Яма.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 лист. 2016 08:48 - 26 лист. 2016 18:47 #109727 від arfe6
Яма. був створений arfe6
За два дні буде 10 місяців,як я та моя родина живемо в пеклі. Сьогодні зникла моя сторінка зо всіма записами. Я так розумію,нас,сьогодні мали,вже,добити тихенько. "Бес шума и пыли." Але ми живі,не всі,правда. Батька доконали ,ще 26 червня! Так сьогодні рівно 5 місяців!

Мій батько народився в с. Пліщин, був ветераном збройних сил,сином Юхима Івановіча Парфенюка, фронтовика та партизана,який служив в загоні Музальова
Так це я! Парфенюк Тетяна Анатоліївна! Ще жива,ще не закатували нас з мамою в нашій хаті! З нашої хати,шиномонтажник(Митроп. Шептицького 3а) зробив лампу за допомогою мастрів з залізниці,фото будуть і майстра головного також! Той майстер зробив з нашої хати лампу(22серпня цього року). Через той вхід(наш нульовий дріт та систему вимикачів перехідних в буді шиномонтажника),Але того не бачить РЕМ, АДМІНІСТРАТИВНО - КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА ,ПРОКУРАТУРА! Люди бачать,а вони не бачать,забула ще за поліцію,яка охороняє шиномонтажника від нас!
Шиномонтаж (Митроп. Шептицбкого 3а) стоїть,майже,на дорозі,без паспорта прив"язки,бо там не те що шиномонтаж,там зупинка на 5 хвилин заборонена! Шиномонтажник немає по сьогодні договору на поставку електроенергії,( бо немає дозволу від РЕМ),користується нашою:обкрадає пенсіонерів та вбиває,правда,чужими руками!
Вчора нам мав би будти кінець,бо роскрила публічно його останне ноу-хау по знищенню нас! Вчора сусід з 5 номера хотів віддати йому установку,але шиномонтажник його переконав ,та сусід приволік її назад. А сусід з 1 номера(Митроп. Шептицького ,раніше Тургенева)з 17 год нас вбивав на повний рот! Мені стоїло виликого терпіння не визвати поліцію,не хотіла лляти воду на млин шиномонтажника! Він,сьогодні,всю нічь їздив та світив в вікна моїх сусідів та наші.Я знаю,де стоять ті установки у сусідів! Він мені показував,хотів розв"язки! Я також,тільки іншої. Всю ніч у нас були відкриті всі двері та фортки,виганяли електромагнітні хвилі. Допомогає. Працював великий вентилятор! Нам було ,дуже зле! То був садизм вищого гатунку! То було гестапо!!! То було пекло!!! Тепер ще виганяємо ті хвилі: в хаті так, як на дворі! Защо то все нам???? Мій дід не мріяв про таке майбутне для своєї онуки!!! Мій дід ризикував своїм життям та життям родини для того,щоби ,сьогодні,нас вбивали кримські хлопці в нашому домі,бо вони хотять вести тут бізнес!!! Робити АВТОСЕРВІС!!! А ЩО ЛЮДИ,ЯКІ ТУТ МЕШКАЮТЬ З 1958 РОКУ ТА ЇХ ПОТОМКИ???? ВОНИ ПІДЛЕЖАТЬ ЗНИЩЕННЮ,ЯК ЩОСЬ НЕПОТРІБНЕ!!! БО ТАК ВИРІШИЛО МІСЬКЕ КЕРІВНИЦТВО В КУПІ З ПОЛІЦІЄЮ!!!! ТАК, ТО Є ЯМА!!! З ЯКОЇ ВИБРАТИСЯ НАМ НЕМОЖЛИВО!!! НАС ЗНИЩУЮТЬ ЗА НАШ РАХУНОК,КОЛИ Я ВИМКНУЛА СВІТЛО ,А ШИНОМОНТАЖНИК ПЕРЕЙШОВ НА АККАМУЛЯТОРИ,ТО СКАЗИВСЯ ЗОВСІМ!!! А МОЇ НАЇВНІ,ГОЛОДНІ,ОБІДРАННІ СУСІДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЙОМУ ЗА ПРАВО НА ЖИТТЯ!!! ЯК ВОНИ ПОМИЛЯЮТЬСЯ!!!! ВІН ХОЧЕ ЇХНІМИ РУКАМИ ЗНИЩИТИ НАС, А ПОТІМ ЇХ,ЯК ВБИВЦЬ!!! ТАКИМ ЧИНОМ,СЬОГОДНІ,ВІН МАВ ВИРІШИТИ ВСІ ПРОБЛЕМИ!!!
Останнє редагування: 26 лист. 2016 18:47 ким arfe6.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лист. 2016 12:07 #109728 від pan_volodymyr
Відповідь від pan_volodymyr у темі Яма.
Шиза набирає обертів.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 лист. 2016 13:30 #109729 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Яма.
Мені от цікаво, як людина з такими психічними розладами досі не в лікарні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 лист. 2016 14:20 #109730 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Яма.

О В Островський пише: Мені от цікаво, як людина з такими психічними розладами досі не в лікарні?

А чого зараз алкоголіки, наркомани, буйні психічно хворі не в лікарні ? Чого купа бомжів на вулицях ? Чого злочинці звільняються по амністії і тероризують країну ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 лист. 2016 17:18 #109731 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Яма.
Мені також цікаво! Як можна вчепитися до людей та унічтожати їх,бо комусь так захотілося!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 лист. 2016 17:21 #109732 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Яма.
Мені,надзвичайно цікаво,як ледащуги вишукують одиноких беззахистних людей та знищують їх,щоби цось в них відібрати! Мені цікаво,як можна сидіти на шиї у двох пенсіонерок,та ще знищувати їх! Мені цікаво,як можна будти таким скотом!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 лист. 2016 17:29 #109733 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Яма.
Я тоже то бачу! Цілими днями нічого не робити,думати,як вбити двох людей ,бо шиномонтажнику потрібен саме тут автосервіс,бо брат його вилике цебе! То він може без всякої відповідальності нищити людей. Я пишу ,а вуха роспирають електромагнітні хвилі,буду відкривати двері фортки, приходьте,зловіть трохи тої "шизи" Ах да,у Вас своєї вдосталь! Я сьогодні бачила!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 лист. 2016 17:36 #109734 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Яма.
А мені цікаво, чому б Вам не прийти в вечері до нас та не відвідати електромагнітних хвиль трохи! Нехай би Вам росперло вуха,шуміло в голові та серце калатало ,як "овечій хвіст"!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 лист. 2016 18:58 #109735 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Яма.
В ці Хвилини,шиномонтажник (Митроп. Шептицького 3а) стоїть біля своєї буди,та керує халуями з електромагнітними установками! Вчора обидва халуя вбивали нас. Було дуже зле: всі костомашки викручувало! Хай їх крутить разом з шиномонтажником! Він їхніми руками знищує нас( Митроп. Шептицького 1 та 5) Та вони знищують і себе! Він зробить їх бандою, здасть поліції,після того,як вони нас доб"ять! От же електромагнітні хвилі знищують людину: обезвожують,розвалюють білки,висушують мізки,розвалюють нервову систему! Не думаю ,що ми протягнемо ще довго! Вже скоро шиномонтажник(Митроп. Шептицького 3а) почне будувати свій автосервіс! В нього буде 3 участка: від 1 по 5 Митроп. Шептицького! Сусідів посадить на пожиттеве з конфіскацією,бо то буде групове вбивство!Сусіди мої того заслуговують.,як не печально! Так себе вести,стати вбивцями! Я в шоці!!!.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 лист. 2016 19:01 #109736 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Яма.
Надіюсь,Ви мали на увазі шиномонтажника?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд
0
репостів
0
репостів