Нас ждет холодная зима

• pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2016 14:32 #108678 від pruduk
Нас ждет холодная зима був створений pruduk
Народный синоптик Леонид Горбань обещает нам достаточно холодную осень. По его словам, уже во второй половине сентября нас ждет резкое падение температуры, а в конце октября возможны ночные морозы. А в ноябре и вовсе пойдет снег. «Зима начнется в конце ноября. Причем зима будет снежной и морозной. В январе морозы достигнут -15–20°С. И закончится зима только в последних числах марта.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

• daienko
  • daienko аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
23 жовт. 2016 16:35 #109278 від daienko
Відповідь від daienko у темі Нас ждет холодная зима
А ведь правдивый прогноз оказался. Пока сбывается
Ці користувачі подякували: Dj Os

• Tiramisu
  • Tiramisu аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
26 жовт. 2016 19:49 #109313 від Tiramisu
Відповідь від Tiramisu у темі Нас ждет холодная зима
В принципе, я не против снежной и холодной зимы. Если бы не одно "но" - новые тарифы на тепло. Придется без штанов остаться или мерзнуть, т.к. у нас активист, контролирующий теплосчетчик известен своей любовью к экономии. А это, конечно, радует мало.
Зато детям снег только в радость.

• Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2016 19:52 #109315 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нас ждет холодная зима

В принципе, я не против снежной и холодной зимы. Если бы не одно "но" - новые тарифы на тепло. Придется без штанов остаться или мерзнуть, т.к. у нас активист, контролирующий теплосчетчик известен своей любовью к экономии. А это, конечно, радует мало.
Зато детям снег только в радость.

До чого цей плач про тарифи? Люди без проблем оформлюють субсидії і не переживають. Я більше переживаю за те, щоб Енергоівест не економив на газі і якісно палив в оселях шепетівчан.

• Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2016 21:16 - 26 жовт. 2016 21:19 #109317 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Нас ждет холодная зима
Якраз з тарифами і субсидіями проблем купа. Тарифи ростуть, норми на субсидії зменшуються, черги у відділ субсидій збільшуються. Незважаючи на те, що опалювальний сезон вже давно стартував, більшість людей ще не отримали на руки новий розрахунок субсидій і не знають як платити. І якщо попередні дві зими нас балували теплом, то справжня сувора зима серйозно потріпає як гаманці, так і нервову систему. Так що проблем купа і без енергоінвесту.
Останнє редагування: 26 жовт. 2016 21:19 ким Anykey.

• Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2016 21:49 #109318 від Dj Os
Розумієш в чому справа, субсидію я оформлював власноручно, і не зараз коли вже похолодало, а влітку. Шалених черг не було, прийшов по запису і вже за 30 хвилин все зробив. Тому коли мені розповідають про черги чи проблеми з оформленням, то мені в таке важко повірити. Буде людям наука, що тягнути з такими речами не варто.
Ти ж зауваж, оці всі скандали з тарифами бустить Тимошенко і Ляшко - головні популісти України. Тому тримайте голову холодною і не дайте собою скористатись

• Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2016 22:21 #109323 від Anykey
Я описав сьогоднішню реальну ситуацію. Ми ж говоримо про те що тут і сьогодні? Можливо, в твоїй конкретній ситуації і вистачило 30 хв. влітку, а багатьом субсидія на літо взагалі була відмінена, і приходиться цим займатися зараз. І мені, як і більшості шепетівчан, не потрібна думка будь-кого з політиків про підвищення тарифів - ми бачимо це власними очима і відчуваємо власним гаманцем.

• Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 жовт. 2016 00:10 #109326 від Dj Os
Ну я якраз гаманцем і відчуваю, що після підвищення тарифів і оформлення субсидії, я плачу приблизно стільки ж як і до цього.

• Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 жовт. 2016 16:56 #109331 від Anykey
Я не знаю, в якій системі координат ти живеш, але гадаю твій випадок одиничний. Хтось з форумчан може підтвердити, що зараз платить не більше ніж минулого року ?

• milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
30 лист. 2016 14:02 #109794 від milka
Відповідь від milka у темі Нас ждет холодная зима
Ніколи субсидією не користувалася, вистачало власних коштів не мерзнути взимку. Але прорахувавши скільки треба викласти в цю зиму, зрозуміла, що не потягну, побігла оформляти. Подала документи на початку 10 місяця, і на сьогоднішній день не маю на руках розрахунку, як оплачувати дані послуги. Як на мене, то краще без субсидій і біганини за нею, але не по таким тарифам.

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...

Час відкриття сторінки: 0.253 секунд