ФОРУМ ФЛУД___ ФЛУД ФОРУМ

Більше
12 квіт. 2009 22:58 #37782 від ВаДян
revizor, він не заєць;) словами тоже не кидайся)

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 квіт. 2009 23:02 #37784 від Dentist
якый ботан??? если он свои посты по 2-3 раза пишет и теже самые...он супер умник)))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 квіт. 2009 23:06 #37786 від revizor
Никто из вас не дал правильного ответа, Я НЕ МАЛОЛЕТКА,НЕ БОТАНИК И НЕ УГОЛОВНИК. ПРОСТО МНОГО СИДЕЛ В СЕТИ. ЕСЛИ ТЫ ЛУЧШЕ МЕНЯ СОЗДАЙ ЗА 3 ЧАСА ФОРУМ ИЗ 10 ЧЕЛ ПРИ ПОЛНОМ ОТВЕТЕ.

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2009 23:11 #37787 від IIIkinep
ботан -для мене це те й хто тіки і в інеті і сидить.Воно мені нафіг не треба)))в мене в реалі хватає що робити))А ти можеш далі сидіти за монітором і гнути пальці)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 квіт. 2009 23:20 #37789 від revizor

Loniel;37766 пише: твоэ iq?чи я не так зрозумів?"Ти краще чим звідки?" - дій відповідь сам на це запитання,бо я не можу.

revizor;37786 пише: Никто из вас не дал правильного ответа, Я НЕ МАЛОЛЕТКА,НЕ БОТАНИК И НЕ УГОЛОВНИК. ПРОСТО МНОГО СИДЕЛ В СЕТИ. ЕСЛИ ТЫ ЛУЧШЕ МЕНЯ СОЗДАЙ ЗА 3 ЧАСА ФОРУМ ИЗ 10 ЧЕЛ ПРИ ПОЛНОМ ОТВЕТЕ.

Я В ИНЕТЕ СИЖУ ДВА РАЗА В МЕСЯЦ. ЭТО РАНЬШЕ Я ПОЧТИ ТРИ ГОДА СИДЕЛ В СЕТИ В ТО ВРЕМЯ КОГДА ВЫ ВДВОЁМ ПРОСТО КУРИЛИ В ТУАЛЕТЕ. ПРОСТО НЕ ОБИЖАЙТЕ ЛЮДЕЙ КОТОРЫЕ К ВАМ ПИХОДЯТ. Я САМ ИЗ ШЕПЕТОВКИ ПРОСТО САЙТУ НУЖНА РАСКРУТКА . ТАК ПОМОГИТЕ ЕМУ . А НЕ ОТГАНЯЙТЕ НОВЫХ ЛЮДЕЙ. А ТО ЕЩЁ ПОСИДИТЕ 70 ЧЕЛ НА 48000 НАСЕЛЕНИЯ

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 квіт. 2009 23:23 #37791 від ВаДян
2 рази на місяць роскрутиш сайт дуже))))))))))

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 квіт. 2009 23:25 #37792 від IIIkinep
Не курю вообще,ми і не ображали просто хотіли зрозуміти що ти пишеш.Ти ж кажеш що багато сидів в сеті,а тут кажеш що 2 раза в місяць.Брешеш?:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 квіт. 2009 23:30 #37793 від revizor
ВАДЯН Я НЕ ПО РАСКРУТКЕ ПРОСТО РАДИ ИНТЕРЕСА
Додано о 23:27
Попереднє повідомлення було написане в 23:26
В ТЕЧЕНИИ ПОСЛЕДНЕГО ГОДА СИЖУ ОЧЕНЬ РЕДКО. А РАНЬШЕ СИДЕЛ КАЖДЫЙ ДЕНЬ
Додано о 23:28
Попереднє повідомлення було написане в 23:27
КТО НЕ ВЕРИТ СПРОСИТЕ В NEODIX
Додано о 23:29
Попереднє повідомлення було написане в 23:28
ИЛИ В ASTERIX
Додано о 23:30
Попереднє повідомлення було написане в 23:29
ИЛИ В OBELIX

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 квіт. 2009 23:30 #37799 від ВаДян
а нашо розказуєш це всім?) дуже цікаво скіки ти сидиш в неті) розворишив форум- молодець)представся, будь добр)) і як взнав про сайт?) цікаво от))

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • revizor
  • revizor аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 квіт. 2009 23:38 #37801 від revizor
ПРО САЙТ ВЗНАВ ВІД ДРУГА. ХТО НЕ СКАЖУ БО Я Є РЕВІЗОР.ДЯКУЮ ВАДЯНУ ЗА ПІДТРИМКУ. БЕЗ ТАКИХ ЯК ВІН БУЛОБ УЧАСНИКІВ НЕ 7 А 2 І ТАКОЖ NEODIX ЯКИЙ ВИТРИМАВ І НЕ НАГРУБИВ. ВСІМ ДО ЗУСТРІЧІ.

:ag:
Вкладений файл:
:co:МИ НЕ БИДЛО І НЕ КОЗЛИ. МИ УКРАЇНИ ДОНЬКИ Й СИНИ Лучше умереть, когда хочется жить. Чем жить, когда хочется...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів