
 • Платиновий учасник
 • Платиновий учасник
Більше
28 лист. 2016 19:04 #109759 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Десять місяців над безоднею.
Це повідомлення містить конфіденційну інформацію

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • Dj Os
 • Dj Os аватар
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Редактор
Більше
28 лист. 2016 19:45 #109760 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Десять місяців над безоднею.
Прям як серіал вже:-) Трилер))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • myron
 • myron аватар
 • Платиновий учасник
 • Платиновий учасник
Більше
28 лист. 2016 22:13 #109761 від myron
Відповідь від myron у темі Десять місяців над безоднею.
Я розумію все! Одне я лише не розумію! Яку потужність споживають електромагнітні установки які спрямовують на ВАС та ваших родичів? Той шиномонтаж за світло не розплатиться з РЕМ! І його діяльність буде не вигідна! Чим він Вам заважає? Хіба земля та й все! Повірте тей хто вмикає ті видумані установки опроміниться теж і крепше чим ті що на відстані! Звертайтеся в укрчастотнагляд, служби радіаційної безпеки, санстанція щоб факт був документально зафіксований та доказаний, виміряний приладами. А так придумали установки якісь, складається враження що Ви передивились телевізорі фільми про фантастику! Без доказів виміряних приладами це все пуста маячня! Там питання швидше всього в землі і все! І то винищувати людей за клапоть землі - це не столиця !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лист. 2016 00:44 #109762 від pan_volodymyr
Та на біса шиномонтажнику її земля.
Та хата взагалі позаду шиномонтажу.
Йому праворуч та ліворуч від себе більш цікаво.
А ту парфенючку крутить від того, що людина в неї під носом гроші заробляє, а вона гола-боса з того нічого не має.
Ну і шиза.... шиза. Це не лікується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • arfe6
 • arfe6 аватар Автор теми
 • Старший учасник
 • Старший учасник
Більше
29 лист. 2016 19:51 #109778 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Десять місяців над безоднею.
А Вас, таки, крепко крутить! Як що не боїтеся,то заходьте зараз до моєї хати,хочу бачити скільки витримаєте,а також,покажу працюючу установку, "вумничка Вы такая"!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • arfe6
 • arfe6 аватар Автор теми
 • Старший учасник
 • Старший учасник
Більше
29 лист. 2016 19:56 - 30 лист. 2016 07:52 #109779 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Десять місяців над безоднею.
Та людина заробляє гроші??????????????????????????????????? Сміхота та годі ! Я ,взагалі не знаю,на що живе та людина! А то що вона сидить на мені(на мої електриці) як вошь на кожусі,це точно! Та людина немає жодного дозволу на той шиномонтаж!:lol:
Останнє редагування: 30 лист. 2016 07:52 ким arfe6.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • arfe6
 • arfe6 аватар Автор теми
 • Старший учасник
 • Старший учасник
Більше
29 лист. 2016 20:06 #109780 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Десять місяців над безоднею.
Гірше! Це наша реальність! Коли тебе знищують в твої хаті по садистські:коли з твоєї хати роблять лампу,а потім смажать,коли кров запікається в вухах! А Ви -серіал! Приходьте,подивіться,тут один такий безнаказний сусід виставив ту установку мені в вікно та дудлить до 1 -2 ночі!Її(установку),добре видно,він надто "розумний,думає,що електромагнітні хвили не проходять через штори!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • arfe6
 • arfe6 аватар Автор теми
 • Старший учасник
 • Старший учасник
Більше
30 лист. 2016 07:49 - 30 лист. 2016 07:51 #109788 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Десять місяців над безоднею.
А вже ж на біса! Він там ,на дорозі,на перехресті з круговим поворотом,на дротах РЕМу, де зупинка на 5 хвилин заборонена,"заробляє шалені гроши" ! То же , принц Уельський з секенд хенду! Сидить,вже років 5 на електриці голодранки,як вошь на кожусі! Не знала я раніше,меньше електрики потрибляв,дешевша була в рази! Як вимкнула,так і побачила,що покійний тато наробив мені! Наш принц сказився,став таким кусючим: вбиває нас цілодобово зі своїми халуями. Всю нічь сварилася з халуями за ті установки! Хотіла,щоби мама відпочила трохи.
Останнє редагування: 30 лист. 2016 07:51 ким arfe6.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • Dentist
 • Dentist аватар
 • Адміністратор
 • Адміністратор
Більше
30 лист. 2016 08:54 #109789 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Десять місяців над безоднею.
А можете відео засняти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.254 секунд