Жалоба

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2012 15:02 #78917 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Книга жалоб! Щоб всі знали!!!
А не схожий? :silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2012 15:03 #78918 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Книга жалоб! Щоб всі знали!!!

Alois пише:

lamer85 пише: Добре, добре, маленький. Тільки не плач, бо ше Петро Перший з Катериною Другою вночі присниться. Якщо тобі полегшає - хай буде око, ніс, вуха і все інше. Ти не думай, я не очікую від тебе нормальної дискусії. Це було б не милосердно з мого боку.


А чому ти слово "очкую" написав з буквою і?...

Приколіст. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 серп. 2012 21:13 #78927 від ТРПКСН-941-А

lamer85 пише:

Alois пише:

lamer85 пише: Добре, добре, маленький. Тільки не плач, бо ше Петро Перший з Катериною Другою вночі присниться. Якщо тобі полегшає - хай буде око, ніс, вуха і все інше. Ти не думай, я не очікую від тебе нормальної дискусії. Це було б не милосердно з мого боку.


А чому ти слово "очкую" написав з буквою і?...

Приколіст. :lol:

Да, жЫрно лев пошутил.
\Админ! Не ставяцца смайлы\
Еще смешнее про "за вилы, господа" из темы про предвыборные терки. Они - за вилы, а навстречу - беркутята с ПР-75 а то и с КС-23. Раз приложил по батареям - штаны мокрые. Эт-ти пацаны (рЫгиАналы) с 2004 года во власть метили. И хрен так просто ее отдадут....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2012 21:33 #78929 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Книга жалоб! Щоб всі знали!!!
Які там "вила"? Це всі такі на форумах ділові. А на ділі в кожного перед компом портрет Януковича стоїть - про всяк випадок. От як Льова вийде на вулицю обвішаний тротилом - тоді отримає право закликати інших за шось там братись. Але це не та публіка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2012 21:56 #78933 від Alois
Відповідь від Alois у темі Книга жалоб! Щоб всі знали!!!

ТРПКСН-941-А пише:

lamer85 пише:

Alois пише:

lamer85 пише: Добре, добре, маленький. Тільки не плач, бо ше Петро Перший з Катериною Другою вночі присниться. Якщо тобі полегшає - хай буде око, ніс, вуха і все інше. Ти не думай, я не очікую від тебе нормальної дискусії. Це було б не милосердно з мого боку.


А чому ти слово "очкую" написав з буквою і?...

Приколіст. :lol:

Да, жЫрно лев пошутил.
\Админ! Не ставяцца смайлы\
Еще смешнее про "за вилы, господа" из темы про предвыборные терки. Они - за вилы, а навстречу - беркутята с ПР-75 а то и с КС-23. Раз приложил по батареям - штаны мокрые. Эт-ти пацаны (рЫгиАналы) с 2004 года во власть метили. И хрен так просто ее отдадут....


Справа в тому, що у беркутят є тато і мама, які також після виборів вийдуть на вулицю з вилами...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 серп. 2012 22:10 #78935 від LuK
Відповідь від LuK у темі Книга жалоб! Щоб всі знали!!!

lamer85 пише: А на ділі в кожного перед компом портрет Януковича стоїть - про всяк випадок.

в мене нема :dry:
:woohoo: але ідея подобається ,тре на роботі повісити над столом,може зарплату підвищать :silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2012 22:12 #78936 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Книга жалоб! Щоб всі знали!!!
:) :) :) :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 серп. 2012 23:06 #78938 від ТРПКСН-941-А

lamer85 пише: Які там "вила"? Це всі такі на форумах ділові. А на ділі в кожного перед компом портрет Януковича стоїть - про всяк випадок. От як Льова вийде на вулицю обвішаний тротилом - тоді отримає право закликати інших за шось там братись. Але це не та публіка.

Та не, жалко львенка. Дайте ему лучше полномочия модера, он тут без всяких вил всех рЫгиАналов и москалей с кацапами банхаммером загасит как нех@й делать :evil: :evil: :evil:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2012 23:10 #78939 від Alois
Відповідь від Alois у темі Книга жалоб! Щоб всі знали!!!

LuK пише:

lamer85 пише: А на ділі в кожного перед компом портрет Януковича стоїть - про всяк випадок.

в мене нема :dry:
:woohoo: але ідея подобається ,тре на роботі повісити над столом,може зарплату підвищать :silly:


А у мене вісить, Люка. Правда, не над компом, а в туалеті на дачі...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 серп. 2012 00:11 #78942 від ТРПКСН-941-А

Alois пише: А у мене вісить, Люка. Правда, не над компом, а в туалеті на дачі...

Б-га-га-га-га-га-га-га-га-га-га-га-га-га-га-га-га-га :cheer:
А я в 2004 году аккурат перед выборами обклеил очко в тубзике (с внешней стороны) этими оранжевыми оваликами с подковой, воскл. знаком и надписью "ТАК!". Кто постарше - тот помнит как выглядит такой агитматериал.
Так батя их с очка посдирал, как будто это святыня, а потом еще три дня мыл мне моск "Эуропейским выбором", "кучму геть" и "разом нас багато"...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів